Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

Frutti44

2019. október 9.

Olcsó húsnak híg a leve, tartja a mondás. És milyen igaz. Én már évek óta szenvedek azzal, hogy ne nézzen ki úgy a hajam mosás szárítás után mint a szalmakazal. Én már mindent kipróbáltam szinte amit a pénztárcám enged. Régen használtam ezt a hajpakolást, akkor se volt nagy durranás, de most gondoltam nézzük, hátha nem lesz szalmakazal a hajam. Sajnos azt kell mondjam egy forintot nem ér ez a termék. De igazából egy olyan termék sincs amitől használat után nem néz ki igénytelenül a hajam. Mert szerintem igénytelen a szalmahaj. Ezért gyakran kell nyúlnom a hajvasalóhoz, mert attól legalább fényes, selymes, sima lesz. Én olyan terméket keresek már évek óta, ami után nem kell nyúlnom hajvasaló után, elég ha megszáritom. Nyilván nem olyan hatást várok, mint egy vasalótól, de az én hajam extra szalmakazal. Szóval tele a puttonyom a hazug cégekkel, akik a termékeiket ilyen-olyan hatással reklámozzák, közbe meg semmi. Én nem tudom nektek milyen hajatok van, mielött megvettem ezt a terméket, átolvastam szinte minden kommentet, és azért mertem bevállalni, mert csupa jót irnak sokan. Hát nekem nem vált be. Akinek ilyen szalma haja van, ne várjon csodát tőle. Remélem el tudom passzolni valakinek egy használat után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

fanni81

2019. október 3.

Könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam és selymes .Kellemes az illata .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam és selymes .Kellemes az illata .

ImolaV15

2019. szeptember 27.

A legjobb kallos hajpakolás szerintem:) Fényes, puha, finom illatú hajat varázsol. Még a hosszú szőke hajammal is csodákra képes:D Ja és mindezt ezer forintért... ♥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

shaddix

2019. szeptember 26.

fillérekbe kerül, cserébe pihepuha hajam lesz tőle. egy rakás hajápolót kipróbáltam már, de egyiksem volt annyira hatásos, mint ez. összességében nekem eddig egyedül csak a Kallos termékek értek valamit, másnál soha nem tapasztaltam pozitív változást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

aliensnightpop

2019. szeptember 19.

Nagyon szeretem, mindig újraveszem, ha nem is pont ezt valamelyik fajtáját pl. most pont a csokisból van itthon. Jól ápol, fényes és kifésülhető lesz tőle a haj, hihetetlenül olcsó, viszonylag sokáig elég (derékig érő hajam van) Jó, hogy nem kell vagyonokat költeni minőségi termékekre. Szerintem sokkal hatásosabb ha a pakolásokat/balzsamokat hajmosás előtt visszük fel és fennhagyjuk min. 20 percig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

sziluetta

2019. augusztus 30.

Megláttam, megvettem. Olcsó és nagyon szépen puhítja a hajam. Sokkal jobb illatú, mint az algás (attól alig vártm hogy megszabaduljak), hatásban hozza a Kallos pakolásokra jellemző ápolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Annacska22

2019. július 25.

Csodaszer. Imádom, annyira selymes lett tőle a hajam, és könnyen kifésülhető.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Csodaszer. Imádom, annyira selymes lett tőle a hajam, és könnyen kifésülhető.:)

wickygirl777

2019. július 22.

Örök kedvenc! Rengetegszer újra vettem. A vékonyszálú, könnyen zsírosodó hajamat egyáltalán nem nehezíti el és nem zsírosítja. Az illatát szeretem, könnyed, friss és a legnagyobb előnye, hogy jobban nő tőle a hajam. Gazdaságos a kiszerelése , nekem fél évig legalább elég. Bármikor meg adnám rá az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Julifoldvari

2019. július 14.

Fantasztikus ár érték arány! Könnyen kifésülhetővé tette a hajamat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Fantasztikus ár érték arány! Könnyen kifésülhetővé tette a hajamat!

saeszti

2019. június 18.

Szeintem nagyon jó termék, selymesebbé teszi a hajam és fantasztikus az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Szeintem nagyon jó termék, selymesebbé teszi a hajam és fantasztikus az illata.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol