Kallos

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: parahetfo, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajformázók

Különleges formulája kakaó kivonattal, keratinnal, tejproteinnel és panthenollal mélyen regenerálja a hajat, ápolja és védi a töredezett hajszálakat. Aktív hatóanyag tartalmának köszönhetően tökéletesen tisztít, miközben a haj ragyogóan fényes, selymes és könnyen kezelhető lesz.

Kiszerelés:1000 ml

kamkam

2015. december 11.

Ezt a sampont használom most a csokis balzsammal. Előtte a vaníliás kombót használtam, nekem az jobban bevált, de különösebb problémám nincs vele. Ennyi pénzért jobbat nem lehet kapni, sőt drágábban sem kapsz ilyen jót!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

lovelyD

2015. október 26.

Az eddigi legjobb samponom. Már a 4. flakont használom, és nem bírok betelni vele. A hajam fényes, egészséges és nagyon jó illatú tőle. A csokoládés maszkkal használom, de teljes elégedettség a részemről. Felmerült már bennem az a kérdés, hogy miért ennyire olcsó, de mivel csak jót tesz a hajammal, ezért nem is gondolkodom ezen a kérdésen tovább. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

trudee

2015. október 9.

Elhasználtam egy literes flakonnal, kicsit nehezebben habzik mint egy átlagos sampon, higítva sem volt gazdaságosabb, de 600 Ft-ért így is nagyon megérte. Összességében nem volt rossz sampon, amolyan átlagos, semmi extra se pozitív se negatív irányba, kellemes az illata, bár a végén már kicsit untam, egynek nem volt rossz, talán még újra is venném később.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

christine92

2015. szeptember 9.

nagyon szép fényes és puha lett tőle a hajam, viszont kicsit jobban korpásodik, mint egyébként

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

ladri

2015. július 20.

Imádom. 8 hónapja használom, és a hajam imádja. A csokis hajpakolásával együtt használom, a hajam pihe-puha és isteni illatú lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Kitti

2015. június 16.

Nagy kiszerelés jó illat jó ár de csak ennyi,mosás után a hajam nehezen kifésülhető gubancos lett már több esélyt is adtam neki de ugyan az a hatás. Nem használom már a hajamra a fésűimet szoktam ezzel kimosni,arra jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

ananas

2015. április 26.

Nem mondanám egy csoda samponnak. A szőke, kissé sprőd és száraz hajamhoz kevés; és a szaga is émelyítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

hermelinke7

2015. április 14.

Nem tudom önmagában vajon szárít-e, mert használok mindig balzsamot és olajat is. Szeretem az illatát, jól habzik, nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Brunooka

2015. március 24.

Hiába száraz hajra ajánlja a leírás, én a zsírosodó hajtöveimre használom. Eddig 3 napot bírok vele, ami jó. Az illata nem rossz, de nem is nyűgöz le annyira. Viszont ár-érték arányban nagyon jó, 400Ft-ért jutottam hozzá, és 1 liter van benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

riella1994

2014. november 5.

Az én hajam is nagyon puha tőle. Az illata isteni, igazi kakaó illat és elég tartós. Az àra nevetségesen olcsó. Mindenkinek ajànlom. A balzsamjàval együtt hasznàlva hmm....

Up.: A flakon felénél kimutatta a ,, foga fehérjét''. Teljesen sprőd lett a hajam. 2 csillag marad az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!