Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

Hangyalka

2013. május 15.

Nekem az illata hosszú távon jobban tetszik mint a Latte-é. Annak az "édességét " sokszor nem kívánom, ez pedig ugyanúgy édes, de mellette citrusos is, nyáribb, frissítőbb ( nem mintha egy hajpakolásnál ez lenne a fő lényeg ) :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Szeder

2013. március 29.

Nagyon jó hajpakolás, régen én is használtam a latte pakolást, de nekem ez jobban bejött! Nem lapítja le a hajat, fényes lesz tőle, és a hajvégek is szépek tőle. Sok hajápolótól nekem nagyon hamar bezsírosodott a hajam, de ennél egyáltalán nem tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

titinem

2013. március 28.

Nem egy Latte, de jobb mint akár a placenta, akár a Serical pakolások. az illata a dobozban olyan citromos vegyszeres, de felkenve nem érződik, mosás után pedig inkább valami édesség-illatot érezni, de nagyon gyengén.
Puha és könnyen kifésülhető tőle a haj, de nem olyan fényes, mint a Latte után. Ettől függetlenül nem rossz, igényes csomagolás, jó termék,kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

sisu69

2013. március 24.

Újpesti fodrászkellékesben (kp-tól nem messze, az Árpád úton) vettem kb. 700 Ft-ért az 1000 ml-est. Még csak egyszer használtam (hajfestés után), eddig elégedett vagyok vele. Nem csodaszer, de simán megéri az árát. Egyetlen problémám vele, hogy a csomagolás szerint 12 hónapig őrzi meg a szavatosságát felbontás után, és ennyi idő alatt tutira nem fogom tudni elhasználni... kisebb kiszerelésben pedig nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol