Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2012. március 27.

Kiszerelés:   40 ml és 60 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális minőségű tartós krémhajfesték innovatív Keratin és C-vitamin komplex formulával, mely ragyogó, életteli, természetes színárnyalatot valamint tökéletes őszhaj fedést biztosít.
Keratin hatóanyaga, mint a haj fő alkotó eleme, beépül a haj szerkezetébe és helyreállítja a roncsolt hajszálakat. Megóvja a festett hajat a káros környezeti hatásokkal szemben.  Eredménye egészséges, táplált, fényes haj.
A C-vitamin különleges antioxidáns hatásának köszönhetően tökéletes védelmet és kondicionálást biztosít a fejbőr számára. Cseppmentes krém formula mélyen behatol a hajszálakba, így biztosítva az egyenletes, ragyogó színárnyalatokat. Hosszantartó, intenzív, ragyogó hajszínt eredményez.

Lareyna

2012. június 12.

290Ft a GoodsMarketben. Én talán pont a fenti képen láthatót vettem (világos hamvasszőke). Szuper lett! :) Tényleg valami egyedi módon büdi, de ezért nem vonok le pontot, mert az alacsony ár és a minőség feledteti velem :) A hajam nagyon puha lett, legközelebb is ilyet veszek az tuti. Mindenkinek ajánlom! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

xxNikixx

2012. június 10.

Anyukámnak és tesómnak is ilyen festékkel festettem be a hajukat (fekete, ticián vörös). Nagyon szép lett! 350 ft-ért vettük!
Engem az padlizsán vörös szín érdekelne, esetleg próbálta már valaki??? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Engem az padlizsán vörös szín érdekelne, esetleg próbálta már valaki??? :)

Halfway

2012. május 31.

Én is kipróbáltam, igazság szerintem láttam itt a véleményeket, aztán pár nappal később egy eurós boltban megláttam 290Ft-ért. A csokibarna szín megtetszett, gondoltam egy próbát megér.
A színnel maximálisan meg vagyok elégedve! Ilyen még sosem volt:D Hiába próbáltam Garniert meg a többi drogériás társát a színnek amit kaptam köze sem volt ahhoz,amit ígértek.
A hajam állaga olyan, amilyen festés után szokott lenni. Majd meglátjuk mennyi ideig tart a szín,de eddig maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Orchid

2012. május 27.

Ez a festék egyszerűen fantasztikus!!! Ennyi pénzért pedig ajándék! Nem büdös, inkább valamilyen gyümölcsös cukorkára hasonlít az illata, egyáltalán nem csíp, a fedése tökéletes és egyáltalán nem mű, a fejbőrt nem fogja meg és nincs sok leve, úgyhogy tökéletes festék! Nagyon jó az állaga is és sok is van benne. Simán kenterbe veri az akciósan kétszer ennyibe kerülő festékeket. Eddig azt hittem, hogy csak a Wellaton és a Syoss az etalon, de rá kellett jönnöm, hogy még azoknál is van jobb! 10 csillagot is megérdemelne!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

Biancaaa90

2012. április 17.

Pont olyan lett a hajszínem, mint ami a dobozon volt, pedig világosabb volt a dobozon mint amilyen volt a hajam eredetileg. Nem szárította ki a hajamat sok festékkel ellentétben. Nekem könnyen lejött a bőrömről, kicsi arctejes vattával letudtam szedni. 390 forintért tökéletesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

villa

2012. április 15.

Ma lettem befestve vele. :) Szuper! Nagyon szép fényes lett tőle a hajam és a szín is majdnem ugyan az, mint ami a képen van! Nem csalódtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Odil

2012. április 6.

Megtörtént. Nekem az adagoló abszolút csődöt mondott, képtelenség volt belőle kiimádkozni a trutyit (ami mellesleg lápszagú :o), úgyhogy barbár módon folytattam inkább nélküle. Ahhoz képest, hogy világos hamvasszőke, és 9%-os oxi keménykedett a hajammal, nem mondanám világosnak az eredményt, pedig sötétszőkéről startoltam. Szép hamvas középszőke lettem. Egyelőre nem merem biztosra állítani, hogy nem bántott, mert utána Imperity Vanilla Light, Serical Latte és mandulaolajos hajvégápoló, de nem vettem észre törést vagy elvékonyodást. Ha így is marad, újravevős és ötös, mert ilyen ár-értékarányt díjazni kell.
szerk.: Rendben van a cucc teljesen, vegyétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

szerk.: Rendben van a cucc teljesen, vegyétek.

lyudit

2012. március 19.

Ár-érték arányt nézve szuper. Kicsit büdi,máshogy,mint a többi ilyen festék. A dobozban van egy csőrös kis cucc, ámde nincs pl. balzsam. (engem ez pont nem zavar)
400 forint alatt vettem,ennyiért maximálisan elégedett vagyok vele.
Jah,nem. a bőrömről alig tudom levakarni,ma valahova félre folyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

400 forint alatt vettem,ennyiért maximálisan elégedett vagyok vele.
Jah,nem. a bőrömről alig tudom levakarni,ma valahova félre folyik.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.