Kallos

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: parahetfo, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajformázók

Különleges formulája kakaó kivonattal, keratinnal, tejproteinnel és panthenollal mélyen regenerálja a hajat, ápolja és védi a töredezett hajszálakat. Aktív hatóanyag tartalmának köszönhetően tökéletesen tisztít, miközben a haj ragyogóan fényes, selymes és könnyen kezelhető lesz.

Kiszerelés:1000 ml

bartaldora

2014. október 20.

Én nem használom a csokibalzsamot, de a sampont kipróbáltam. Az tetszett meg a samponban, hogy csoki illatú, és hajmosás után a hajamon is érzem az illatot.
Legszívesebben megkóstolnám. Nagyon jó hatás. A hajam puha és lágy tőle. Ajánlom mindenkinek, aki olcsón szeretne sampont venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 20.

Dolorez

2014. október 19.

Az illata nagyon jó,viszont az én göndör-szárazabb hajam nem lett tőle annyira puha,de a pakolással együtt kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 19.

ancsitündi

2014. június 20.

Hihetetlenül meg vagyok vele elégedve,mondhatom hogy az eddigi legjobb samponom. Az illata HIHETETLENÜL finom,és több napon keresztül intenzív csoki illatban pompáztam.A hatása remek,puha,selymes lesz tőle a hajam,én csak jót tudok róla mondani, 450 forintért vettem 1 litert.
Mindenkinek ajánlom,próbáljátok ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 20.

Mindenkinek ajánlom,próbáljátok ki. :)

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!