Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

Dia82

2019. április 14.

Imádom, időnként használom mert többszöri után elneheziti a hajam, de szép fényes és puha lesz tőle az illata pedig kedvenc:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Kormosmerci

2019. április 2.

A kisebb csomagolásban vettem néhány éve. Használtam három hónapot. (Egy doboz, egy hónap) Nyáron használtam, de semmi eredménye nem volt. Abban az időben gyakran jártam tóra. Észrevettem, hogy úszás után, teljesen leázott a hajamról a pakolás, nyoma sem maradt. A hajam utána száraz és sprőd lett. Olcsó, de nem is éri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

dimavery99

2019. március 27.

Elégedett vagyok vele. Mellé használom a márkának a samponját és hajvégápolóját is. Ragyogóbbá és fényessé teszi a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

pattelin

2019. március 21.

A banános társát már régebb óta használom és szeretem. Most ezt választottam, mert itt igen csak nagy népszerűségnek örvend! Gazdagon táplál és balzsam helyett is ezt használom, ha nincs időm a pakolásra. Igyekszem azért hetente-két hetente 1x pakolásként is használni, mert hosszú hajam van és a hajvégek igénylik az ápolás! Szerintem, ha elfogy újra veszem a nagy kiszerelést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

NA96

2019. március 19.

Ajándékba kaptam, az első használat után beleszerettem. Azóta majdnem elhasználtam az egészet, nem kis kihívás volt 1l-t "elpakolni". :) Próbáltam a divatos szilikonmentes termékeket használni de nagyon tönkretette az összes a hajamat, így én az összetevők miatt sem zavartatom magam. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Frufruska

2019. március 15.

Jó, de nem csodaszer. A samponjával együtt nekem szárít. Nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Jó, de nem csodaszer. A samponjával együtt nekem szárít. Nem zsírosít.

kondakork

2019. március 9.

Eddig ez vált be a legjobban a hajpakolások közül. Csak ajánlani tudom szőkített vagy igénybe vett hajra! Elég frankón ápolta a hajvégem, és a legjobb hogy nem zsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

junglequeen

2019. március 7.

Hozza a szokásos Kallos pakolás szintet.
Inkább balzsamnak használom, samponozás után, de fent hagyom a hajamon "hatni" pár percig (addig megmosom az arcom pl.).
Az általánosan rendkívül gubancos hajamat utána szépen ki lehet fésülni.
Ár/érték szempontjából a testvéreivel szinkronban verhetetlen szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Hozza a szokásos Kallos pakolás szintet.
Az általánosan rendkívül gubancos hajamat utána szépen ki lehet fésülni.
Ár/érték szempontjából a testvéreivel szinkronban verhetetlen szerintem.

agoca

2019. február 13.

Nekem szárítás utan olyan a hajam, mintha nem is hasznaltam volna rá semmi ápolót. El fogom használni, de örülök, hogy a kis kiszerelést vettem. Az illata jó, kárt nem csinal, nekem max 3 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 13.

Ottiilia26

2019. január 27.

Sokáig elég hajmosás közben nagyon puhábak érzem a hajam viszont amint megszárítom kicsit száraz hatása lesz újra! Illata nagyon kellemes! Ár-érték arányban nagyon jó!!! 5-ös alát adok neki:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol