Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2012. március 27.

Kiszerelés:   40 ml és 60 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális minőségű tartós krémhajfesték innovatív Keratin és C-vitamin komplex formulával, mely ragyogó, életteli, természetes színárnyalatot valamint tökéletes őszhaj fedést biztosít.
Keratin hatóanyaga, mint a haj fő alkotó eleme, beépül a haj szerkezetébe és helyreállítja a roncsolt hajszálakat. Megóvja a festett hajat a káros környezeti hatásokkal szemben.  Eredménye egészséges, táplált, fényes haj.
A C-vitamin különleges antioxidáns hatásának köszönhetően tökéletes védelmet és kondicionálást biztosít a fejbőr számára. Cseppmentes krém formula mélyen behatol a hajszálakba, így biztosítva az egyenletes, ragyogó színárnyalatokat. Hosszantartó, intenzív, ragyogó hajszínt eredményez.

Kolibricore

2013. március 19.

Tegnap festettem vele hajat( kékesfekete).Nagyon olcsó és az árához képest jó eredményt produkált,szép intenzív színe lett a hajamnak,fényes ,könnyen lemosható és a bőrröl is könnyen el lehet távolítani.
DE,
Én azt mondom hogy ennél sokkal jobb terméket is találhatunk,persze párszáz forinttal drágábbért.
A hajamat nekem is kiszárította,(nyilván nem tesz jót a hidrogén peroxid és a többi ) Az illlata tényleg kellemetlen kicsit,de kibírható.Nekem nem hullott tőle a hajam egyáltalán.
Mindent összevetve nem rossz termék,de nem hiszem hogy újra fogom vásárolni.
Ha már olcsó hajfestéket szeretnétek vásárolni,azt ajánlom hogy jobban nézzetek körül ,mert van ennél jobb is :)

UPDATE:
Eddig soha nem értettem hogyha valaki mély felháborodással írt bizonyos termékekre..de muszáj kijelentenem hogy ez a festék egy sz.r...
Mikor befestettem vele a hajam szép intenzív színe lett ,ez tartott körülbelül 3 hajmosásig,és olyan szinten széttördelte a hajvégeimet hogy min.5 centit le kellett vágni belőle ,borzalmasan kiszárította és roncsolta az egész hajszerkezetemet...
Sohatöbbet nem veszek ilyet,hiába olcsó termék...olyan is.....

(megjegyzésként: ha diszkontokba vagy eurós boltokba vásároljátok ezeket a festéket,akkor nézzétek meg a lejárati dátumot,nem egyel találkoztam már ami le volt járva jó ideje.....)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 19.

DE,
Mindent összevetve nem rossz termék,de nem hiszem hogy újra fogom vásárolni.

UPDATE:
Sohatöbbet nem veszek ilyet,hiába olcsó termék...olyan is.....

bogdanykata

2013. február 10.

Én a kékesfekete hajfestéket vettem meg és imádom. Nekem nem hiányzik belőle a balzsam sem, hiszen van saját balzsamom. Egyáltalán nem színezi a fejbőrt, és könnyen lemosható, ami azért a feketénél nem hátrány. Imádom a színét, első festés volt, de fogok még jelentkezni! :)

update: teljesen kikopott a hajamból, azóta visszatértem a palette kékesfeketéjéhez. Nem roncsolta szerencsére, viszont semmit nem ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

renykelove

2013. február 2.

Egy rakás fos,nemhogy nem fogta be a hajam rendesen de olyan szinten kihulott tőle a hajam ,hogy azt hittem sirva fakadok,ráadásul miután felkentem észrevettem h 6 hónapja lejárt:D nemhiszem el:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Tuntilla

2013. január 29.

Sziasztok! A nagyimnak festem a haját /62 éves/ hamvas szőkével :) (még mindig jó nő) és neki a szürke-barna-fekete hajakat olyan méz, széna szőkére szívja ki, az őszek-őszek maradnak. Igy lesz szuper szőke haja, ezüst csikokkal és kész a hamvas szőke. Ha akarnál sem tudnál ilyen színt keverni:) Neki bevált és kb. 350 Ft-ért vette, ami számomra megkérdőjelezi a professzionális terméket....de ez mindegy is. Sztem ez a festék egy gyenge négyes, mert ösz haszálat nem fog be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Dark4ngel

2013. január 29.

Ünneprontó leszek. Előre is elnézést kérek azoktól, akik ezt a terméket felpontozták.

3-4 havonta festem a hajam (fekete/kékesfekete), ezzel a módszerrel próbálom óvni a babahajakat s a hajvégeket. Közbejött egy fontos esemény, ami miatt gyors megoldást kellett találnom a lenövés problémájára, kevés pénzből. Őt választottam, a maga 300 forintos árával. Bevallom, hiba volt.

A baj: az egészséges, lassan már a derekamig érő hajamat teljesen tönkretette!!! Lehet, hogy akinek töredezettebb a haja alapból is, annak nagy változást nem okozott a használata, de nekem borzalmas lett az eredmény. A korábban szép és erős hajvégeimet, amivel sokat szenvedtem az évek során (ricinus, pakolások, stb), széttörte az aljától számolva legalább 10 centitől kezdve... Így pénteken kénytelen leszek levágni az eltöredezett részeket... A probléma ott kezdődik, hogy emellett a festék kimosása utáni hajhullást meg sem említem, de a szín sem tartós... Másfél hete festettem be, és a lenövésemen már teljesen kikopott a szín! Gondolom a haj többi részén sem maradt meg, de az nem feltűnő...

Mi a tanulság?
A hajfesték, olyan mint az alapozó. Nem biztos, hogy a legolcsóbb a legjobb, mindenképpen érdemes rá egy bizonyos összeget áldozni hajunk/bőrünk egészsége és szépsége érdekében!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Mi a tanulság?

hopi90

2013. január 22.

ma próbáltam ki a 844 (intenzív rézvörös) árnyalatút, és mivel nagyon sötétbarna hajam van, ezért akkor lepődtem volna meg, ha teljesen olyan színű lett volna! kicsit pirosasabb vörös lett, mint a képen, viszont elég élénk. ombree stílusúra lett fesetve vele a hajam, és nagyon tetszik. nem olyan büdi, mint a többi festék!
kíváncsi leszek, mennyire tartós! kipróbáltam egy kis tincsen a korallvöröset is, meseszép lett! a következő hajkreálmány a kettő kombinálása lesz :) barna hajtő, majd rézvörös (ami pirosas inkább!) és aztán korallvörös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Orsyna

2013. január 20.

Kipróbáltam a korallvöröset kis szőkével kevertem.Nem nagyon vörös sőt inkább szőkés rezes,de nem rikító.Sajnos csak ott fogta be ahol natur volt a hajam.Nem hullik tőle a hajam ahogy azt olvastam itt.Jó állagú a festék.

update: Sajnos másodszori használatra nem jött be nem elég intenzív és direkt leradíroztam a hajamat a végét és azt nem fogta be..viszont a sötét szín amit anyukám választott az neki befogta a haját.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

szilvia921

2012. december 10.

Eddig ez az első hajfesték ami a fejbőrömet nem fogta be, de csak ennyi pozitívum van benne...
A kékesfeketét vettem meg, de 2 hét alatt teljesen kikopott a hajamból a színe, olyan mintha be sem festettem volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

illusia

2012. december 10.

Gyöngyszőkével próbálkozok egy ideje, szép színe van, bár nagyon sötét a hajam így sötétebb is lett mint a dobozon, de kifejezetten tetszik ez a szín is és minden festéssel világosabb lesz. Nem sárgás és szerencsére nem száraz tőle a hajam mint sok másik festéktől. Ha elég bátor leszek kipróbálom az ibolya vöröset is, nagyon tetszik az a szín.

UPDATE: Kipróbáltam az 566 ibolya vöröset is, gyönyörű élénk színe van, szőkített hajon rózsaszínes, lilás árnyalattal, nekem nagyon tetszik. Meg másoknak is akik meglátták, mindenki dicséri a hajamat, hogy milyen jó színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

cincinlovag

2012. november 10.

A fényszőke árnyalatot vásároltam 350 ftért. Előtte általában Garnierrel festettem, de mikor mi akciós. Alapjában középszőke a hajam, de évek óta világosabb árnyalatra festem. Ez a Kallos festék nekem bevált, nagyon szép színe lett a hajamnak és nem lett sárgás kicsi sem.Sprődnek sprőd volt előtte is, ráadásul a hajvégeket nem kentem be tehát nem ettől az. Fejbőrt nem csípte és volt már ettől büdösebb festékem is :). Nekem a régi retro WU2 samponra emlékeztet az illata. Teljesen elégedett vagyok vele, ilyet fogok venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.