Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata lizator, az összetevőket feltöltötte: peto.kittus, Módosítva: 2014. november 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Száraz, roncsolt, kémiailag kezelt hajra Fekete áfonya kivonattal és Avokádó olajjal

Magas koncentrációjú antioxidáns-, ásványi anyag- és vitamin tartalmának köszönhetően, azonnal revitalizálja a száraz, roncsolt, kémiailag kezelt hajat. Tiszta Avokádó olaj hatóanyaga mélyen táplálja a hajszálakat és a fejbőrt. Használatával a haj egészséges, rugalmas és fényesen csillogó lesz.

csemegeuborka

2017. október 19.

Ez volt az első Kallos pakolás amit vettem. Elsősorban az ár-érték arány miatt esett erre a döntésem. Teljes mértékben megérte. Kicsit kevesebb mint egy évig bírta, 2-3 napi hajmosás mellett.
Mindenképpen újra vettem volna ha nem bukkanok újabb Kallos pakolásokra és nem hajt a kíváncsiság. Most a többi van tesztelés alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

cicc

2017. március 21.

Eredetileg nem ezt a fajtát akartam,de csak ez volt akkor a boltban. Ha ez nem lenne,nagyon sokat küszködnék a kifésüléssel,göndör hajam van,és nem szoktam mindennap fésülni,ezért hajmosás után borzalmasan kócos..ebből teszek rá,fél órát rajtahagyom és szépen ki tudom bontani :) plusz pont hogy sokáig elég.
Hajt a kiváncsiság és ha elfogy kipróbálok még egy fajtát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Hajt a kiváncsiság és ha elfogy kipróbálok még egy fajtát :)

klaudia562

2017. március 16.

Ez csoda termék *.* eurosban vettem 1000 forintert kar h tobb fajta kallos termek nincs ott :/ de ezt ujra veszem *.* ajanlom erosen mindenkinek .!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Rency

2016. december 26.

Csodaszer!!! Hajmosás után használom hajpakolásnak balzsam előtt. Ilyet még egyik hajápoló terméknél sem tapasztaltam. Hajam extra fényes és selymes,puha. 3.napon is puhák a hajvégeim.Nagyon sokat vasalom,így törik, de amióta ezt használom kevésbé töredezett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

nius

2016. november 23.

Hajmosás előtti pakolásként szuper! Kb fél óráig rajta hagyom a hajamon, rá a törölköző, a hajam csak úgy issza be. A hajam puha, omlik ki a kezeim közül, és szuper fényes. Ez a hatalmas adag rengeteg ideig elég lesz, még ahátközépig érő, sűrű hajamra is. Ha egyszer valaha elfogy, tutira újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

riella1994

2016. november 20.

Sokan dicsérik a Kallos hajpakolásokat, így gondoltam kipróbálok egyet, hiszen nagyon olcsóak és nagy mennyiségűek. Nem tudtam dönteni, hogy ezt vagy a banános társát vegyem-e meg, de végül ennek jobban bejött az illata. Csak az a nagy bajom vele, hogy vegyesek az érzéseim felé. Ha balzsamként használom, leöblítés után nagyon puha a hajam és szinte kifolyik a kezemből, viszont amikor megszárad, akkor nagyon sprőddé és szárazzá válik, nem tudom miért. Próbáltam hajmosás előtt hajpakolásként is, vagy 30 percig a hajamon hagytam, akkor sem produkált jobb eredményt. Ha viszont ritkábban használom (heti 1x), akkor meg szép tőle a hajam, de csak 1 napig. Sajnálom kidobni, de használni sem nagyon akarom, még nem tudom mi lesz a sorsa, pedig több mint a fele még megvan :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Micc

2016. október 15.

Nagyon szeretem, csakúgy, mint a hair pro-toxosat. Felváltva használom őket. Hatásban talán kicsit elmarad a másiktól, de sztem ennek van a legjobb illata mind közül :) Én nagyon elégedett vagyok. Biztos, hogy kilróbálok még pár kallos terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 15.

kekszexpressz

2016. február 24.

a legjobb az új kallosos pakolások közül. durván lehidratálja a póthajat is... és mennyire olcsó. csodálatos! :D az egyetlen cucc amire nem illik az olcsó húsnak híg a leve mondás. kár hogy szinte mindig le van fosztva ez is, így ritkán jutok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

nicsilicsi

2016. február 19.

Az első "újfajta" Kallos pakolásom volt. A Carota és a Placenta pakolásokat használtam régebben, de azoknak meguntam az illatát, valami újat akartam és a fodrászkellékesnél megláttam őt. :) Mivel imádom az áfonyát nagy izgalomba jöttem, de amikor otthon kinyitottam a tégelyt csalódnom kellett. Nekem ez mezei testápoló illat (ami nem rossz egyébként), de végül is nem is az van a dobozra írva, hogy áfonya illatú szóval ez nem a termék hibája. A hatásával az árához képest meg voltam elégedve, szerintem hozta azt, amit a Carota vagy a Placenta tud. A hajam sötétebbre festett része szép volt tőle, viszont a szőkített részeket nem hidratálta eléggé. Ugyanennyibe kerül a keratinos vagy a kaviáros verzió is, amik szerintem lényegesebben jobbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 19.

Ancsibaba1993

2016. január 9.

Hogy őszinte legyek ennyi pénzért nem rossz,mivel jó sok van benne.. Igazából hajmosás előtti pakolásnak használom,mert nekem hajmosás utáninak nem annyira jött be viszont így egész jó! Biztosan ha elfogy újra fogom venni de lehet kipróbálom a többi fajtát is,eddig a vaníliásat és az argán olajosat próbáltam,de a banános és a jázminos hatásaira is kíváncsi vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL