Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2019. május 2.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megújult csomagolás!

Aktív hatóanyag tartalma - A-, B1-, B2-, B3-, B5-, B6-, C-, E- vitamin, Olívaolaj, valamint banán kivonat - azonnal hidratálja, energizálja és vitalizálja a hajat.

Különleges védőréteget képez a hajon, így ellenállóbbá teszi a frizurát mind a hajszárítóból áradó forró levegő, mind az időjárás viszontagságaival szemben. Ragyogóvá, selymessé és puha tapintásúvá varázsolja a száraz, gyenge, fakó hajszálakat.

Kitsyke

2020. november 21.

Nagyon rossz mű banán illata van, nekem nem tetszik:/ Megül a hajon, nem ápolja a hajat normálisan ez sem.. Szilikonos ,sajnos.. Nem szabad túlzásba vinni, mert zsírositja a hajat. Nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

cseh.rebeka

2020. november 13.

Ár-érték arányban verhetetlen! Az illata szuper, olyan mint a csokival bevont banános csokié, isteni, és par napig érezhető is. Nyilván nem csodaszer, de könnyen fésülhetővé teszi a hajat és fényessé. Újravevős, bár én szeretem váltogatni a Kallos pakolásokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

VictoriaBaker

2020. november 7.

Egy finom banán illatú pakolást baromi nehéz lenne lepontozni, ahogy látom másnak se nagyon sikerült, de szerencsére nincs is miért. Teljesen jó kis pakolás, puha és jóillatú lesz tőle a haj, de nem csodaszer, ezért csak 4 csillagot kap. Az ára viszont verhetetlen. Felváltva használom más kicsit drágább pakolásokkal, amiknél nem az illat a fő szempont, hanem a hatóanyag. A hajam is szereti a változatosságot, nem szokik hozzá így egyikhez se, és hangulattól függöen nekem is jól esik mikor az egyik mikor a másik utat választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

Bohmonika

2020. szeptember 23.

Kicsit mu banan illata van de ar ertek aranyban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Kicsit mu banan illata van de ar ertek aranyban megfelelő.

Renyka

2020. augusztus 30.

Illata nagyon jó, az én hajamat közepesen táplálja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Illata nagyon jó, az én hajamat közepesen táplálja

alexa930802

2020. augusztus 19.

Lehet, hogy olcsó ez a termékcsalád és nem is mindegyik pakolása vált be, mert szeretek próbálgatni, de ez a palolás valami csoda. Hosszú, festett, száraz sűrű, gubancolódó hajam van, ez a pakolás 5 perc után pihe puhává varázsolta. Én használom mellé a samponját is, nekem egyenlőre az is bevált, jól tisztít és nem viszket tőle a fejbőröm. Egy egyszerű, olcsó, de nagyszerű csodaszer, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Alexinia

2020. augusztus 7.

Miután kimostam a hajamból, kicsit ragadott és féltem hogy ragadni fogok és összeáll a hajam. De miután megszáradt a hajam másnapra, nagyon puha,élettel teli és fényes lett tőle a hajam :) Első használat volt csak, kíváncsi vagyok hosszú távon is ilyen jól teljesít-e. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

sziszoka

2020. július 24.

Ez valami fantasztikus termék!Ritka,hogy valami olcsó és ilyen jó legyen.Olyan finom banan illata van....volt,hogy ha a fürdőben jártam csak úgy megszaglásztam.A hajam selymes,puha lett tőle(mondjuk az én hajam egyáltalán nem sérült,a vége picit száraz csak).Csak pár percig szoktam a hajamon hagyni,de így is remekül ápol.A Garnieres Hairfoodot simán lepipálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

Mea26

2020. július 16.

Ár/érték arányban nagyon szuper! Az illata valódi banán benyomást kelt és teszi is a dolgát. Puha és selymes lesz tőle a száraz hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Mantra

2020. július 15.

Az illatta nagyon finom és ár-érték arányban is rendben van, viszont nem teljesít olyan jól, mint pro tox-os tesója. Kicsit csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.