Kallos

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miramiruska, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Speciális haj botox formulája - Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval - tökéletesen beépül a haj teljes szerkezetébe, egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékonyszálú, száraz és töredezett hajszálakat. Panthenol, Kókuszolaj és Olívaolaj tartalma mélyen regenerál és táplál. Használatával a haj egészséges, fényes és selymes lesz.

Kiszerelés: 500 ml

mongihercegno

2015. augusztus 24.

Az én festet szőke hajam szószerint eszi ezt a hajpakolást én nagyon szeretem másodikat használom már :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Dézi

2015. május 25.

Ezelőtt a Serical latte pakolást használtam amitől el voltam ájulva, de szerettem volna valami újat kipróbálni, gondoltam a kallos termékekkel eddig nem volt gondom, olcsó is.... hát miért ne? Rossz döntés volt.
Szerencsére anyukámmal használjuk közösen ezért jó hamar el fog fogyni.... A hajam szőkített, amitől száraz és töredező de ez a pakolás nemhogy jót tenne neki, hanem még rosszabb lesz tőle. Vizesen olyan lesz a hajam mint a kutyaszőr, lehetetlen kifésülni, ha mégis sikerül akkor csomókban jön ki a hajam, pedig a hajkefémmel semmi gond. Szárazan hála égnek jó tapintású a hajam és ez az egyetlen ok amiért elhasználom. Biztos hogy nem fogom újravenni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Lindi1993

2015. május 15.

Fodrászom használta a hajamon, nagyon puha és fényes lett tőle, de arra is figyelmeztetett, hogy otthoni használatra nem biztos, hogy megfelelő, mert nagyon alaposan kell kimosni, különben ragadós, zsíros hajat hagy maga után. Azt is javasolta, hogy ne használjuk minden hajmosásnál, csak kb. 2 hetente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

mismile

2015. április 10.

Már egy ideje használom, és nekem nagyon bevált. Hosszú, hullámos, vékonyszálú hajam van, ami eléggé le tud laposodni sajnos. Illetve a fejbőröm is problémás, sokszor viszket, kipirosodik, korpás. Hajmosás után szoktam a hajamra tenni, addig van rajta, míg tusfürdővel átmosom magam stb, utána le is mosom. Nyaktól lefelé szoktam vele bekenni a hajam, és ami a kezemen marad mehet a fejem tetejére. Nem laposít, nem korpásít, nem viszketek. A végeredmény viszont pihepuha, csillogó, könnyed haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

anka

2015. március 23.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Szőkített, nehezen fésülhető, hosszú hajam van. Számtalan terméket kipróbáltam, ár-érték arányban magasan ez a legjobb. Már első használat után fényes, sima, könnyen kifésülhető lett a hajam tőle. Nekem az illata is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 23.

miramiruska

2015. február 22.

Mint halottnak a csók. Hiába a tetszetős összetevők, nem ér semmit. Órákig is fönt hagytam, akkor meg allergiás reakciót váltott ki nálam :( Az illata mosószerre emlékeztet. Egyetlen pozitívuma az ára volna, ha érne valamit, de még a szilikonos wow hatás sem volt meg. Fogalmam sincs mit kezdjek vele, egy ideje csak a szekrényben porosodik. Nagy csalódás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Barbi123

2015. február 5.

1 hónapja haszálom és nagyon szeretem!A hajam puha lesz tőle és könnyen kitudom fésülni.Sampon után nekem kötelező :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Cla

2015. január 11.

Szőkített hajammal ennél rosszabbat még egy sampon sem tett... Az egész termékcsaládot használtam egy alkalommal (sampon, pakolás és a hajban maradó balzsam), kivéve az ampullákat. A hajamat szárítás közben nem tudtam kifésülni, annyira összetapadt a szárazságtól, kócolódott, a hajvégeim szerteszét álltak. Ilyen fénytelen sosem volt a hajam és a töve be is vörösödött, holott más samponok szépen kivilágosítják. Többet nem fogom használni, csak azt nem tudom mit kezdek ennyi mennyiséggel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol