Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata lizator, az összetevőket feltöltötte: peto.kittus, Módosítva: 2014. november 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Száraz, roncsolt, kémiailag kezelt hajra Fekete áfonya kivonattal és Avokádó olajjal

Magas koncentrációjú antioxidáns-, ásványi anyag- és vitamin tartalmának köszönhetően, azonnal revitalizálja a száraz, roncsolt, kémiailag kezelt hajat. Tiszta Avokádó olaj hatóanyaga mélyen táplálja a hajszálakat és a fejbőrt. Használatával a haj egészséges, rugalmas és fényesen csillogó lesz.

Chantall

2016. január 6.

Szeretem, bár én inkább balzsamként használom rövid vékonyszálú hajamra. Pakolásnak nyáron próbáltam bekeverve fahéjjal és mézzel, gyönyörű szép csillogó szőke lettem :) teljesíti azt, amit egy pakolásnak illik. a hajam puha, könnyen fésülhető. nem nehezíti el, és nem is lesz zsíros tőle. 2-3 napig simán tudom kibontva hordani a frizurám. és nem mellesleg 1 liter hajpakolás 900 Ft-ért...?! ha elfogy kipróbálom a keratinos testvérét, láttam nagyon sok pozitív vélemény van róla. de ez is mindenképp 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

dalmavarga

2015. december 30.

Nekem bevált, bár nincsenek nagy elvárásaim, csak hogy puha legyen a hajam és könnyen kifésülhető, ezt maradéktalanul teljesíti is, valamint az illata is tetszik és tartós, 2-3 napig érződik a hajamon. Ha ezt használom a barátom mindig megjegyzi hogy jó illata van a hajamnak, úgyhogy már ezért megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

esztii9612

2015. október 25.

Ez a második Kallos pakolásom és ismét nem csalódtam. Ugyan olyan puhává tette a száraz hajvégemet, mint a Latte-s. Az illatát nagyon szeretem, a Latte-s illatát már nem bírom elviselni, pedig az elején tetszett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 25.

TimyBlanco

2015. augusztus 27.

Mindig is jó véleménnyel voltam a Kallos termékek iránt. Most csak úgy random, egy bevásárlás alkalmával vettem meg a Blueberry hajpakolást. Az illata ugyan szinte semmilyen (imádom az intenzív illatokat amúgy, ezért a -1 csillag, de ez tök szubjektív), de már egy használat után is sokat javított a hajam kinézetén és érzetén. Általában a hajam rugalmassága és fénye a hajmosás után fél órával eltűnik, ahogy kilépek az ajtón, de most egész nap úton voltam a melegben és végig ruganyos és friss maradt a hajam tőle. Csodát nem tesz, de nekem ez már így is nagy előrelépés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Tekla96

2015. augusztus 24.

Nagyon szeretem. Kellemes az illata, pakolásként és balzsamként is megállja a helyét. A nagy kiszerelés külön jó pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

dorci993

2015. június 30.

Mindig irigykedve olvastam a hajápoló termékekről írt véleményeket, amikben azt írtátok: fényes, puha, illatos, szép lett a hajatok, mert én gyakorlatilag sosem éreztem ezt semmilyen termék használata után (max. a legritkább esetben,pedig az évek során kb. az egész drogériás kínálatot próbáltam). Nagy örömmel írom,és mindenféle túlzás nélkül, hogy bizony,ettől a pakolástól fényes,puha és illatos lesz a hajam!! :))Nem hagyom tovább a hajamon,mint a dobozra írt 5 perc, mikor nagyon sietek,még addig sem. Jó illata lesz a hajamnak -semmi különös, de azért jó-, és nagyon könnyen formázható a szárítás közben, és ami eddig még nem fordult elő: még a következő hajmosás előtt is (tehát 2-3-4 nappal később) ugyanolyan szép a hajam (na persze nem a töve, de ahová kentem a pakolásból). Anyukám meg is dicsérte valamelyik nap,milyen egészséges fénye van a hajamnak (pedig mindig ő biztat rá,hogy vágassak belőle,mert csúnya és töredezett a vége:) Csak azért 4* mert nem mindegyik samponnal együttműködve éri ezt az eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

agi.greendaygirl

2015. április 3.

semmi extra :/ Nincs valami jó illata sem... Olyan se nem árt se nem használ kategória

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

szederke

2015. február 25.

Nem rossz hajpakolás, de ebből a kiszerelésből már a banános is lekörözi, a keratinos meg pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL