Kallos

Ár:   680 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2015. január 16.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Makadámia olaj, mandulaolaj és lenmagolaj hatóanyagokban gazdag hajszépítő elixír, mely táplálja a hajat és véd a töredezés ellen.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Babakalacs

2017. január 12.

Nekem nem jött be annyira. Nekem túl nehéz az állaga és a hatása sem olyan kiemelkedő. A csomagolása pedig katasztrófa, felborul és folyik is. Nem is használom rendszeresen, nem úgy, mint az előtte használt hajolajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

orik

2017. január 12.

Az illata kellemes, az állagával sincs különösebb problémám (kicsit ragadós, de ha jól a hajba masszírozzuk, akkor semmi gond vele). A kiszerelése is klassz, könnyen kezelhető, hamar beszívja a hajam; fényes és puha lesz tőle, anélkül, hogy elnehezedne vagy lelapulna (én nem tapasztaltam, hogy gyorsabban zsírosodna tőle a haj, vagy zsíros hatást keltene). Ár-érték arányban mindenképp a legkiválóbb, úgyhogy bátran ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

KataB

2017. január 9.

Az elejen szerettem..Viszont pár hónap használat után mintha már nem úgy viselkedett volna a hajammal mint az elején :/
Zsirositja..Használata mellett naponta mostam a hajam.
A kialakítása nekem sem tetszik,borul,folyik stb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Zsirositja..Használata mellett naponta mostam a hajam.
A kialakítása nekem sem tetszik,borul,folyik stb.

Ponyshop

2017. január 4.

Az eladó beszélt rá a boltban, és bár nem akartam megvenni, mondván, hogy van egy rakás hajápoló cuccom, már alig férek tőlük a fürdőbe :), csak meggyőztek. Az ára vicc, 650 Ft körül volt. Nagyon tetszik a csomagolása, bár az alja lehetne kevésbé lekerekített, így folyton fel akar borulni a polcon. :P Én száraz hajra próbáltam egy keveset első alkalommal: jó kis könnyű olaj, nem nehezíti és nem tapasztja össze a hajam, viszont szép, egészséges fényt ad neki. Általában minden reggel fésülködés után átsimítom a hajam valamilyen olajjal, mert a kifésült gubancoktól végképp száraznak szokott tűnni, de másnap azt vettem észre, hogy nem is lenne rá muszáj az újabb adag olaj, mert így is jobb állapotban van a hajam, mint amilyen lenni szokott. Nem győzöm csodálni, hogy milyen egészségesnek tűnik az egykori szénakazal a fejemen... :D

UPDATE: 1 csillag mínusz a csomagolás miatt: úszik az egész teteje az olajban, így még a kupakkal együtt sem merem magammal vinni sehova. Kár érte, így már kb nem is használom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

andeve

2016. december 28.

évekig az Avon hajvégápoló szérumát használtam, amivel teljesen meg voltam elégedve, de gondoltam, azt itteni vélemények alapján kipróbálom ezt is. az ára tök jó, a hatása is, a Kallos termékek nekem beváltak eddig

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Veronika8614

2016. december 20.

Borzalmas, használhatatlan, nekem a pumpa eleve nem működött, így le kellett csavarnom a fejét és kézzel belenyúlnom, ilyen nem történhetne meg szerintem :/
A hatása se tetszett, nekem is nagyon zsírosított, sőt emellett még szárított is. Egyáltalán nem éreztem benne a természetes olajokat, nekem az egész olyan szintetikus érzetű volt. Én most sima kókuszolajat használok pakolásnak a hajamra, az is zsírosít, de legalább hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

TimiK

2016. december 20.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, és nekem eléggé nagy csalódás volt :( Kezdve azzal hogy a hajamat kevéske mennyiség felvitele után is lelapítja és másnapra zsíros kinézetűvé teszi, folytatva azzal hogy nem segíti sokkal a hajam kifésülését is ráadásul rossz a csomagolása így szállítás közben valahogy kifolyik az olaj az üvegből :S Pedig pumpás kiszerelésű és kupakkal le is van zárva, fene tudja hogy hogyan jön ki belőle mégis :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Recsu

2016. december 11.

Szornyu,semmit sem er,tele van szolikonnal,csak olyan fenyesse teszi mintha a vege is zsiros lenne..nem szerettem,undi,el is adtam hamar. Az illata viszont nem volt rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Alma07

2016. október 20.

Olcsó és nagyon jó!többször újravettem!puha és fényes a hajam tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

Olcsó és nagyon jó!többször újravettem!puha és fényes a hajam tőle

perlita14

2016. október 10.

Azért vásároltam meg, mert itt egészen szép vélemények voltak róla és mert sokkal olcsóbb, mint a legtöbb hajolaj. Hajvasalás után viszem fel a hajam hosszára, különös tekintettel a végekre, nem spórolok vele, mert sok és hosszú hajam van, így viszont nagyon gyorsan fogy még heti 1-2 használat mellett is. Illata kellemes, hatása olyan, mint amit a hajolajaktól már megszoktam: gyorsan beissza a hajam, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet maga után és egészségesebb hatást keltenek a hajvégeim, puhább és nem fénytelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

Hidratálók: Dimethiconol