Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

masnis

2013. szeptember 2.

Mi spéci házi hajpakolás alapjaként használtuk az unokatesómmal, teljesen meg voltunk vele elégedve: hatalmas mennyiség jó áron, isteni vaníliás illat, nem zsírosít és puhítja a hajat. Tőlem megérdemli az ötöst, és újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

pinklulu

2013. szeptember 2.

2 Kallos boltot ismerek: Auchan Soroksár és az Auchan Sziget-ben van. Szerintem itt lehet venni, én is ma nézem meg :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

2013. szeptember 2.

2013. augusztus 1. Április óta használom alkalmanként (alapból a keratinos balzsamot használom, és ha néha eszembe jut akkor ezt a pakolást), szerintem nagyon jó, már rövid idő (pár perc) alatt is hat. Az ár-érték arány nagyon rendben van. Jobb mint sok drágább társa.

UPDATE
szeptember 2.
Tényleg csodaszer...a hajamat 2 hete tönkrevágta a Garnier Olia hajfesték, az alsó 15 cm tiszta sprőd, gubancos, száraz lett. Vettem 2-3 féle drágább pakolást, hogy valahogy helyrehozzam a dolgot, de egyik sem segített igazán. Az utóbbi 2 mosásnál ezt a pakolást használtam, és láss csodát...könnyen fésülhető, pihe-puha a hajam. A töredezést vissza sajnos nem csinálja (de azt ugye semmi), de legalább látványra sokkal ápoltabb hatást kelt a hajam. Nem is tudom, miért gondoltam, hogy ez nem les elég a problémámra, és miért dobtam ki pénzt más drága pakolásra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

UPDATE
szeptember 2.

la.mia.piccola.vita84

2013. augusztus 31.

Imádom. Kb. 1 hónapja használom, heti 1-2x. Előtte a hajam könnyen zsírosodó, fénytelen, sprőd volt.
Imádom, már az első használat után hihetetlen selymes lett és puha, nagyon-nagyon puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Wiwike

2013. augusztus 21.

CSODASZER! (Bár szerintem ez a régi csomagolás,mert nekem már úgy van rajta hogy Keratin ls tejprotein hajpakolás) Soha nem fogom leváltani,már eldöntöttem. Ezt használom balzsamként,persze a fejbőrömre nem kenem,mert amúgy is zsíros a hajam.
Hogy miért csodaszer? Azért mert ilyen pihe puha soha nem volt még,egyik balzsamtól sem a hajam,illata is kellemes,fényes és a töredezettségét is csökkentette a hajvégeimnek hála a keratinnak. Egyéb észrevételem,hogy hullámos hajam egyenesre szárad meg ami plusz pont ugyanis mindig vasalgatnom kellett. Imádom!! :) Újraveszem mindenképp.
Ár érték arányban a lehető legjobb! Mindenkinek ajánlom!!! Nagyon ürölök,hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

bakk.lilla

2013. augusztus 11.

Egyszerűen imádom.Még csak egyszer használtam de hajam pihe puha és fényes könnyen kifésülhető volt utána. 750 forintért vetem.Szerintem nagyon megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

evelin0710

2013. augusztus 1.

Nagyon szeretem, tényleg jobb illatú, mint a Latte. Sajnos miután lemosom nem lehet érezni egyáltalán az illatát...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

azursatellite

2013. július 3.

Tökéletes! Mindent tud amit várok egy pakolástól. Puha, selymes, fényes és könnyen fésülhető lesz a hajam. És.. illatos, az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Nicole7

2013. június 25.

Kellemes illata van, ami meglepően sokáig érződik a hajamon. Nekem a Crema al latte jobban bejött, mert könnyebben ki tudtam fésülni a hajam, de azért ezt is használni fogom néha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Judittttt

2013. május 23.

Suicide Candy (jó dolog elképzelni a nevedet:D) : 1l-es kiszerelésben kapható, 7-800 ft körül van az ára alapból.

Szerintem jobb mint a serical latte, illatra, hatásra is.Ugyanúgy van benne tejprotein csak ebben keratin is. Az állaga is sűrűbb. Elégedett vagyok vele szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol