Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

zsofiab

2018. június 30.

En nem vettem eszre azt, hogy jobb lenne mint mas hajpakolasok. Az ara ketsegkivul nagyon barati, az illata is kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

AngelBeauty

2018. június 28.

Jelenleg is ezt használom.
Kellemes illatú, puha tapintású lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Jelenleg is ezt használom.
Kellemes illatú, puha tapintású lesz tőle a hajam.

racheldawes

2018. június 23.

Kedvenc hajpakolásom. Előtte a banános változatot használtam, amit szintén szerettem, de ezt a terméket még jobban. A tarkómig kenem fel és fél óráig szoktam rajta hagyni, a végeredmény pedig selymes és puha tapintású, szép fényű hajkorona. A hidratálásban annyira nem jeleskedik, arra nekem a kókuszzsíros pakolás a csodaszer. Ár-érték arányban kiváló, heti kétszeri használattal a derékig érő, dús hajamra kb. négy hónapig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Barby831

2018. június 13.

legjobb hajpakolás amit eddig használtam. a szőkitett hajamat puhavá teszi nagyon széppé teszi. az ára is nagyon jò..nekem nagyon sok ideig kitart...imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

blanzsi

2018. június 9.

Semmi különleges kicsit többet vártam, az az igazság, de keverve egy másik ápolóval nagyon jót tett a hajamnak. Szerintem nem rossz nem is a legjobb de ha eleget van fent a hajon teszi a dolgát

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

szandrea17

2018. június 8.

Balzsamként használom. Olcsó, jó az illata, nagyon sokáig elég és az én extra száraz hosszú hajam nagyon jól hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Lovemyhair

2018. június 2.

Kicsi kiszerelést vettem, már nagyon régóta megvan és mintha nem is fogyna. Heti 1× használom, hajmosás előtt felteszem a hajamra és rajta hagyom 30-45 percet. Hosszú távon lehet hidratál, nagyon picitt selymesebb is lesz a hajam de lehet, hogy nem ez a termék teszi hanem a hajolajam. Az illatát nagyon szeretem. Nagyon olcsó, ezért biztosan újraveszem, ha nagyon kevés pluszt is ad a hajamnak, ezért a pénzért ugyis megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

zoja

2018. június 2.

Balzsamnak használom, mert minden nap hajat mosok, sport, meg a hosszú napok miatt. Mivel a napi hajmosás miatt nagy fogyasztó vagyok, ráadásul hosszú a hajam, így az ár nem mindegy. Szerintem balzsam minőségű, nincs is időm 20 percig rajta hagyni, így összességében ár-érték arányban kitűnőre értékelem. Az illata elfogadható, nem intenzív, így hosszú távon használható. Én legalábbis egy idő után megutálom a nagyon erős illatokat ha minden nap érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Csillagporocska

2018. május 24.

Valóban könnyed és puha lesz a használata után a hajam, pedig dauerolt, és a vége ki van szőkítve. Nekem tetszik az illata, az állaga is ideális. 275 ml-es kiszerelést vettem meg, leginkább hajpakolásként használom már jó pár hónapja, sokáig elég a tégely. Táplálgat egész jól, de nem kiemelkedő, továbbá nem barátja a lokniknak, az enyémek nagyon megnyúlnak (gondolom a keratin miatt, de ezt akkor még nem tudtam).
Lengyelországban vettem, az utolsó, 'must have' elköltendő apró zlotyijaimból, kb. 420 forintért, az árát teljesen megérte. (Egyébként ott nagyon hype-olva volt, egy sima drogériában vásároltam, ami még a kirakatában is hirdette.) :) Ezt a fajtát nem fogom újravenni, de a márka többi hajpakolását szerintem idővel ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

bujdosokyra

2018. május 14.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot. Használat után könnyebben bírom kifésülni a gubancokat és jobb érzetet ad a hajnak. Ár-érték arányban verhetetlen. Rengeteg sokkal sokkal drágább balzsamot leköröz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol