Kallos

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata lizator, az összetevőket feltöltötte: norcza, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Élettelen, töredezett hajra omega-6 komplex-szel és makadámia olajjal

Mélyregeneráló, intenzív tápláló hajpakolás Omega-6 komplex-szel és Makadámia olajjal, mely helyreállítja a száraz, töredezett, élettelen hajszálak szerkezetét és fényét. Hidratálja, táplálja és selymesen ragyogóvá varázsolja a meggyengült, sérült hajat és hajvégeket.

ViktoriaVrd

2016. július 25.

Egész jó kis pakolás. Előtte a kreatinosat használtam, abból a kisebb kiszerelést, ebből csak nagy volt, de nem bántam meg. Nem egy extra termék, és én sok egyéb hajápolót hazsnálok még mellé a száraz, töredező, göndörödő, sűrű hajamra, de egész jó. Egy órán át szoktam a hajamon hagyni törcsibe csavarva, és szerintem elég jól kifejti a hatását. Sok ápoló összetevő nincs benne, de mégis sokat puhít a hajamon. Kövinek is egy Kallos pakolást fogok választani, az biztos, az ára is nagyon meggyőző, az ár-érték arány miatt kap öt csillagot, hatását tekintve csak egy erős négyes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

canyon

2016. július 24.

Hát én már minden módszert kipróbáltam, hogy megszeressem. Első használatnál már rosszul voltam a szagától, de nem akartam kidobni egy egész bödönt. Hősiesen használgattam, felváltva a Serical Latte pakolással. Használtam balzsamként, hajpakolásként már megmosott hajom, hajpakolásként száraz hajon mosás előtt. VÉGRE ELFOGYOTT!
Hatása nem nagy durranás, de e szaga miatt soha többet nem veszem meg. Ha kárpótolna a hatással, talán elfelejteném a szagát :) De így teljes pénzkidobás számomra ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

PinkSnow

2016. július 23.

Best!! 5***!
Bevallom,én nem vagyok egy nagy Kallos kedvelő,sőőőt!
Barátnőim beszéltek rá hogy vegyek egy "sima"Kallos pakolást,mikor a szőkített hajam a fodrász és a méregdrága pakolások utàn is csak folyamat tört vissza!
Ez vált be a legjobban, pedig a hajamtól tényleg nem sajnálom a pénzt,mindenféle drága kencét rákentem már nagyobb eredmények nélkül!
Teljesen megvagyok elégedve,csodát tesz a töredezett hajvégemmel,isteni az illata,könny kimosni és 900ftba került,elég lesz vagy 2évig! :D mi kell még? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Best!! 5***!
Bevallom,én nem vagyok egy nagy Kallos kedvelő,sőőőt!

encicsipke

2016. július 8.

Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írnom de nekem egyáltalán nem vált be...a teljes hajhosszon és a hajvégeken használom (kivéve a hajtöveket) és hagyom hatni 10-15 percet ahogy az időm engedi. Miután megszárítottam a hajamat, azt érzem hogy a hajam puha, fényes és könnyen kifésülhető. Majd a következő napon már szanaszét áll és olyan száraz mint a szénakazal, alig tudom kibontani a hajamat. :( Még nem tudom, hogy mire fogom elhasználni ezt a rengeteg hajpakolást...Az ára kb. 900 Ft és 1 literes kiszerelésű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

LunaFlor

2016. június 5.

Nekem eddig ez vált tőlük a leginkább be. A csokisat még festetlen hajra vettem, de nem bírtam elhasználni, mert bár remek illata volt, de túl intenzív, és egy idő után megfájdult tőle a fejem. Mikor festeni kezdtem a hajam, kb másfél év festés után akadtam erre rá, és már az első használat után fantasztikus eredményt produkált. Kb. fél évente-negyed évente járok keratinos újraépítésre is, és mikor ezt kezdtem el használni, a szokott időpontban még a fodrász is megkérdezte a felettesét, hogy "Kell ennek a hajnak az újraépítés?" (Míg mielőtt használni kezdtem, minden ápolás ellenére sprőd, durva volt már a hajam.) Szóval: működik! Remekül.

Sajnos kirpóbáltam a keratinos pakolásukat is. Az sem rossz, az illata jobban is tetszik, de hatásában nem ennyire jó, így visszatértem erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

szabah17

2016. április 11.

Minden hajmosásnál balzsamként és hetente egyszer pakolásként használom, nagyon jó ! Sokkal kevésbé töredezik a hajam , jó illata van és nagyon sokáig elég :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Kata lizator

2016. március 11.

Nem tudtam elképzelni, hogy miért lett ilyen puha a hajam! (Hajfestéket is váltottam, meg ecetes öblítést is alkalmaztam.) Aztán rájöttem, hogy ez az oka! Hú, nagyon elégedett vagyok vele. Sokkal jobb, mint a keratinos, meg a color... meg mint általában az összes balzsam, amit próbáltam. Évekkel ezelőtt használtam a Kallos tejeset, na ahhoz hasonlítható ez is, csak ennek jobb az illata. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Nonca

2016. február 8.

Nagyon jó illata van!Hajbalzsamként használom, azóta kevésbé töredezik a hajam,a hajhullásom is minimálisra csökkent.Sokkal puhább és könnyebben kezelhető.Ár érték arányban egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Nikike05

2016. január 22.

Valami csoda, a hajam egyböl már az elsö használat után puha, és könnyen kezelhetö lett
és az illata is nagyon jó :)
én 10percet hagyom rajta de többet is lehet ugy jobban hat !
Ajánlom mindenkinek akinek száraz és igénybe vett a haja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

és az illata is nagyon jó :)
én 10percet hagyom rajta de többet is lehet ugy jobban hat !
Ajánlom mindenkinek akinek száraz és igénybe vett a haja!

NagyAgi

2015. december 21.

Nagyon jó illata van!!
Pakolásként használom hajmosás előtt pár órával felkenem és hagyom hatni, az elején balzsamként is használtam, de úgy annyira nem vált be.
Kevésbé töredezik a hajam amióta használom.
Jó áron vannak a Kallos termékek és a minőségükkel is megvagyok elégedve, már több fajtát is próbáltam és mindegyik tetszett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Nagyon jó illata van!!
Kevésbé töredezik a hajam amióta használom.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil