Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2012. március 27.

Kiszerelés:   40 ml és 60 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális minőségű tartós krémhajfesték innovatív Keratin és C-vitamin komplex formulával, mely ragyogó, életteli, természetes színárnyalatot valamint tökéletes őszhaj fedést biztosít.
Keratin hatóanyaga, mint a haj fő alkotó eleme, beépül a haj szerkezetébe és helyreállítja a roncsolt hajszálakat. Megóvja a festett hajat a káros környezeti hatásokkal szemben.  Eredménye egészséges, táplált, fényes haj.
A C-vitamin különleges antioxidáns hatásának köszönhetően tökéletes védelmet és kondicionálást biztosít a fejbőr számára. Cseppmentes krém formula mélyen behatol a hajszálakba, így biztosítva az egyenletes, ragyogó színárnyalatokat. Hosszantartó, intenzív, ragyogó hajszínt eredményez.

Evi1

2017. február 19.

Nagyon szep a 128as gyöngy szokeje, eddig ez a legszebb szőke amivel találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Agi104

2017. február 11.

Én a 100- fekete árnyalatát használom kb. 1 éve.
Amellett, hogy az ára verhetetlen, a minősége is.
Amit a többezer Ft- os hajfestékeim tönkretettek, ez rendbetette.
Nálam NO1, soha többet semmi mást!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Én a 100- fekete árnyalatát használom kb. 1 éve.
Amellett, hogy az ára verhetetlen, a minősége is.
Amit a többezer Ft- os hajfestékeim tönkretettek, ez rendbetette.
Nálam NO1, soha többet semmi mást!

Virvatuli

2016. október 28.

Az ára verhetetlen, amúgy közepesen jó hajfesték. Két dobozzal kellett belőle a hajamra, kb. két hónap alatt nemcsak lenőtt, de elég rendesen ki is kopott. Az elején viszont szép volt a színe. Nem hiszem, hogy újraveszem, inkább mással próbálkozom a továbbiakban, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 28.

LBianka

2016. augusztus 6.

Sajnos nem jött be.
766-os Rubin Vörös festéket használtam, középbarna hajamból nagyon sötét vöröses-barnát csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Sajnos nem jött be.

Boombapple

2016. június 29.

Szuper színek. Szeretem, mert kevésbé roncsolja a hajamat és nem tesztelik állatokon. A gyöngy szőke és az ezüst szőke a kedvencem. A tubusban annyira sok van, hogy a csípőig érő hajam hosszát is be tudtam kenni vele, noha nem teljesen, de jó pár tincsre jutott. :3 Mivel ez az első festésem vele, majd updatelek, hogy mennyire kopik. :) Addig is, 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

somogyikitti04

2016. május 11.

Én előzőleg valami padlizsán barnát kentem fel, most csoki barnát. Ezt a márkát csak azért nem szeretem mert a hajtövemet abszólut nem akarja befogni, vagy ha igen akkor nagyon gyorsan kikopik. Nem drága ,az jó. De nekem mégse jön be. Szinkinálatra sem a legjobb ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Niki19885

2016. április 21.

Soha többet!Fekete szín nem fogta be a hajam,még sosem jártam így pedig több mint 10 éve fekete a hajam és sokféle márkát próbáltam már,de eddig úgy még nem jártam,hogy ne fogta volna be a lenövésemet valamelyik is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

BogciB

2016. április 10.

Egyszer vettem ilyet, mert nem volt az a hajfesték amit szoktam használni. Olcsó volt, a rubin vörös árnyalatot vettem ami tökéletesen passzolt ahhoz amit én használok csak más márkából. Hát csalódtam,de nagyon.
Eszméletlen büdös, köszönőviszonyban sincs a végeredmény azzal a színnel ami a borítón volt. Barna lett a hajam néhol vörös foltokkal....
Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Soha többet.

Elena006

2016. március 29.

A rézvörös festéket évekig használtam és azt kell hogy mondjam,hogy egyáltalán nem kopik..lehet egy kicsit fakó a szine,de én imádtam.Egyetlen negatívuma,hogy nagyon kiszárította a hajamat,így visszakellett térnem az eredeti barna hajszinemhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

ayse

2016. február 29.

Csokibarna.nem kopott eddig..vettem mar tobbezerert rosszabbat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 29.

Csokibarna.nem kopott eddig..vettem mar tobbezerert rosszabbat

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.