Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

Timea22

2018. április 25.

Regebben hasznaltam ezt a termeket, nagyon szerettem, gyonyoru csillogo hajat varazsol. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

DodoCore16

2018. április 24.

Nem tudok rosszat mondani erről a termékről, persze nem is akarok. Az illata szuper, giga nagy szerelésben is lehet kapni, tartósan alacsony áron és ennek tetejébe (ami a legfontosabb szempont) még használ is. A derékig érő hajam könnyen kezelhető és szép fényes tőle. Egyetlen negatívuma, hogy talán hamarabb zsírosodik a hajam. Biztos kitartok mellette továbbra is, mert hasonló eredményt, eddig csak sokkal drágább termékekkel sikerült elérnem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

originalthea

2018. április 13.

Még 2-3 éve vettem és MÉG MINDIG TART!!! A hajam feléled, simább és fényesebb lesz tőle. Olyan mintha meginna egy kávét és felpörög. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

andrea760730

2018. április 6.

Évek óta hajbalzsam helyett használom minden hajmosáskor. Nem nehezíti el a hajam, könnyen kezelhető, selymes, puha lett tőle a hajam. Kevés elég belőle, kiadós, ár-érték arányban kiváló. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

lzsofi

2018. április 4.

Sötét barnáról lett kiszőkítve a hajam illetve rendszeresen használok hamvasítót is. Ez a kombó sajnos nagyon kiszárította a hajam, de mióta ezt a pakolást használom hetente, sokkal jobb állapotban van a hajam. Az illata és az ára is hatalmas pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

nsofie

2018. március 29.

Göndör hajamat nagyon lelapítja, akárhogyan próbálkozom vele. Ha vasalom használata utána a hajamat, akkor elmegy, de inkább másat használok. Hosszú távon szerintem nem használt a hajamnak, a töredezett végeken nem tud segíteni. Egyetlen pozitívuma az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

pflaume

2018. március 27.

Minden hajmosáskor ezt használom. Már évek óta meg van, a középhosszú hajamra nagyon sokáig elég, árban is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

vadjacsa

2018. március 27.

Ár érték arányban nagyon jó, hetente egyszer használom és úgy látom, segít a száraz végű hajamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

PinkAlien

2018. március 14.

Nagyon szeretem, fényes és erős hajat varázsol.
Tökéletes pakolás, rendszeresen használom, az illata meg nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Nagyon szeretem, fényes és erős hajat varázsol.
Tökéletes pakolás, rendszeresen használom, az illata meg nagyon finom.

szlilly

2018. február 27.

Nagyon hosszú ideje használom (használtam) ezt a terméket. Imádom, gyönyörű szép fényes és puha lesz tőle a hajam, de azt tapasztaltam, hogy hosszú távon nem szabad használni, mert akkor nincsen semmilyen hatása, legalábbis nálam ezt következett be. Egy idő után már nem volt olyan fényes és puha tőle a hajam, szóval váltottam egy másik kallos hajpakolásra, de szerintem idővel vissza fogok térni hozzá, mert mérföldekkel jobb a többi hajpakolástól. A tanulság, hogy igazi kis csodaszer, de nem szabad minden alkalommal hosszú időn keresztül használni, inkább amolyan kúra szerűen váltogatni más pakolásokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol