Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

Kitsyke

2020. június 3.

Jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Jó.

Miruska

2020. május 22.

Sok jót olvastam itt róla, így megrendeltem. Még csak kétszer használtam, de már most megvagyok vele elégedve. Puha, selymes a hajam, s szárítás után sokkal jobb tartása van. Nem nehezül el, s nem is lesz túlpuhított. Az illata is kellemes. Ennyi pénzért nem kérdés, hogy megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Candy21

2020. május 1.

Tényleg jó termék egész jól ápolja a száraz hajamat szép puha a használata után könnyen kifésülhetővé válik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

eszterszekely

2020. április 28.

Tizenévesen használtam utoljára Kallos terméket és valahogy nem a csúcsminőség jutott erről a márkáról eszembe. Valljuk be azért ritkán tudnak többet a nagyon olcsó termékek mint a drága professzionálisak. De ebben az esetben a "kivétel erősíti a szabályt" elv érvényesül. Egyszerűen tökéletes. Miután ezt a balzsamot használtam és kivasaltam a hajam megkérdezték fodrásznál voltam e. De tényleg úgy nézett ki. A vékonyszálú, irtó könnyen gubancolódó viszont legalább őrült nehezen kifésülhető hajamat ilyen könnyen hajmosás után még nem fésültem ki pedig használtam már sok ezres pakolásokat is. Az illata nekem nagyon tetszik, nem a szokványos gyümölcsös illat, de sajnos egyáltalán nem marad benne a hajban. Szilikon van benne, de legalább nem az összetevő lista első helyein szerepel úgyhogy merem remélni nem csak a szilikon rétegnek tudható be, hogy fényes, sima a hajam.

Update: Többen írták, hogy szokták váltogatni mert hozzászokik a hajuk. Ha ezt nekem valaki elmagyarázza, hogy tud a haj hozzászokni egy ápoló réteghez és X. alkalom után már kevésbé ápoló hatást kifejteni... De valami mégiscsak van benne. Az első használat után mint írtam tényleg olyan volt a hajam mintha a fodrásztól jöttem volna. Azóta is puha de már nincs az a varázs, és a hajkefe sem úgy siklik benne mint először. Nem értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 28.

RoseGold88

2020. április 17.

Nem rossz kis termék. Nem egy megváltás, az tény, de az én extra száraz hajamat pár órára rendbe teszi, igaz 30 percet is kell benne áztatnom. :) Az árát abszolút megéri, s jobb, mint az Elsev termékei, Gliss k. és társai, azok negyed ennyit nem javítottak a hajam állagán, mint ez a kis Kallos. Mindig van nálam egy dobozzal, a kifésülést nagyon megkönnyíti, s olyan a hajam miután lemosom, mint a sejem. Kár, hogy nem tart sokáig a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

hdori23

2020. február 24.

Első termékem a márkától. Nagyon megszerettem, ár érték arányban is jó. A gond hogy zsírosodásra hajlamos amúgy is a hajam és ha sok kerül a fej bőrömre akkor az másnap már katasztrófát okoz nálam ..azóta megtanultam hogy csak a hajam végére így viszont tökéletes, fényes és puha lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

lawolpertinger

2020. február 24.

Már néhány próbán túlesett és nagyon tetszik! Zsírosodásra hajlamos, vékonyszálú hajam van, ezért csak a hajvégeken használom, számomra így nem rontotta tovább ezt a problémám. Eredményként pedig egészséges kinézetű és tapintású, puha, selymes, mintha a "fodrásztól jöttem" volna haj amit kapok. Én ajánlom:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

molnarviki1209

2020. február 22.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg.
Árához képest nem rossz pakolás, de nagy változásra nem kell számítani. Az én vastagszálú, dús hajammal nem tesz csodát.
Nem veszem újra. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg.
Nem veszem újra. :/

Gigike

2020. január 10.

Naaagyon szeretem!!! A Hair Botoxossal együtt szoktam használni amig tespedek a kádban.
A Hair Botoxnak mennyei illata van, ennek meg inkább nem rossz, de ennyi penzért meg.. :)
Szinte sose fogynak el, pedig derékig érő a hajam és nem sajnálom használni sem..
Nem egy Joico, de a mindennapi használatra tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Nem egy Joico, de a mindennapi használatra tökéletes :)

monkap2

2020. január 5.

Nagyon szolid, finom illata van. Hatalmasadag fillerekert! Naponta mosok hajat mert annyira zsiros, es a sok elozo velemennyel ellentetben, nem hiszem, hogy zsirosabb a hajam tole. Az viszont biztos, hogy szaritas utan a hajam sokkal egeszsegesebnek nez ki es ami a legfontosabb, hogy a hajvegek nem tunnek toredezettnek. Eddig a legjobb hajpakolas amit itthon kiprobaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol