Kallos

Ár:   680 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2015. január 16.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Makadámia olaj, mandulaolaj és lenmagolaj hatóanyagokban gazdag hajszépítő elixír, mely táplálja a hajat és véd a töredezés ellen.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

beautypanna

2017. december 13.

Sokáig használtam a hajamra, árérték arányban megfelelő, szerettem, de azóta találtam erősebb, hatékonyabb olajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

ginojshks

2017. december 9.

Nagyon jó! Alapból szeretem a kallos termékeket mert olcsó és jó minőségű valamint nem tesztel állatokon! Ez az olaj remekül teljesíti azt amit ígér. Megfelelően ápolja a hajat és valami csodálatos az illata( lehetne tartósabb de ugye nem ez a feladata). Csak ajánlani tudom a többi kallos termékkel együtt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Bettii98

2017. november 10.

Semmit nem csinál a hajjal. Az ára baráti,az illata jó,habár nem sokáig érezni rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

szepsegapolasanna2

2017. október 16.

korábban használtam ezt az olajat, nagyon meg voltam vele elégedve és hihetetlenül sokáig jó. árérték arányban mindenképp szuper

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

takianna

2017. augusztus 8.

Már több mint két éve használom ezt a terméket, kb. 50 darabot elhasználtam már, és azt kell mondjam hogy imádom!!! Azóta is! Könnyű, EGYÁLTALÁN NEM HAGY ZSÍROS ÉRZETET A HAJAMON, gyosan felszívódik, igaz a hatása egy picivel lehetne jobb, de azért ne várjuk azt hogy a törött hajat bármi is helyre tudja tenni 100%-osan. Csak ajánlani tudom, és én még sok-sok évig ezt fogom használni! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Imádom. Jó a hajamnak, sajnos keveset használom de ez az én hibám mert elfelejtkezem róla :D Könnyen kitudom fésülni a hajam, puhává varázsolja és még az illata is kellemes :) Az árát megéri, már egy éve meg van a Kallos másik olajával együtt, amit szintén imádok !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

kicsinyuszi88

2017. július 11.

Nem igazán érzem még a hatását, nem látom, hogy kevésbé töredezne tőle a hajam. De az illatát kedvelem, az ára is baráti és nagyon sokáig elég. Nem lesz tőle zsíros vagy nehéz a hajvégem, hát remélem, hogy azért valamit használ még ha nem is veszem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

magenta0100

2017. február 6.

Nagyon jó hajtöredezettség ellen :) Már a 2. üveggel használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

Nagyon jó hajtöredezettség ellen :) Már a 2. üveggel használom.

Szindia

2017. január 30.

Vártam, hogy kipróbáljam, mert a rózsaszín változatot szerettem. Igazából teljesen jó, de úgy semmi extra. Nem vettem észre, hogy nagyon jótékony hatással lenne a hajamra.
Az árát végülis megéri mert tényleg ápol valamennyit, puha lesz a hajam ahol használom, de akinek nagyon száraz a hajvége annak kevés lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Mimooo

2017. január 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de azt kell mondjam nagyobb durranásra számítottam nem rossz de nem is jó, szerintem nem csinált semmit, azért igazán nem is tudok mást róla mondani.
Még keresem az igazit:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

Még keresem az igazit:)

Hidratálók: Dimethiconol