Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2019. május 2.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megújult csomagolás!

Aktív hatóanyag tartalma - A-, B1-, B2-, B3-, B5-, B6-, C-, E- vitamin, Olívaolaj, valamint banán kivonat - azonnal hidratálja, energizálja és vitalizálja a hajat.

Különleges védőréteget képez a hajon, így ellenállóbbá teszi a frizurát mind a hajszárítóból áradó forró levegő, mind az időjárás viszontagságaival szemben. Ragyogóvá, selymessé és puha tapintásúvá varázsolja a száraz, gyenge, fakó hajszálakat.

Una

2018. szeptember 1.

A legjobb, még ezt az olcsó banános illatot is szeretem benne, mindennapos használatra is alkalmas, vékony szálú hajra remek, a végtelenségig kitart. Ha samponozás előtt teszem fel 2-3 percre, úgy valamiért hatásosabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Patricica11

2018. augusztus 28.

Az első pár használat után imádtam amit a hajammal művelt, isteni puha lett tőle, sőt a tégely háromnegyedéig egyenesen azt gondoltam hogy árértékben az elmúlt vásárlásaim legjobb biznisze. Azonban mire nagyjából a feléig eljutottam legnagyobb bánatomra ez a csoda valahogy elveszett. Az illata pontosan ugyanez a kategória számomra, a végén már csak arra tudtam gondolni hogy ne kelljen sokáig szagolnom már ezt a bizarr "műbanánszagot".
Összességében én azt gondolom érdemes kipróbálni, az árát abszolút megéri, viszont ha tényleg brutál ápolásra vágyik valaki arra sajnos hosszútávon szerintem kevés ez a termék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Szerettem az illatát viszont ennél vannak jobb pakolások is. Az első pár használatnál selymes volt a hajam de aztán hamar megis szokta és elveszett a hatása sajnos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

PinkAlien

2018. július 8.

Iszonyatosan finom és tartós illata van.
A hatása viszont nem győzött meg teljesen, találkoztam már jobb balzsammal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Iszonyatosan finom és tartós illata van.
A hatása viszont nem győzött meg teljesen, találkoztam már jobb balzsammal is.

aalexaa

2018. július 4.

Hozza a szokásos eredményt, szeretem ezeket az olcsó kallos pakolásokat (bár főleg "alapnak" használom, kókuszolajat, ricinust, argánolajat keverek bele, és hajmosás előtt használom, de önmagában sem rossz). Viszont az illata nagyon zavar, mostanában nagyon érzékeny vagyok a szagokra és forog a gyomrom ettől a mű banánillattól. A párom szerint viszont jó illatú, neki a szakállát szoktam ezzel kenegetni, nagyon szereti. Eddig csak a jázminosnak nem zavart az illata, így szerintem azt veszem újra, de ha valaki szereti ezt az illatot, annak ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

molnarviki1209

2018. július 4.

Kiemelkedően jobb az eddigi hajpakolásaimnál. Nagyon megtetszett az illata, ami hajmosás után is érződik picit. Könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat, és nagyon nagyon puha lesz tőle, ami még napok után is érezhető. Nevetségesen olcsó az ára a kiszereléshez képest. Mindenkinek ajánlom, nekem nagyon bevált, biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

HardCandy092

2018. június 21.

Több Kallos terméket kipróbáltam már, gondoltam itt az ideje ezt is kipróbálni. Teljesen ugyanazt tudja, mint bármelyik Kallos hajpakolás, pakolásnak a puha hatás 1-2 napig tart, balzsamként is tudja ezt, viszont a haj egy idő után megszokja és semmit nem ér. Illetve ez a banános illat nálam nem volt nyerő, rettenetesen émelyítő, és másnap is lehet érezni, szóval én mindig átfújom valami más illatú hajápolóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

PinkMcFreeze

2018. június 19.

A terméket az itteni sok pozitív vélemény után vásároltam meg, de kissé szkeptikus voltam, mert eddig semmi extrát nem tapasztaltam a hajbalzsamok terén :D A csomagolása picit megváltozott, mert fehér alapon van a sárgás matrica, csak, hogy, aki először venné, tényleg ne tévessze meg a kinézete. Az illata mennyei, mint az a csoki bevonatú banános édesség, amit mellesleg imádok :) ! Az állaga kicsit sűrűbb, mint amiket eddig használtam hajbalzsam, de számomra ez sokkal jobb állag, mint a folyósabbak. Szóval bekentem a hajamat és örültem, hogy milyen csodás banán illatom van meg a fürdőnek is, aztán lemostam és sokkal puhább már vízesen is a hajam és szárítás után is megmarad ez az állapot, sőt még kicsit utána is érezni, ezt az édeskés illatot, de egyáltalán nem tolakodó! (: Sőt nem zsírosodik olyan gyorsan a hajam, kibír 3 napot is, eddig 2 nap volt és utána eléggé vállalhatatlanul néztem ki :D Nagyon elégedett vagyok, hogy rátaláltam, szerintem ezt fogom venni ezentúl, mert amit használtam azt fényévekkel lekörözni! (: Mindenkinek nagyon ajánlom, hogy próbálja ki, mert szerintem nem fog csalódni! (: Nem utolsó sorban, a banán illat miatt meg levett a lábamról! Imádom, imádom, imádom ! :) <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Kinguci123

2018. június 14.

Most vásároltam először ezt a terméket a banános samponjával együtt. Eddig csak Garnier hajpakolásokat használtam. Úgy tűnik, hogy bevállt, az eredmény selymes és könnyen fésülhető haj. Az illata pedig isteni. Remélem a többi használat után sem okoz csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

spavanilly

2018. május 20.

Végre rábukkantam egy kis fodrász kellékes üzletben!

/Én 890,- Ft- ért vettem az 1000 ml-es kiszerelést, és az enyém tégelye fehér, rajta körben ezüstfólia és azon nagy sárga körben a felirat- idén gyártották, tehát változhatott a csomagolás./

Még csak 2X használtam, hajmosás után, balzsam helyett 5-10 percig hagytam a hajamon.
Nagyon könnyen fésülhető, kicsit sem szálasodó hajat eredményezett.
A legkellemesebb meglepetés ( a remek hatásán kívül) akkor ért, mikor màsnap is éreztem a finom banán illatot a hajamon.

A kiszerelés a nagysága miatt nehezen kezelhető, én ezért egy kis adagot átszedtem egy tisztára mosott, kiürült kis hajbalzsamos tégelybe.

(Eredetileg egy konkurens márka hajpakolásáért indultam, de az ár- érték arányban bízva nem arra esett a választásom.
Biztos vagyok benne, hogy ha fiatalos, vidám csomagolásba bújtatták volna ( mint B...a, F....s), akkor népszerűbb lenne)

Egyenlőre elégedett vagyok a termékkel, igazi gyümölcsös hajápolás- szívesen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Végre rábukkantam egy kis fodrász kellékes üzletben!

Nagyon könnyen fésülhető, kicsit sem szálasodó hajat eredményezett.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.