Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2012. március 27.

Kiszerelés:   40 ml és 60 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális minőségű tartós krémhajfesték innovatív Keratin és C-vitamin komplex formulával, mely ragyogó, életteli, természetes színárnyalatot valamint tökéletes őszhaj fedést biztosít.
Keratin hatóanyaga, mint a haj fő alkotó eleme, beépül a haj szerkezetébe és helyreállítja a roncsolt hajszálakat. Megóvja a festett hajat a káros környezeti hatásokkal szemben.  Eredménye egészséges, táplált, fényes haj.
A C-vitamin különleges antioxidáns hatásának köszönhetően tökéletes védelmet és kondicionálást biztosít a fejbőr számára. Cseppmentes krém formula mélyen behatol a hajszálakba, így biztosítva az egyenletes, ragyogó színárnyalatokat. Hosszantartó, intenzív, ragyogó hajszínt eredményez.

koli

2016. február 17.

Gyöngyszőkével festettem, utána a hajam borzasztó száraz lett, letört, senkinek sem ajánlom. Két felbontatlan doboz repült utána a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Thevalver

2016. január 30.

Elsősorban azért használom a Kallos termékeit, mert nem tesztelik azokat állatokon, amely számomra nagyon fontos szempont. Másodsorban már tinédzser koromban is mániákus hajfestő voltam, a feketéjük eszméletlen koromfekete volt már akkor is. :) És masszív. Nem volt piskóta kiszőkítenem. Ugyanakkor nem minden színnel értem el kifogástalan eredményt, habár erről jobbára nem a festék tehet.
A szőke árnyalatok nagyon szépen mutattak a hajamon, jól befogták, a vörösek viszont kissé fakóak, kevésbé fedtek. Most újra fekete vagyok, és elégedetten nyugtáztam, hogy a fekete még mindig koromfekete. :)
Összességében maradok Kallos festék - vásárló, márcsak elvből is, s ennyi pénzért különben is bőven eleget tesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

PanPls

2016. január 27.

A 843-asat szoktam venni. Nagyon jó, természetes színe van, nem kopik, és az ára is jó! Nem egyszer hitték, hogy eredeti vörös hajam van, mikor ezzel volt festve =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

beckab.45

2015. november 25.

Nekem speciel bejött, a 910es árnyalatot használtam amúgyis szőke hajamra, hogy kicsit világosabbá es egységesebbé tegyem. Tökéletesen tette a dolgát. Nem irritált, puha volt utána a hajam, ráadásul olcsó. Nem is kell más. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 25.

Porcicus

2015. szeptember 16.

Borzalmas!! Lehetséges, hogy csak ezzel az egy árnyalattal van a gond [110, kékes fekete]. Abszolút nem intenzív fekete lett a hajam tőle, hanem inkább egy sötét barna és fekete közötti árnyalatú lett. A fényben barnás színű fénye volt a hajamnak [míg a Palette után kékes!], ráadásul 2 hét alatt teljesen kikopott. Nem tudom, hogy milyen a minőség a többi árnyalatnál de a kékes feketét nem ajánlom senkinek sem ><" .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

cintiakiss

2015. augusztus 31.

Próbáltam már a csokibarnát és a feketét is: nem kopott, jól fedett, ugyanolyan színt kaptam, mint ami a dobozon lévő képen szerepelt. Egyetlen negatívuma, hogy picit szárít, de egy kis balzsammal ki lehet küszöbölni :) Az illata se olyan vészes. Ennyi pénzért szerintem megéri, többször vettem újra, amikor nem volt pénzem drágábbra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

ladri

2015. július 20.

Évek óta használom, a sötétvörös árnyalatokat. Nagyon sok ősz hajszálam van, gyönyörű ragyogó lesz a hajszínem. Nekem nincs ideje kopni, mert 3 hetente festenem kell, mert annyira lenő ennyi idő alatt, hogy nagyon látszanak az ősz hajszálak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Tunderviragos

2015. július 12.

Rezvoros es korallvoros a kedvencem, csak ugy vettem eszre o is szaritotta a hajamat picit, igy kallos prestige, kjm arganosra es besre valtottam. De a színei gyönyörűek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Benji

2015. június 10.

az én kiszőkített hajamból gyönyörű csoki barnát varázsolt 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

az én kiszőkített hajamból gyönyörű csoki barnát varázsolt 5 *

JucMagic

2015. május 21.

Ahhoz képest, hogy milyen olcsó nagyon szépen teljesített, amin nagyon meglepődtem. Kipróbáltam a korallvörös és a ticiánvörös árnyalatait. A ticiánvörössel nagyon elégedett voltam, mert a sötétbarnás-vöröses hajamat befogta, de a korallvörös... nem ajánlom senkinek, kivéve annak aki szeretne narancssárga hajat :D
Második újrafestésnél olyan szépen nézett ki az elején, de az első hajmosás után szép narancssárga lett az egész hajam, kis szőke beütéssel.
Most keresek épp másik hajfestéket, de nem hiszem hogy innen fogok választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Most keresek épp másik hajfestéket, de nem hiszem hogy innen fogok választani.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.