Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2019. május 2.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megújult csomagolás!

Aktív hatóanyag tartalma - A-, B1-, B2-, B3-, B5-, B6-, C-, E- vitamin, Olívaolaj, valamint banán kivonat - azonnal hidratálja, energizálja és vitalizálja a hajat.

Különleges védőréteget képez a hajon, így ellenállóbbá teszi a frizurát mind a hajszárítóból áradó forró levegő, mind az időjárás viszontagságaival szemben. Ragyogóvá, selymessé és puha tapintásúvá varázsolja a száraz, gyenge, fakó hajszálakat.

Miruska

2020. július 4.

Nagyon jó! Tényleg full banán illata van, mint valami banános csoki. :) Szépen kezelte a hajam festés után. És hát az ára, ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

szabo123

2020. június 19.

Hihetetlen, hogy ennyi pénzért ilyen minőséget kapunk!
Nagyon szeretem, puha, selymes és fényes a hajam tőle.
Újra fogom venni, szerintem a sampont is kipróbálom mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Hihetetlen, hogy ennyi pénzért ilyen minőséget kapunk!
Nagyon szeretem, puha, selymes és fényes a hajam tőle.
Újra fogom venni, szerintem a sampont is kipróbálom mellé.

Yaksha

2020. június 12.

Valahogy mindig visszatérek hozzá, egyszerűen imádom. Nem tudom megunni az illatát, bár én a banán és a kókusz illatokkal alapvetően elfogult vagyok. Nagyon tápláló a hajamnak, örök kedvenc marad! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

anillam

2020. június 2.

Nagyon jó illata van, az állaga is pont jó. Könnyen ki lehet fésülni a hajat hajmosás után, újravásárolnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Katalina01

2020. május 28.

Ár-érték arányban szuper termék! Illata, kezelhetősége teljesen rendben van. (Kár, h megújult a csomagolás, nem lett vmi jó.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

nusmanna

2020. május 28.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, különben nem nyúltam volna e márka felé. Nagyon durva illata van. Akárhányszor meglátom muszáj kinyitnom és szagolgatnom, már ezért megérte volna megvásárolni, de a hajamon is csodát tett. Extra puha és selymes lett tőle. Ez valóban csodaszer és raadásul nagyon olcsó, ha lehetne erre a termékre én nem 5 csillagot adnék hanem 100at.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

allitse19

2020. május 24.

Szőkítés után vettem, mert gondoltam, hogy eléggé roncsolni fogja a festés a hajam. Kellemes banános illata van, amit másnap is lehet még érezni. Előtte már használtam Kallos hajpakolásokat, de eddig ez a legjobb. Nagyon puha lesz tőle a hajam, regenerálja és táplálja, csak a végére teszem, 10 perc után lemosom + hajvasalás előtt azért használok Kallos hővédőt is. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Panni21

2020. április 17.

Vannak ennél intenzívebben ápoló pakolásai is a Kallos-nak (mézes, keratinos), de ez se rossz. Kellemes, csokis banán illata van, nagy mennyiséget kapunk jó áron, összességében jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

bibike2000

2020. április 15.

Nagyon szeretem, tényleg banán illata van. Olcsó, nagyon jó, sokáig elég. Nagyon jó melírozott hajra is, kellemesen krémes, puhává teszi a hajat. Az illata se illan el olyan hamar. 1 hónapra elég egy doboz, szinte falom a pakolásokat, emiatt is szeretem, mert baráti az ára, megéri havonta is megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

HHH97

2020. március 2.

Nagyon kellemesen puhává varázsolja a száraz és töredezett hajamat. Egészen a hajtövekig fel szoktam vinni, de nem zsírosítja el egyáltalán. Ha elfogy, valószínűleg kipróbálok a Kallostól mást is, de a márka az marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.