Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2012. március 27.

Kiszerelés:   40 ml és 60 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális minőségű tartós krémhajfesték innovatív Keratin és C-vitamin komplex formulával, mely ragyogó, életteli, természetes színárnyalatot valamint tökéletes őszhaj fedést biztosít.
Keratin hatóanyaga, mint a haj fő alkotó eleme, beépül a haj szerkezetébe és helyreállítja a roncsolt hajszálakat. Megóvja a festett hajat a káros környezeti hatásokkal szemben.  Eredménye egészséges, táplált, fényes haj.
A C-vitamin különleges antioxidáns hatásának köszönhetően tökéletes védelmet és kondicionálást biztosít a fejbőr számára. Cseppmentes krém formula mélyen behatol a hajszálakba, így biztosítva az egyenletes, ragyogó színárnyalatokat. Hosszantartó, intenzív, ragyogó hajszínt eredményez.

csildiko60

Korcsoport: >54
2012. november 6.

Nagyon megjártam ezzel a hajfestékkel. Az amúgy is vékonyszálú hajamat még jobban elvékonyította, roncsolta. Nagyon kócosodik. 1-2 nappal a mosás után nehéz kifésülni pedig ápoló balzsamokat haszálok. A fejbőröm viszket tőle.Nekem nem vált be. Megbántam, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 6.

strawberry92

2012. október 25.

Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen olcsó hajfestékre fogom azt mondani, hogy tökéletes minden téren! 128-as árnyalatot használtam, csak a hajam tövét festem mindig, és ezzel a festékkel sokkal szebb lett az eredmény. Kicsit sem sárga, hanem gyönyörű hamvas a színe és szép világos is lett. Eddig a Garnier Color Sensation festékkel festettem a hajam, de ez negyed annyiba kerül (290 Eurós boltban) és még a színe is szebb lett. Soha többet nem veszek másik festéket, ennyi pénzért ilyen jó minőséget kapni:O Nem gondoltam volna!

UPDATE: 2 dobozzal használtam el, már itt lenne a következő festés ideje (van még 1 dobozzal itthon) viszont elkezdett hullani a hajam. Szinte biztos vagyok, hogy ennek a festéknek köszönhetem, mivel 20 évem alatt soha életemben nem hullott a hajam, vagy nem olyan mértékben, hogy észrevegyem. Tudom, hogy ősszel ez gyakori, de nekem sosem hullott ilyenkor sem. 14-15 éves korom óra festem a hajam, sosem volt gond. Most megint vettem Garnier Color Sensation hajfestéket, attól nem volt semmi bajom + szedem 5 napja a Dm-es hajvitamint, és szüneteltetem a Kallos festék használatát. Talán 2-3 hónap múlva elhasználom ami maradt egy doboz, de nem hinném, hogy újravenném....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

ForestNymph

2012. október 21.

Nekem a kékes fekete van a hajamon. Először próbáltam. De többet nem fogom. Iszonyat büdös, még lemosás után is sokáig éreztem. Nem vagyok elájulva, kopottas színe van. Gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

T42R38

2012. október 21.

Csatlakoznék. Fenékig érő hajam VOLT. Egyszer használtam ezt a festéket, rettenetesen eltörte a hajamat, azóta se jött rendbe. A hajhullást meg sem említem. Az elején nagyon szép színe volt, de aztán fakó, sprőd lett a hajam... És mint te, Lilly77, én is csokoládét használtam. Katasztrófa....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

lilly77

2012. október 19.

Legrosszabb hajfesték, amivel valaha találkoztam. Két alkalommal használtam, először a mahagóni, majd egy hónappal később a csokoládé árnyalatot, gondoltam a sok pozitív vélemény miatt adok neki második esélyt, de ugyanaz lett a végeredmény mindkét esetben.
Soha életemben nem tapasztaltam olyan mértékű hajhullást, mint ennek a festéknek a lemosásakor, egész tincsek jöttek ki, borzasztó volt. Tíz éve festem a hajam (korán megjelentek a fehér hajszálak sajnos), sok márkát kipróbáltam, de ilyen még soha nem történt. A festék lemosása után sem voltam elragadtatva, száraz, sprőd lett (az amúgy egészséges, hosszú ) hajam tőle, hiába kentem rá bőven a lorealos hajfesték pakolását . Szárítás után fénytelen, fakó és durva tapintású volt a hajam, ilyet még sose tapasztaltam , festés után kivétel nélkül mindig pihe-puha selymes szokott lenni. Egyetlen pozitívum a csokoládé barna szín volt, szépen befedte a hajam, de sokáig nem élvezhettem a szint sem, mert rekord idő alatt kikopott a hajamból. Nekem ez a hajfesték tipikusan az olcsó húsnak híg a leve kategória volt, soha többet nem próbálok ezen spórolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 19.

paranoidcat

2012. október 6.

Múltkor a 844-es (rézvörös) árnyalattal festettem be a hajamat - konkrétan piros lett. Már máskor is használtam ezt a festéket, csak más árnyalatot, és szerintem ugyanolyan jó (vagy még jobb is) mint a többi drogériás festék. Talán érdemesebb tálban kikeverni, mert az a felvivőflakon, amit adnak hozzá, na az valami borzalom. A fejbőrömet eddig nem irritálta, a hajam nem lett se jobb, se rosszabb állapotú tőle, és eddig a szín is ugyanolyan lett, mint amit a dobozon ígértek. Nos, ez a legutóbbi festés nem olyan lett, mint amire számítottam...úgyhogy emiatt mínusz 1 pont. De ár-érték arányban szerintem verhetetlen.

update: Oké, ezentúl csak és kizárólag ezzel fogok hajat festeni. Annyira szép a színe (megbarátkoztam ezzel a vörössel:)), és más vörös hajfestékekhez képest szerintem nem is fakul annyira. Egye fene, megkapja azt az egy pontot! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

alexikaster

2012. október 5.

Sziasztok!Valaki nem tudja,lehet két fajta színt kombilnálni,régebben kevertem már két festéket,de nem tudom ezzel a fajtával mi sülhet ki belőle:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

feredith

2012. szeptember 10.

A testvérem haját festettük 2x is, az intenzív rézvörössel. A benne található csőrös tubus nagyon hasznos, már ez megéri benne a 250 Ft-os árat, de a festék maga nem. A hajszíne intenzív, szép fényű volt vagy egy hétig, utána a haja sprőddé, szárazzá vált megfelelő ápolás mellett. Mivel ekkoriban voltak nyaralni, a sós tengervíznek tudtuk be. Így egy második dobozzal is elhasználtunk. A töve ledobta magáról a színt nagyon rövid idő után, másodszor is csalódást okozott. Lehet, hogy a körülmények játszottak ebben közre vagy ez a szín viselkedik csak így, nem tudom. De több esélyt nem kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Clinique

2012. augusztus 29.

4 napja voltam neves Wella fodrászatban, jó sok pénzért...mondom legyen szép egységes a hajszínem...erre rezes maradt a töve........Koleston Perfect-el.......pedig 12%-os oxit rakott rá. Na, de ma mondom a választékomnál (ahol látszik ordítóan) kipróbálom ezt a Kallos-t 128-as gyöngyszőkét. Előtte 9%-os oxival leszivattam kicsit, majd hajmosás. Jó kis csibesárga :D Aztán rátettem ezt!!! Valami fantasztikus!!! Én 290 Ft-ért vettem és mondom kísérletezgetésre pont jó lesz. De olyan lett a hajszínem, mint amilyent szeretek! Fehéres ezüstös, nem lett szürke-kékes hamvas egyáltalán! Azt hiszem ennél meg is fogok maradni! Jah, és mivel szőkített a hajam már, ezért a benne lévő 12%-osat nem használtam fel. Majd később higítom és akkor el fog fogyni :)

2012.08.29-frissítés: Az egészen kipróbáltam. Fantasztikus! A sárgás részeim, amit se a Wella Koleston, se az Alpfaparf nem tudott eltüntetni, ez befedte!!! Puha lett tőle hajam, szuper, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

vandino

2012. augusztus 26.

A képen látható "világos hamvasszőkét" vettem meg sötétszőke hajamra. Mell alá ér a hajam (kevés is volt 1 doboz) és a végei sokkal világosabb volt mint a teteje, de nagyon szép egységes lett tőle. Világosabb lett 1-2 árnyalattal, és nem lett vörössös sárga. Kicsit szárazabb lett de egy két mosás után ugyan olyan puha. Szerintem teljesen jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.