Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Különleges formulájának köszönhetően tökéletes ápolást nyújt a száraz, töredezett hajszálaknak. Aktív hatóanyagai - kakaó kivonat, keratin, tejprotein és panthenol - ragyogóan fényessé, selymessé és könnyen kezelhetővé varázsolják a hajat.

Kiszerelés: 1000 ml

Irish

2016. október 22.

Imádtam, de egy örökkévalóságnak tűnt, mire elfogyott. A kupakja egy idő után eldugult, mert balzsamhoz hűen jóval sűrűbb, mint a sampon. Nem is értem, miért egyforma a két kupak. Kár, hogy nincs kisebb kiszerelésben (ugyanez igaz a samponjára is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

koxy001

2016. augusztus 11.

A csokis samponnal együtt használom. Tulajdonképpen nem vagyok oda a hajbalzsamokért, inkább pakolás hívő vagyok. Csomagban rendeltem így elhasználom a balzsamot is. Ártani nem árt a hajamnak, könnyebben kifésülhető, viszont túlzott ápoló hatásról nem tudok beszámolni. Az illata finom és tartós. Egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

kicsinyuszi88

2016. március 31.

Nem igazán éreztem a regeneráló hatást, de egynek mindenképp megfelel. Az illata mindent visz, a csokis samponnal együtt használom. A fésülést valóban megkönnyíti, ez nekem sokat számít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Thevalver

2016. január 30.

Sokáig használtam a csokis sampon - balzsam kombinációt, nekem bevált. Fényes és puha volt tőle a hajam. Egyedül az illatával nem voltam kibékülve, néha már túl sok volt a csoki (alapból sem rajongok az édes illatokért). A barátom csak ezt szereti használni, ugyanúgy sampon - balzsam kombóban, nem tervezi leváltani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

andi93

2015. december 31.

Update: Többszöri rendszeres használat után a haj hozzászokik és többet árt, mint használ, csalódott vagyok, hogy nem úgy vált be, mint a Serical Latte. :(
Rossznak nem rossz, de csak alkalmatlanként érdemes használni egy másik balzsam is kell amíg szünetet tartunk.

Én ugyan ezt csak a kerek dobozú, letekerős fedelű pakolást szerettem volna megvenni, de húgom olcsón haza hozta ezt így ki is próbáltam. Megnéztem az összetevőket a balzsam és a pakolást között, de teljesen ugyan az, szerintem csak a doboza más, nem is értettem, hogy egyikre miért balzsam másikra miért pakolás van írva. Én ezt pakolásként használom, azaz törölköző száraz hajra nem túl kevés mennyiséget teszek, (hosszú hajam van és hála kevés az olyan dolog, ami zsírosítaná vagy elnehezítené) 30 percig törölközőbe csavarom. Állaga sűrű és krémes. Alaposan kiöblítem és már nedvesen is érződik a hatása. Használok még hozzá hajvégápolókat is, de érződik, hogy ez a pakolás, mint a sima tejproteines csodát tesz a hajjal. Szép fényes, sima, puha, könnyen kifésülhető hajat eredményez. Elötte Serical Latte tejproteines változatát használtam, ami helyre tette a szőkített hajamat. Elhasználtam azt az 1 litert és gondoltam kell a változatosság így választottam ezt, mert ugyan úgy tartalmaz tejproteint, de emellett még keratint, (ami a legfontosabb) kakaó kivonatot, panthenolt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

dorika11

2015. október 19.

nagyon jó az illata, puhává teszi a vékony szálú szőke hajamat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

nagyon jó az illata, puhává teszi a vékony szálú szőke hajamat

Amphitrite

2015. október 18.

Már első használattól szárazzá vált a hajam, pedig használtam balzsamot is(szintén Kallos). Az illata nagyon tetszett, viszont szárítás után már nemis volt érezhető. Szerencsére csak egy barátnőmnél próbáltam, így boldog vagyok, hogy nem adtam ki érte pénzt. 2 csillag, mert ár-érték arányban jó, nameg az illata, de hiába, ha szárít, még pár száz forintot sem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

lillabalogh7

2015. október 11.

Isteni az illata. Nagyon finom puha lett tőle a hajam. Tökéletes!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Isteni az illata. Nagyon finom puha lett tőle a hajam. Tökéletes!!!

edesorsim711

2015. július 2.

soha semmilyen sampon nem vált be annyira mint ez a sampon. az illatát imádom, fényes és puha lesz tőle a hajam. könnyebben tudom fésülni is. bár eleinte nem nagyon vettem eszre valtozást, de már lassan egy havi használat óta sokkal kezelhetőbb a hajam. ami a pláne, hogy nálunk a kínai üzletbe 450 ft ért vettem. balzsamját pedig 550 ért. és hát nagy kiszerelés, elég sokáig elég. biztos hogy a többi illatot is ki fogom próbálni és ezentúl nem költök 800 ft ot egy 250 ml es samponra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

riella1994

2014. november 5.

Nagyon finom az illata, egyfolytában szagolgatjuk. Első használatra nagyon puha a hajam tőle.

Up. : Csalódtam benne... Eléggé megtévesztett, kiszárította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Up. : Csalódtam benne... Eléggé megtévesztett, kiszárította a hajam.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol