Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

Vanessza0420

2019. január 3.

Nagyon sokáig elég, jó az illata. Nekem csodákat tesz a hajammal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Nagyon sokáig elég, jó az illata. Nekem csodákat tesz a hajammal.

tsolya

2018. december 26.

Kicsit meguntam az előző hajpakolásom illatát, így a rengeteg pozitív vélemény miatt erre esett a választásom. Az illata ennek teljesen visszafogott. Hajbalzsamként használom, és tényleg veri a drágább, ennél "sokkal márkásabb" hajpakolásokat, akár balzsamokat is. Csak a hajvégeimre szoktam felvinni, és már hajmosás után érezhető a hatása. Lassan több mint egy éve használom, ipari mennyiséget kapunk. Ár-érték arányban fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Nusoka

2018. december 20.

Idejét nem tudom már mikor vettem és még mindig van benne. Nagyon sokáig elég, az illata kellemes, az állaga és a hatása is nagyon jó. Ha elfogy, biztos nem lesz kérdés, hogy újra megvegyem-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

gretik246

2018. december 12.

Több, mint egy éve használom. Nagyon szép lesz utána a hajam és azonnal meglátszik, ha esetleg kimarad a hajmosásnál. Nagyon sokáig elég, ezért ár-érték arányban a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

jujeana

2018. december 6.

Legjobb balzsam/pakolás! A balzsamokkal mindig az a bajom, hogy kevés van egy tubusban, sajnálom, nem akarom az egész hajamat beteríteni vele, mert nagyon gyorsan elfogy.
Ezt is balzsamnak használom, jócskán teszek fel belőle, hiszen ipari mennyiség, így is nagyon sokáig kitart. Az egész hajtömegre végig felviszem, picit hagyom rajta 1-2 percig, és leöblítem. Varázslatosan puha lesz tőle, vizesen is jó "simogatni" a hajat :)
Speciális sampont használok jelenleg, ami sajnos nagyon kiszárítja a hajam, miután leöblítem vizesen is borzasztó sprőd, miután ezt a készítményt rákenem,
fantasztikus a változás! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

fantasztikus a változás! Csak ajánlani tudom!

Anreja

2018. december 1.

Csúcsminőségű(nem drogériàs) balzsam hatàsàt is ugyanúgy hozza! Mikor ezt meg mertem jegyezni, a fodràszkellékes felhàborodva lefikàzott, hogy lehet ezt összehasonlítani amaz termékkel blabla.... Hàt úgy, hogy ugyanazt tudja, csak töredékàron! Max az összetevői nem olyan mutatòsak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Csilipaprika

2018. november 22.

Legjobb hajbalzsam! Illatával nem vagyok kibékülve annyira, de hihetetlen jó!

UPDATE: Még mindig tartom!! Dauerolva lett a hajam közben, arra is tökéletes. Ráteszem, várok 5-10 percet, majd balzsamostul kifésülöm. Ár-érték arányban messze a legjobb! Illata is finom, csak régebben ragaszkodtam a friss illatokhoz, ez pedig nem az a tipikus friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Legjobb hajbalzsam! Illatával nem vagyok kibékülve annyira, de hihetetlen jó!

KKittii

2018. november 20.

Ahogy korábban is írták, simán veri a nagy márkás drága hajpakolásokat. A nagy tégelyes kiszerelésnek köszönhetően sokáig tart, több hónap mire elfogy. Első használat után már tudtam, hogy ez a tökéletes hajpakolás. Sokkal puhább, fényesebb, könnyen kifésülhetőbb a haj, nem mellesleg az illata is szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

k1995

2018. november 20.

Számomra ez a tökéletes hajpakolás!
Az oldalon találtam rá, a vélemények alapján esett rá a választásom és egyáltalán nem bántam meg. :)
Hajmosás után mindig száraz, oroszlánszerű hajam van és ez az egyetlen termék, ami segít rajta. Selymes tapintású, könnyen kifésülhető lesz tőle, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Számomra ez a tökéletes hajpakolás!

Tovi

2018. november 14.

Már régóta kerestem AZT a bizonyos hajpakolást amitől puha, fényes, csillogó lesz a hajam. Mivel semmi sem tetszett úgy igazán, így ezt vettem meg az itteni vélemények alapján. És azt kell mondjam abszolút nem csalódtam. Eddig két alkalommal használtam, de minden várakozásomat felülmúlta. (mondjuk én sokkal tovább hagytam rajta, mint 5 perc. kb. 20-30 percre bedunsztolva). Egyenlőre nagyon imádom. Ár-érték arányban utolérhetetlen. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol