Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

EdinaEdina55

2019. december 3.

1 éve rendeltem a samponnal együtt. Megdöbbenten olvasom ezt a rengeteg 5 csillagos véleményt. Göndör hajam katasztrófává vált tőle. Adtam neki több esélyt, mert nagy reményekkel rendeltem meg, kiindulva abból, hogy a tejes , gabonás pakolás nagyon jó volt a hajamnak és nagyon sokáig használtam őket. Egybeállt a hajam tőle és szinte semmi volumene nem volt. Nem vált be, levittem vidékre anyukáméknak , ők már majdnem elhasználták a sampont, a balzsammal nem tudom mi lesz mert senki nem használja, sajnos csak az 1 csillagot tudom megadni neki... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2019. november 20.

Szárazon rakok egy jó nagy adagot a hajra, nagyon jót tesz neki, puhítja, egyenesiti és fényessé teszi. A legjobb hajpakolás. Az ára pedig nagyon kedvező

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 20.

3667

2019. november 17.

Enyhén hullámos, dús, normál, középhosszú hajam van, egy hónappal ezelőtt vágattam le belőle 15 centit, annyira elvékonyodtak és eltöredeztek a hajvégeim. (Mert nem vigyáztam a hajamra, és mert kihagytam a hajvégek rendszeres levágását, mivel azt hittem, ezzel felgyorsítom a hajam növekedését... Soha többet nem követem el ezt a hibát. Fontos a hajvégek rendszeres vágatása!!!)
Nem kell mondanom, 15 centi veszteség mennyire durva, ott helyben megfogadtam, hogy nagyon fogok figyelni a hajam egészségére. Ennek az első lépése a megfelelő termékek kiválasztása volt. A fodrászom azt mondta, a kallos hajpakolásokat nagyon tudja ajánlani, így hát emellett a keratinos verzió mellett döntöttem. Most használom egy hónapja minden hajmosáskor.
Először is, az ár-érték arány megdöbbentő. Fillérekbe kerül ez a hatalmas kiszerelés, igencsak bőven teszek belőle a dús hajamra, és még mindig visszavan a fele. A hatása tökéletes, nagyon puhává varázsolja a hajam. A hosszabb távú haásáról még nem tudok nyilatkozni. Én pár nyomásnyi argánolajjal is keverem néha, az intenzívebb hatásért.
Néhány hónap múlva kiegészítem ezt a kommentet, hogy elmondjam, mennyire járult ez a termék hozzá a hajam gyorsabb növekedéséhez, és egészséges szerkezetének megtartásához. Eddig 5/5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

nikiapolas

2019. november 13.

Nekem nagyon tetszik, csak ajánlani tudom ezt a fodrászboltos balzsmot ami nincs tele minden káros anyaggal mint néhány drogériás darab.
Mint ahogy előttem is írták akinek gyors zsírosodásra alkalmas a haja az kerülje a fejtövén a balzsam használatát. Ennyi negatívat tudok mondani csupán. Egyébként szép,puha,selymes,és fényes lesz a hajad tőle ráadásul a Ph szintet is javítja:) Szulfátmentes sampon mellett használom és csodát tett a hajammal.10/10

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Ansi

2019. november 9.

Eléggé fel fogom hypeolni...
Nagyon nagy hajmániás vagyok, nem túlzok. Sajnos, mint egy gyerek, mindent kipróbáltam.
Szinezve van a hajam, minden nap vasaltam, volt hogy keratint vasaltam bele. A munkám miatt mindig szárítottam.. szóval kapott.
A hajamra amiket használtam/használok:
Ricinus olaj, kókuszolaj, shea vaj, kakaóvaj, panthenol, argánolaj, jojoba olaj, mandulaolaj, sárgabarackmagolaj. Ezekből csinálunk (nővérem vegyész) balzsamokat.
Na a lényeg.. mivel meglátszik nagyon a hajamon, hogy hozzá lett nyúlva, tudjátok ez a szalmaszáraz, sehogy nem álló, nem làgyan omlik hanem kiesik a kézből.. hajformázás nélkül fakó, így gondoltam az itteni vèlemények alapján kap egy esélyt.
Hjaj de megérte. Tényleg minden hajmosás után megkapja ezeket az olajokat, argán olajat mindig tisztán, de ettől a pakolástól, szóval nagyon durvan puha, selymes és nem úgy áll a hajam, ahogy éppen megszáradt, hanem nagyon szép természetes esése van és kicsit egyenesít is.. mint kislány koromban, olyan kis szép most a hajam :))
Maximálisan 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 9.

Eléggé fel fogom hypeolni...
A hajamra amiket használtam/használok:
Maximálisan 5 csillag.

Doori61

2019. november 2.

Nagyjából az EGYETLEN márka (esetleg a Syoss mellett), aminek a termékei használata után tényleges változást látok. Hajmosás után viszek fel egy elég emberes adagot, kontyba fogom a hajam és hagyom hatni körülbelül 5-10 percig. Lemosás után mindig fodrász szalonban érzem magam, no nem csak a puhaság miatt, az illata is valamiért arra emlékeztet. :D Mivel rendszeresen vasalom a hajam, kellett valami, ami a szalmaszáraz tapintást kicsit visszafordítja. Azóta 4 embertől kaptam meg, hogy mennyire fényes a hajam, és mintha tovább is tartana az egyenesség.
~1000 forintért ajándék, rohadt sokáig elég, és még hatásos is. Szerintem ennél több nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

kocsan98

2019. október 31.

Az itteni vélemények alapján vásároltam. Rengeteg hajpakolást kipróbáltam de mindig mikor megszáradt a hajam rettentően száraz volt, emiatt gyakran kellett 10 centiket levágni a hajamból :(
De ez! Ez egy csodaszer! Minden mosás után mikor megszárad a hajam, puha mint az álom! Remélem végre sikerül megnöveszteni, hogy rátaláltam :) Anyukámnak is vettem egy tégellyel. Ár érték arányban is kiváló, nem mellesleg támogatjuk vele a hazai piacot! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

Isabell

2019. október 27.

Gyönyörű,puha hajat varázsol. Nem csalódtam ebben a termékben sem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Gyönyörű,puha hajat varázsol. Nem csalódtam ebben a termékben sem. :)

nadett1217

2019. október 26.

Szerintem mindegyik pakolasuk ugyanolyan csak az illat más :) összességében , nem rossz nem rossz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

2baba

2019. október 26.

Borzasztó!!!! A hajam végére kentem csak pakolásként. Nemhogy semmi változás, de még rosszabb lett tőle. Semmi pénzért nem venném meg újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol