Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2019. május 2.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megújult csomagolás!

Aktív hatóanyag tartalma - A-, B1-, B2-, B3-, B5-, B6-, C-, E- vitamin, Olívaolaj, valamint banán kivonat - azonnal hidratálja, energizálja és vitalizálja a hajat.

Különleges védőréteget képez a hajon, így ellenállóbbá teszi a frizurát mind a hajszárítóból áradó forró levegő, mind az időjárás viszontagságaival szemben. Ragyogóvá, selymessé és puha tapintásúvá varázsolja a száraz, gyenge, fakó hajszálakat.

Chana

2019. február 24.

Imádom! Az egyetlen pakolás (balzsam), amitől fellélegzik a hajam, imádom az illatát is. Egyetlen bajom, hogy így 2naponta kell hajat mosni, mert zsírosodik, de ez legyen a legnagyobb bajom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Purrfect

2019. február 19.

Kis kiszerelésben vettem meg, de megbántam, hogy nem vettem meg egyből a nagyot. :D Nekem nagyon tetszik az illata és eddig a Kallos pakolások váltak be a legjobban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

VictoryFord

2019. február 18.

Ez egy szuper hajpakolás. Puha, fényes lesz tőle a hajam de mégsem nehezíti el. Az illatát imádom. Hajmosas után is érezhető volt de mivel sok más terméket is használok hajformázáshoz azok elnyomták ezt a szuper illatot. Abszolut újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Glitter

2019. január 15.

Eddig kipróbáltam a fügéset, a multivitaminosat illetve ezt a banánosat, viszont egyedül őt szoktam újravásárolni. Mert ennek tetszik legjobban az illata, nekem bejön a műbanán (khm..:D) illat :D Hatásban viszont szerintem megegyezik a többi Kallos hajpakolással, ettől is ugyanolyan naggyon puha és selymes lesz a hajam,mint a többitől. Viszont mintha legelső pár használatkor még ütősebb eredményt értem volna el velük, talán már hozzászokott a hajam - van ilyen? Jónak továbbra is jó, de azért adnám,ha hozná továbbra is azt a brutál hatást mint anno. Akkor adnék öt csillagot, így "csak" négyet kap a drága. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Verena

2019. január 9.

Nagyon jó illata van, de sajnos nem marad meg a hajban. Szeretem a kallos hajpakolásokat, mivel nagyon olcsón sok terméket kapunk, és tudnak annyit mint bármelyik drogériás méregdrága vetélytársuk. Nem ez a kedvencem a kallosok közül, de nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Vattacukor1990

2018. december 9.

Nem rossz pakolás, de nem is nyújtott kiemelkedő teljesítményt. Én hajmosás után vittem fel törölközőszáraz hajra, mint minden más pakolást. Mosás előtt száraz hajra sosem. Ha ezt használtam, akkor nem volt szükség balzsamra. Pár perc után lemostam. Könnyebbé tette a kifésülést, ami az én hosszú hajamnál sokat számít. Az illata kellemes, de valóban kissé mű banán illat.
Hosszú ideig kitartott a hatalmas tégely, az árát mindenképp megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Hosszú ideig kitartott a hatalmas tégely, az árát mindenképp megérte.

Aphrozin

2018. december 5.

A szaga rényleg műanyag, kicsit hidratálja a hajamat valóban, de az a csoda hatás amit itt írtak nem jött el. Olcsó volt, szóval neü bánom, de inkább veszek drágábban valami olyat ami hat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

heniko90

2018. november 16.

Csak az illatát szerettem, mert másban sajnos nem volt jó. Árban olcsó, ezért nem volt nagy pénzkidobás. De száraz hajammal nem csinált semmit. Csak az illata és olcsósága miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

jen0702

2018. november 15.

Csodát tett a száraz, könnyen gubancolódó hajammal. Hajmosás előtt szoktam a hajamon hagyni kb. 30 percre. Nagyon sokáig elég ez a mennyiség, és még olcsó is. Személy szerint én az illatát is imádom. :) Abszolút megér egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

pattelin

2018. október 24.

A kis kiszerelést megvettem, elhasználtuk a kislányommal, elfogyott. Most már a nagyot rendeltem meg, szerintem ez mindent elmond!! :) Az illata nagyszerű és a hatása is remek!! Puhává, selymessé teszi a hajat még akkor is, ha csak 5 percig hagyom fent. A kislányomnak szőke haja van, használata után még szőkébbnek, ragyogóbbnak tűnik a haja! Szerintem meg is erősítette picit az amúgy nem túl dús haját!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.