Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

KKittii

2018. november 20.

Ahogy korábban is írták, simán veri a nagy márkás drága hajpakolásokat. A nagy tégelyes kiszerelésnek köszönhetően sokáig tart, több hónap mire elfogy. Első használat után már tudtam, hogy ez a tökéletes hajpakolás. Sokkal puhább, fényesebb, könnyen kifésülhetőbb a haj, nem mellesleg az illata is szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

k1995

2018. november 20.

Számomra ez a tökéletes hajpakolás!
Az oldalon találtam rá, a vélemények alapján esett rá a választásom és egyáltalán nem bántam meg. :)
Hajmosás után mindig száraz, oroszlánszerű hajam van és ez az egyetlen termék, ami segít rajta. Selymes tapintású, könnyen kifésülhető lesz tőle, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Számomra ez a tökéletes hajpakolás!

Tovi

2018. november 14.

Már régóta kerestem AZT a bizonyos hajpakolást amitől puha, fényes, csillogó lesz a hajam. Mivel semmi sem tetszett úgy igazán, így ezt vettem meg az itteni vélemények alapján. És azt kell mondjam abszolút nem csalódtam. Eddig két alkalommal használtam, de minden várakozásomat felülmúlta. (mondjuk én sokkal tovább hagytam rajta, mint 5 perc. kb. 20-30 percre bedunsztolva). Egyenlőre nagyon imádom. Ár-érték arányban utolérhetetlen. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 14.

yellowbanane

2018. november 13.

Ez a LEGJOBB hajpakolas. Simán veri a gliss kur, Garnier meg minden egyebet, ami meg drága is. Pedig én aztán mindent kipróbáltam, kár hogy ezzel csak most találkoztam. A hajam puha, fényes, egészséges pedig jócskán meggyötörtem. Én hajmosás előtt teszem rá kb egy-ket órára, persze jól bedunsztolva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

01tothdiana01

2018. november 12.

Ez egy csoda! 3 hónapja van meg, minden hajmosásnál használom bőségesen, és még ígyis olyan, mintha tegnap vettem volna. Könnyen kifésülhető és nagyon puha lesz a hajam a használata után. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

marysidehouse95

2018. november 12.

Nem rég rendeltem, és eddig kétszer használtam, de már most látható javulást mutat a sokat szőkített hajam. Kevésbé töredezik, puhább, kezelhetőbb, könnyebb kifésülni. Szebben áll, és könnyebb formázni.

Plusz pont, hogy mesés az illata, és napokig ilyen illatú is marad a hajam. Nem illan el, mint a legtöbb balzsam/hajpakolás illata szokott.

Ha elfogy tuti újra rendelem.

Nem csak, hogy szuper termék, de olcsó és nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Ha elfogy tuti újra rendelem.

Nem csak, hogy szuper termék, de olcsó és nagy kiszerelés.

Neniko

2018. október 26.

Tökéletes ár-érték arány, nagyon puha lesz tőle a hajam és isteni az illata :)) Bátran ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

bernadettmajdan

2018. október 22.

Nálam ez a csodaszer kategóriája. Az árához képest nem vártam tőle túl sokat, az itteni vélemények nyomtak a latba inkább amiért leemeltem a polcról a fodrászkellékesnél. Nos be kell valljam már az első használat után eltűnt a hajam sprődsége, és nagyon tetszik az illata is. Kíváncsian várom a folytatást, eddig 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Katisza89

2018. október 21.

Nekem ez nagyon nem jott be. Vékony szálu, töredezett hajam van, par éve már nem vásárolok drogériás hajápolokat, de kellett valami gyorsan, ameddig meg nem jott a megrendelt keratinos balzsamon. Az ára es a keratin osszetevoje miatt vettem meg, de kb semmi hatása nincs. Nem puhább, nem fényesebb, nem kifésülhetőbb tőle a hajam, de ennyi pénzért csodát nem is vártam. Ha valaki igazan puha, fényes, csillogo, selymes és sima hajat szeretne, annak ajánlom a Brasil Cacau Anti Frizz balzsamot. Az csodákra képes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

boni04

2018. szeptember 18.

Első blikkre nagyon tetszett, hogy óriási kiszerelésben árulják, így a versenytársaihoz képest sokkal kevesebb hulladékot termel :) (Bocsi nálam ez is szempont)
A másik pozitívum, hogy magyar, így hazai terméket támogatunk vele.

A hatása is lenyűgöző, minden második hajmosásnál ezt vetem be. Hogy ki lesz a váltótársa a márkától az még kérdés, de neki bérelt helye van nálam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

A másik pozitívum, hogy magyar, így hazai terméket támogatunk vele.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol