Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

justagirl98

2014. augusztus 8.

Imádom! :) 5percig minimum rajta hagyom a hajamon, puha és fényes lesz tőle. Fodrászkellékes boltban szoktam venni, a kisebb kiszerelésnek 300ft körül van az ára, míg ennek a nagynak 800ft körül. Szóval az ára is elfogadható. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Bogirl*

2014. augusztus 1.

Kb. 3 hete jött velünk haza ez a kis csoda. Illetve nem kicsi, 1 liter mesés áron. Akkor megfogadtam, hogy legalább 1 hónapot várok a véleményemmel, hogy kitapasztaljam tényleg, milyen termék is ez. 2 hete használom, a mai nap után viszont itt kötöttem ki. Sajnálom, megrögzött kallos hajpakolás mániás és véleményező vagyok.

Először úgy használtam, hogy hajmosás után a törölközőszáraz hajamra felvittem, zuhanysapit húztam rá, és becsavartam törölközőbe a fejem. Így hagytam 30-40 percig, majd leöblítettem. Az eredmény sokkal puhább és selymesebb haj, mint korábban. Egyébként az én hajam kissé fénytelen, száraz, sprőd, köszönhetően a sok évnyi hajvasalásnak. De ezután puha volt a hajam.
Gondoltam egyet ma, mivel nem lett volna túl sok időm hajmosás után pakolással bíbelődni, így befújtam a hajam, hogy kellően nedves legyen és gazdagon felvittem a hajamra a pakolást. Mivel hajmosás előtt tettem mindezt, a hajtövemre is került, néha nem árt azt is ápolni. Jól bekentem a hajam a pakolással, picit felmelegítettem hajszárítóval, majd a szokásos zuhanysapka + törölköző kombót alkalmaztam. Közben tettem-vettem itthon, csináltam a dolgom, még edzettem is a fejemen a pakolással. :D 2 óra múlva mentem hajat mosni. Bár elég sok pakolást tettem a hajamra, szinte az összeset felszívta. Megmostam a hajam, ahogy szoktam, 2x a szokásos samponnal. Utána biztos, ami biztos, a törölközőszáraz hajamra tettem egy keveset a pakolásból balzsamként használva. 4-5 perc után leöblítettem. A hajam csak úgy csúszott. Hihetetlen, olyan selymes és puha. Nem is tudom, mikor volt utoljára ilyen puha a hajam. :)
Azt hiszem, máskor is így fogom használni.

Azt még nem tudom eldönteni, hogy ennek is köszönhető, vagy inkább az új egyenesre szárítom a hajam módszernek köszönhető, de egész szép lett a hajam szárítás után. Viszonylag egyenes, illetve nem olyan szuper jó, de simán vállalható, és legalább nem kell vasalni. A szárítás még mindig nem annyira káros, főleg, ha mellette ilyen szuper pakolást találtam. Így talán idővel újra egészséges, szép hajam lesz.

Egyenlőre imádom ezt a pakolást, az illata is tetszik, szóval nekem tökéletes. Remélem nem fogja megszokni a hajam, mert egyenlőre ez olyan, mint egy meseszép álom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Azt hiszem, máskor is így fogom használni.

Mystery13

2014. július 27.

Nagy kedvenc! Selymes, puha, és nagyon fényes tőle a hajam, a töredezett végeimen is segített. Látványosan jobban megéri, mint a drágább társai. Ha időm engedi 2 órát is hatni hagyom pakolásként, de az 5 perces hatóidő után is ugyanolyan szép a hajam tőle. Mindenkinek csak ajánlani tudom örülök,hogy rátaláltam! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

grokata

2014. július 17.

Nagyon selymessé teszi a hajamat,csak ajánlani tudom,a töredezettségben nem sokat segít,de arra ott a kókuszolaj.
Semmitől nem volt még ilyen puha a hajam,óriás kiszerelés kb 500 Ft-ért,iszonyatosan megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 17.

anitaanett

2014. július 13.

Régebben használtam és akkor nagyon jól bevált. Most más Kallos hajpakolást használok, de szívesen újravenném megint. Szép fényes, fésülhető volt a hajam tőle. Mindenkinek ajánlom! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Kata lizator

2014. július 8.

Nekem ez a pakolás nagyon bevált. Nem zsírosít (hajtőre kerülve sem), és azt vettem észre, hogy sokkal egyenesebb a hajam, mióta használom (kb. 3/4-ed éve). Már az alján tartok a tartálynak. :-) Az illata nem változott meg a végére sem (nem úgy, mint a latte), most is visszafogott, citrusos.
Most gondolkozom, hogy áttérjek-e másra, csak a változatosság kedvéért, de értelmét nemigen látom. Jó, jó a latte-től fényesebb volt a hajam, de gyorsan is zsírosodott. És ebben a pakolásban tejprotein és keratin is van, tehát úgymond a latte-t is megkapja a hajam. Szóval szerintem újra fogom venni... ó, csak az a kísérletező kedvem ne lenne. Tudom, hogy ez a legjobb a hajamnak. (Ár-érték arányban végképp.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

missmarple

2014. június 26.

A hatása nagyon jó, csak az illata nem. nálam 4 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

A hatása nagyon jó, csak az illata nem. nálam 4 pont

ritariot

2014. június 25.

Decemberben vettem és még csak most fogyott el. Igazából olyan volt, mintha kétszer balzsamoztam volna a hajam. Puha, könnyen fésülhető lett tőle, de a töredezéssel nem kezdett semmit. Egy sima balzsam önmagában is képes erre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Fanni91

2014. június 19.

Nagyon szeretem! Fényes, selymes és puha lett tőle a hajam. Ár érték arányban kiváló

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

stallone1946

2014. június 1.

Nagyon jó hajpakolás! Sokkal puhább a hajam tőle és könnyen kezelhető. Mivel szőke hajam van a kallos hamvasító szérumával használom tökéletes, nem sárgul a hajam és még pihe-puha is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol