Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

stallone46

2013. november 25.

A legeslegjobb hajpakolás....annyira jó az illata és nagyon rendbe hozta a hajam festett szőkített és eléggé el voltak égve a végei. 3 használat és már nem is látszott semmi. Mindenkinek ajánlom!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

p.gerda

2013. november 22.

Sétálgattam a százasban harisnyát keresve és megakadt rajta a szemem. Mondom ennyiért... aztán eszembe jutottak a neten olvasott jó vélemények (nem itt, blogokon) és mondom, próba szerencse... de még mindig nem hittem el, hogy ennyiért? Kifizettem, kipróbáltam, bevált! Én kevertem bele ricinus olajat és nem csak 5 percig hagyom fent,hanem akár a ricinusos kúrával egybekötve tovább is. Hatás: puha (nekem egyébként nem száraz a hajam) könnyen fésülhető haj. Biztosan újra fogom venni!
update: Azóta eltelt egy pár hét, levágattam a hajamból, mert a fodrászom szerint nem volt már szép. Ott tett rá egy másmilyen balzsamot (nem kimoshatót) és ennél sokkal jobb hatást fejtett ki, tehát én lecseréltem. Nem fogom újra venni emiatt, de ajánlani tudom ettől függetlenül!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 22.

cslb

2013. november 22.

nagyon tetszik! jó az illata, szép fényes és könnyen kifésülhető lesz utána a hajam.. egyértelműen 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Wendy

2013. november 21.

Egyszerűen imádom! Ricinusolajjal együtt használom, van olyan,hogy 2órát a hajamon felejtem, és utána csillogó, illatos és puha a hajam.:) Egész nap a hajamat fogdosom utána..^^ Az illata is kellemes. Nekem csillagos 5ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

peto.kittus

2013. november 18.

Nálam abszolút 5/5.
Hosszú, felül szőke melíros a hajam, amit a Kallos hamvasító folyadékával hamvasítok, alul sötétbarna hajam van. Már az első használat után (persze azóta már jóval többször letesztelt) puha és csillogó hajam lett. Persze kell mellé a kifésülő spray mert a szőke tincseimnek ez sem elég de nem zsírosítja a hajam, ha beszárítom a tartását is tovább fokozza hogy rajta volt a pakolás. Én imádom az illatát, még édesebb persze lehetne.
Ajánlom a vékony szálú hajú lányoknak, és a szőke hajat is nagyon jól ápolja. Nagy kiszerelés, nagyon jó áron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Nálam abszolút 5/5.

Mariss

2013. november 17.

A latte után kezdtem el használni és sokkal jobb számomra, plusz az illata se annyira édes.Szerintem egy igazi csodaszer, mindig újra szoktam venni bár néha más hajápolót használok helyette mert elkezd hozzá szokni a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 17.

Macilány

2013. november 17.

A Serical Latte után váltottam erre, azzal se volt semmi baj, de kell a változatosság. Meg vagyok vele elégedve, az illata nem annyira tömény, nagyon kellemes, nem lehet tőle hamar besokallni,állagra picit sűrűbb, a hatása is szuper. Mint ha még később is zsírosodna be a hajam mosás után, mint eddig. Ennyi pénzért (630.-) szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Cicafül

2013. november 10.

Elkeseredésemben vettem meg ezt a pakolást, de az itt lévő vélemények meggyőztek, hogy talán segíthet. Most melíroztattam a hajam (2 napja), de baromi sokáig volt rajta a szőkítő szerintem és meg is lett az eredménye. Tegnap megmostam. A szőke tincsek iszonyú gubancosak, törnek le, hullanak ki és vizesen gumiszerűen nyúlnak. Azt olvastam a keratin talán segíthet nekem és nem törik le a hátközépig érő hajam, vagy nem kell levágni. Eddig 1x használtam a pakolást és bár nehéz volt a fésülködés, szárazon nagyon szép puha, selymes és fényes tőle a hajam. Várom a fejleményeket, írok majd update-et. Addig is nagyon megköszönném ha ajánlanátok más bevált terméket is ilyen hajra! Mindenképpen meg szeretném menteni. :)
Update: levágatni ugyan nem kellett a hajam szőkítés után, ebben segített, az elején szépen táplálta, pótolta a nedvességet. Most viszont azt mondom a latte 10x jobb, ugyanis ez a keratinos hajmosás után széppé teszi a hajam, de másnap szörnyű. Száraz és kb. olyan mint a kutya szőre, szanaszét állnak a hajvégeim és be is hullámosodnak. Szerencsére már csak egy kicsi van a doboz alján, azt még elhasználom de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Kimi

2013. november 6.

"Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz." Nos ez nálam abszolút bevált, nem is tudom eddig hogy tudtam létezni nélküle. Az illata tipikus Kallos=szerelem, egyszerűen imádom úgy ahogy van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Evelyyn

2013. november 6.

Csípőig érő hajam van, tehát ráfér az ápolás- Ez tökéletes! Előtte a latte-t használtam, de ez sokkal jobb, könnyebb kifésülni és puhább is lett. És jó az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol