Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

Neniko

2018. október 26.

Tökéletes ár-érték arány, nagyon puha lesz tőle a hajam és isteni az illata :)) Bátran ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

bernadettmajdan

2018. október 22.

Nálam ez a csodaszer kategóriája. Az árához képest nem vártam tőle túl sokat, az itteni vélemények nyomtak a latba inkább amiért leemeltem a polcról a fodrászkellékesnél. Nos be kell valljam már az első használat után eltűnt a hajam sprődsége, és nagyon tetszik az illata is. Kíváncsian várom a folytatást, eddig 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Katisza89

2018. október 21.

Nekem ez nagyon nem jott be. Vékony szálu, töredezett hajam van, par éve már nem vásárolok drogériás hajápolokat, de kellett valami gyorsan, ameddig meg nem jott a megrendelt keratinos balzsamon. Az ára es a keratin osszetevoje miatt vettem meg, de kb semmi hatása nincs. Nem puhább, nem fényesebb, nem kifésülhetőbb tőle a hajam, de ennyi pénzért csodát nem is vártam. Ha valaki igazan puha, fényes, csillogo, selymes és sima hajat szeretne, annak ajánlom a Brasil Cacau Anti Frizz balzsamot. Az csodákra képes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

boni04

2018. szeptember 18.

Első blikkre nagyon tetszett, hogy óriási kiszerelésben árulják, így a versenytársaihoz képest sokkal kevesebb hulladékot termel :) (Bocsi nálam ez is szempont)
A másik pozitívum, hogy magyar, így hazai terméket támogatunk vele.

A hatása is lenyűgöző, minden második hajmosásnál ezt vetem be. Hogy ki lesz a váltótársa a márkától az még kérdés, de neki bérelt helye van nálam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

A másik pozitívum, hogy magyar, így hazai terméket támogatunk vele.

Mohinnyo

2018. szeptember 17.

Minden hajmosás után pakolást teszek az agyon szőkített száraz hajamra. Alap hajpakolásnak vettem, fel javítom mindenféle olajakkal. Maga a termék nekem kevés hatóanyagra pedig nem spórolok vele. Árban állagban illatban is teljesen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

mazsola00

2018. szeptember 4.

Nagyon szeretem, ennyiert siman megeri, rendbeteszi a hajam :)
Van egyebkent ennel jobb hajpakolasom is, de azok 4000-5000 ft arkategoriajuak, annyival pedig nem ernek tobbet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nagyon szeretem, ennyiert siman megeri, rendbeteszi a hajam :)

Meli2000

2018. augusztus 26.

Imádom! Puhává, egészségessé és fényessé varázsolja a hajam. Az illata valami mesés és nagyon sokáig elég kb. 8 hónapja van meg és még van benne pár hajmosásra elegendő csodaszer, pedig bőven rakok a derékig erő szőkített hajamra minden hajmosasnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Vivianka

2018. augusztus 24.

Imádom. Agyon szőkített hajammal csodát tett. Kellemes illata van, és nem nehezíti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Lea05

2018. augusztus 21.

Nagyon szereti a hajam, selymes és puha lesz tőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Nagyon szereti a hajam, selymes és puha lesz tőle :)

666ordinarygirl

2018. augusztus 19.

Olcsó és nagyon hatásos a száraz, szalmaszerű hajamra. Valóban nem sokban tér el egy áltagos hajpakolástól, mindenesetre ár-érték arányban ez verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol