Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

Borsolina

2014. október 18.

Sajnos muszáj lehúznom ezt a pakolást ,nekem nem vált be.Lehet a göndör,amúgy is gubancolódásra hajlamos hajam miatt,de az is lehet hogy nem éppen megbízható helyen vásároltam (ázsia),és ott trükköztek át.Először nekem is nagyon tetszett az első 2 hajmosásnál,majd észrevettem,hogy a következő mosásig a hajam úgy összegubancolódik,mint a kutyák szőre szokott,és kifésülni nem lehet ,emiatt kb. négyszer annyi haj marad a fésűmben mint amennyi szokott....amiatt kap csak három csillagot,mert amúgy fényes lett tőle a hajam,és nem tudom,hogy a vásárlás helye mennyire számított a termék minőségében...
UPDATE : beszéltem az egyik fodrászkellékes boltban dolgozó lánnyal,aki azt mondta hogy azért ilyen olcsó mert tele van szilikonnal,ami annak a látszatát kelti,hogy szép fényes és egészséges a haj,de ez csak egy átmeneti fázis,mert igazából elég rendesen leharcolja.Ezek után már biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Kriszti314

2014. október 13.

Körülbelül 3hete vettem,minden héten 2x használom. Puhává és kifésülhetővé teszi a hajat,tetszik az illata is,bár ezt a hajújraépítő hatást nem érzem,lehet még keveset használtam,vagy csak én várom el hogy azt hassa amit igér :D Könnyen fel lehet vinni a hajra,és könnyen ki is mosható,megkapja a 5csillagot,és tovább fogom használni,talán még újra is veszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 13.

noniusgirl87

2014. október 2.

Nagyon megéri az árát! Havonta egyszer szoktam használni, de így is nagyon hatásos. Szépen rendben tartja a hajamat. Ricinus olajjal párosítva meg maga a paradicsom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Hajni212

2014. szeptember 22.

Puhává teszi a hajam, én a kis kiszerelést vettem meg 290Ft-ért, hogy kipróbáljam.
Jól tettem, remekül ápol és könnyen kimosható.
Nagyon jó az illata is, kicsit olyan pasis, de nekem bejön!! :))
Hajon még jobb az illata, így nem olyan tömény.
Remélem továbbre is beválik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Jól tettem, remekül ápol és könnyen kimosható.
Nagyon jó az illata is, kicsit olyan pasis, de nekem bejön!! :))
Hajon még jobb az illata, így nem olyan tömény.
Remélem továbbre is beválik!

shadow06

2014. szeptember 19.

Ez az 1 literes mennyiség nagyon sokáig elég. Az illata nemrossz, hajmosás után nagyon finom puha és selymes lesz a hajam, és könnyen kibirom fésülni :) 1 pont mínusz, mert nedves kézzel alig birom le és visszatekerni a tetejét, mert csúszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Nussh

2014. szeptember 18.

UPDATE: Hosszútávon zsírosít, és eltűnik minden jó tulajdonsága :( Csikorgóssá, kifésülhetetlenné válik vizesen tőle a hajam, amire az első időkben egyáltalán nem volt példa. Most pár hónap használata után visszatértem a Lattéhoz, amihez ez előtt már szintén hozzászokott a hajam, és most megint jól viselkedik, úgyhogy majd pár hetente váltogatom őket. A hajvégeim viszont jobban néznek ki, mint fél éve, és ezt a fodrászom is megerősítette, és ez ennek a pakolásnak köszönhető valószínűleg! :) Emellett viszont csalódott vagyok picit, ezért -1*

2014.05.14.
Nagyon érdekes, amit pont az előttem lévő véleményező ír, hogy neki hullott a haja tőle. Nekem eddig fel sem tűnt, amíg át nem tértem a lattéról erre, hogy sok hajam hullik... Viszont mióta ezt használom (3 alkalom), sokkal kevesebb hajszálat kell takarítanom magam után. További pozitívumok, hogy szerintem sokkal-sokkal puhábbá, és fényesebbé, rugalmasabbá tette a hajam, mint a latte, pedig annak már évek óta nagy rajongója vagyok. Komolyan el sem hittem, egész nap a hajamat taperászom miatta :) 650 Ft-ért vettem az 1 litert, ami ezért a termékért szerintem nem pénz... Az összetevőkkel is elégedett vagyok (én nem vagyok szilikonellenes), bár az alkoholt azért kiraknám, de mivel hátul van a sorban, még megbocsátható. Egyelőre nem használtam hosszabb ideig pakolásként, csak hajmosás után balzsamként. Amit nagyon sajnálok, hogy noha szerintem az illata elképesztően jó (komolyan, még parfümnek is viselném :)), nem marad meg a hajamon semennyire, és még a samponom maradék illatát is kiírtja, úgyhogy olyan "seszagú" most a hajam. Furcsa, hozzá kell szokni :) A lényeg, hogy egyelőre megkapja tőlem a csillagos 5-öst, aztán majd ápdételek, hogy mi a helyzet a zsírosítással és a hajvégeim hosszútávú karbantartásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

2014.05.14.

Katacska3

2014. szeptember 3.

Tökéletes,imádom! Én úgy veszem észre, hogy hatásos, mert a hajam eléggé sérült (szőke voltam) és sokkal szebb, és egészségesebb lett a hajam, amióta használom. Az illatát nagyon szeretem. És nagyon szupi selymes tőle utána a hajam. Ahhoz képest, hogy milyen olcsó, nagyon jó, csakis ajánlani tudom mindenkinek. Ja és egy tégely elég sokáig elég, úgyhogy teljes mértékben megéri beruházni rá, akár csak egy próba erejéig, de nem hiszem, hogy csalódást okozna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

ndr87

2014. szeptember 1.

En egyszeruen imadom, hajpakolaskent hasznalom, 1orat hagyom a teljes hajon, pedig nekem zsiros hajam van es nem zsirositja, sot kitolja a hajmosast. utana lemosom es meg balzsamkent is hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Boró

2014. augusztus 21.

Hát, én ezzel majdnem maximimálisan elégedett vagyok. A hajam puha és csillogó, szinte ez az első hajápoló termék, ami tényleg használ. Elképesztő. Negatívuma viszont, hogy (nem tudom, velem van-e a baj) egyszerre sokat kell felvinni, ezáltal hamar elfogy a tartalma, valamint, hogy még mindig nem tökéletes a hajam, ugyanis nekem az egyik problémám a hajammal, hogy száraz és ezáltal a "gyengébb" hajszálaim "felállnak", szóval fésülés után fél órával már olyan, mintha kócos lennék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

tina.orosz

2014. augusztus 15.

Ma tettem egy próbát és ezt vettem meg. 650 Ft a nagy tégely a Király utcai megállónál lévő fodrászkellékesben, A serical latte-t kerestem, de nem találtam, úgyhogy erre esett a választásom. Az illata közel sem olyan erős, mint a család többi tagjának, jó állagú, szép is lett tőle a hajam, bár a latte mintha jobban símította volna a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol