Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2012. március 27.

Kiszerelés:   40 ml és 60 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális minőségű tartós krémhajfesték innovatív Keratin és C-vitamin komplex formulával, mely ragyogó, életteli, természetes színárnyalatot valamint tökéletes őszhaj fedést biztosít.
Keratin hatóanyaga, mint a haj fő alkotó eleme, beépül a haj szerkezetébe és helyreállítja a roncsolt hajszálakat. Megóvja a festett hajat a káros környezeti hatásokkal szemben.  Eredménye egészséges, táplált, fényes haj.
A C-vitamin különleges antioxidáns hatásának köszönhetően tökéletes védelmet és kondicionálást biztosít a fejbőr számára. Cseppmentes krém formula mélyen behatol a hajszálakba, így biztosítva az egyenletes, ragyogó színárnyalatokat. Hosszantartó, intenzív, ragyogó hajszínt eredményez.

Ms.Cat

2014. március 24.

Eddig csak melíroztattam a hajam a fodrásznál, de meguntam. Mikor megláttam a boltban a 843-as korall vörös árnyalatot, tudtam, hogy nekem ez kell. Szépen befogta a hajam, ugyan olyan lett a hajam színe mint a képen. Olcsó és jó. A szagával nem volt bajom. : )
Update: Igaz a színe gyönyörű, de kb 2 hét után kikopott a színe.. : / Nem hiszem, hogy újraveszem..-3 csillag a tartóssága miatt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

victoria.nagy227

2014. március 15.

Évek óta nem festhettem a hajamat, mert volt egy durva allergiás reakcióm egyszer hajfestés után (konkrétan 2xesére dagadt a fejem). Anyukám haját festettük ezzel a festékkel és próbaképpen kentem a könyökhajlatomba a bekevert festékből, eltelt két nap semmi. Vettem magamnak is még 2x kentem a könyökhajlatomra...továbbra is semmi reakció. Felkentem a hajamra és nem jött ki semmilyen allergiás reakció. A színe az nem tetszik, de meglepett, hogy egy ilyen olcsó festékre nem vagyok allergiás, a drágább társaira pedig igen.....800as árnyalatot próbáltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Melinda910

2014. január 4.

Szokes-barna arnyalatot probaltam ki!Nagyon jo szin, tartos, nem kopik, a torolkozot nem fogja ossze, es az ara is jo!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

sziszi09

2013. december 10.

Sokáig vacilláltam, hogy megmerjem-e próbálni. Majdnem egy hete festettem be a hajam a 843as korall vörös árnyalattal. Elsőnek azt hittem narancssárga lesz a fejem, de hajszárítás után szerencsére pont olyan lett, mint akartam. A színe nagyon tetszik! Nem szárította ki a hajamat, nem lett a festés után szalma-érzés (mint ahogy már más drága festéknél előfordult) A hajvégem sem törte el és eddig nem észlelek semmi durvát, se hajhullást se más gondot. Szerintem a szaga sem büdös és a designja kifejezetten tetszik!
Remélem nem lesz gondom továbbra sem, mert más festéknél nem láttam még ilyen szép színt.

update: Mindenkinek ajánlom, aki két mosásig tartós hajszínezőt keres. :D Annak ellenére, hogy festék úgy elszublimált a hajamból a szín, mintha soha nem lettem volna vörös. A palette color shampoo nem kopott ki ilyen szépen pedig az tényleg csak 24 mosásig tartó színező. Aztán három hét múlva - mikor amúgy a színnek már nyoma se volt!!! - elkezdett hullani a hajam. Pihentettem két hónapot és váltottam, szerencsére nem hullik már, de nem ajánlom senkinek. Szépek a színek meg csábító az ár.. de nem éri meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

xavia

2013. november 24.

nekem nem vált be, a szőkénél nem szív le semmit az eredeti színből, nem hamvas, borzasztó fénytelen narancs szín.
sötét színben lehet, h jó, de ennél nem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

sötét színben lehet, h jó, de ennél nem!!

gombirenn

2013. november 15.

Ma lett befestve vele a hajam, közép barnáról korall vörösre. Úgy befogta , hogy előtte le se lett szívva( fodrász festette) , nagyon szuper, 400ft-ért vettem, és ezt fogom mostantól venni. Nem csípte a fejbőröm, nem száraz tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

CChris

2013. november 4.

Nagy valószínűséggel maradok ennél a festéknél, mivel nagyon is meg vagyok vele elégedve. Én is 290 Ft-ért vettem, a gyöngyszőke árnyalatot. A színe olyan lett, mint a képen, tartós, és a hajamnak sincs semmi baja. A szagával nekem egyáltalán nem volt bajom, semmivel sem büdösebb, mint más festék. A balzsamot nem hiányoltam, mivel sosem használom a festékhez mellékelteket, inkább a sajátomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

cassiopeia

2013. november 3.

Végülis az árához képest...
Le kell pontozzam,mert életemben nem kellett annyi balzsamot használom,h kifésülhessem a hajam,miután ezt használtam...borzas lett,nehezen fésülhető,kiszárította....szóval soha többet...a színével nem volt gondom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Végülis az árához képest...

schalby25

2013. november 1.

Nagyon jó és biztos festék. Tényleg visszaadja azt a színt amit a dobozra irt szín ígér. Ötös szaga van az biztos de több mint 1 éve használom folyamatosan és megvagyok vele elégedve. 280ft megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

mili

2013. október 27.

Anyukám már 4 dobozzal elhasznált a 660-as árnyalatból. Évek óta én festem a haját, és sokféle festéket kipróbált már, de szerinte eddig ez a legjobb. Nem lett a haja törött vagy kiszáradt, mint pár jóval drágább festéktől. Fél év után azt mondja nem akarja jó darabig lecserélni, mert ahhoz képest, hogy nagyon olcsó 290 ft, nagyon jól bírja a haja. Kopás se intenzívebb, mint más márkák esetében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.