Juvia's Place

Ár:   €35   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €35
Lelőhely:   online külföldről

Gazdagon pigmentált, könnyen satírozható, hosszantartó nude szemhéjpúder-paletta, mellyel nappali és esti sminket is készíthetünk. 4 matt és 8 fényes színt tartalmaz.

Ár: 4000 Ft , Eladó: macooka
Állapot: Kép szerint (kb. 2-szer használt), Helyszín: Ceglédbercel, fizetés: Posta/Foxpost, személyes átvétel
Ár: 3900 Ft+szállítás , Eladó: szawai
Állapot: Képen látható , Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: Banki utalás után küldöm

natulcien

2019. május 14.

Ez egy meleg tónusú "must have" darab, gyönyörű alap színekkel. Kb. 6 JP palettám van, nem ez a szív szerelem, de a nélkülözhetetlen darab, mert nagyon jó satír színek vannak benne, és emellett önmagában is csodás sminkeket lehet vele készíteni. Hozza a megszokott JP minőséget. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

amazing

2019. május 10.

Ez a paletta a szívem csücske, főleg, hogy akciósan tudtam beszerezni (a hivatalosan oldalon, valamint Beauty Bay-en is gyakran árulják kedvezményes áron), kb. fél éve tesztelgetem. A színek pigmentáltak, nem porzanak, kicsit krémesebb a formula, ezáltal egyszerű a használata. A kompakt mérete miatt utazáshoz is teljesen praktikus, a paletta sokoldalú, jópár look elkészíthető vele. Kezdőknek és profiknak egyaránt ajánlanám, biztos, hogy nem ez lesz az utolsó Juvia’s Place termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

patriczia

2018. augusztus 20.

Nagyon szimpatizáltam a márkával, és amikor szükségem volt egy neutrális palettára, akkor azonnal megvettem. Sajnos nekem annyira nem vált be, pedig gyönyörűek a színek, és a minőség is szerintem simán a high endet közelíti, de az én hófehér bőrömre egyszerűen túl sötét minden szín. Egy matt fehér, vagy valami nagyon világos bézs hiányzik belőle. Más palettákkal szoktam keverni, úgy szuperül működik. Azért még kísérletezek vele magában is, lehet télen, amikor vágyok a hangsúlyosabb sminkre, jobban fogom szeretni. Biztos veszek még más Juvia's palettákat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

zsanciika27

2018. április 17.

Gyönyörű paletta, gyönyörű színek! Tartós, szépen eldolgozható, jól pigmentált. Élőben még szebbek a színek mint a képeken! ;) Nekem tetszik, hogy viszonylag kis méretű a többi Juvia's palettához képest, így ha elutazom ezt a palettát viszem magammal, mivel kis helyen elfér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.