Kallos

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata lizator, az összetevőket feltöltötte: norcza, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Élettelen, töredezett hajra omega-6 komplex-szel és makadámia olajjal

Mélyregeneráló, intenzív tápláló hajpakolás Omega-6 komplex-szel és Makadámia olajjal, mely helyreállítja a száraz, töredezett, élettelen hajszálak szerkezetét és fényét. Hidratálja, táplálja és selymesen ragyogóvá varázsolja a meggyengült, sérült hajat és hajvégeket.

NellielTu

2015. november 24.

Nem rossz, de nem is vagyok tőle elájulva, vannak tőle jobb kallos hajápolók és az illata sem tetszik igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

GNóri

2015. november 22.

Több Kallos pakolást próbáltam már (vaníliás, banános, keratinos, lab35) de messze ez a legjobb! A samponjával együtt vettem meg. A pakolást körülbelül egy óráig fennhagytam a hajamon, majd hajmosás után, miután kinyomkodtam a vizet a hajamból, balzsamként is felkentem. Nagyon fényes a hajam tőle, és olyan selymes, hogy legszívesebben folyamatosan simogatnám:D Nekem egyelőre nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

merchajnalka

2015. október 27.

UPDATE:
Icuri-picurit le kell pontozzam (ha lehetne csak fél pontot vennék el tőle...), mert sajnos a fejbőröm úgy tűnik nem szereti az olajos tartalmú samponokat balzsamokat. Kár, pedig én nagyon bírtam, de hát a kellemetlen fejviszketésem miatt mennie kellett barátosnőnek ajándékba.
HÁT EZ EGYSZERŰEN NAGYSZERŰ!!!
Sosem próbáltam még Kallos termékeket - anyukám polcán fordultak elő néha napján, leginkább hajfestéskor...
Elegem lett a drogériás (Elséve, GArnier, Schauma, Glisskur) sampon-balzsam vonalból, mert annyira irritálják a fejbőrömet (a fehér Elsévenek, ami egyedüliként jó volt is a nevén túl az összetételét is megváltoztatták), hogy hajszárítás után egyből viszketni kezdek tőlük, és meglehetősen csúnyára vakartam a fejem. Ígyhát egy életem egy halálom Kallos termékre váltottam.
Alapvetően nem problémás a hajam, kb. 3 havonta frissítve vágatom, félhosszú, saját sötétbarna, semmi melír-balayage-copacabana-napszítta dolog nincs benne. Viszont meglehetősem sokat formázom, sütöm, vasalom, kontyokat készítek, így az megviseli kissé, de sikerül is karban tartani. Általában hetente 2szer mosok hajat: 1 röpke hétközbeni frissítés (sampon+kifésülő balzsam+hajvégápoló olaj) és 1 hétvégi ráérős (sampon+sampon+hajpakolás+hajvégápoló olaj)
Hatalmas adag! Szóval nem sajnáltam, kellő mennyiségben (egy nagyobb mandarinnyit a félhosszú hajamra) felvittem, belefésültem, feltekertem, hagytam pihenni, felszívódni. És tádám, hajszárítás után fantasztikusan selymes, jóillatú puha lett a hajam tőle. És egyáltalán nem viszketek tőle. A samponnal együtt használtam. Megtartom, nekem tetszik. Nincs benne sok összetevő, de ezek szerint itt igaz, hogy a kevesebb több, ami benne van az tényleg hat.
Szívesen kipróbálnám majd a multivitaminos verziót... az algásat... a keratinosat... a silket. A milket megszaglásztam, de az visszariasztott. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

UPDATE:
HÁT EZ EGYSZERŰEN NAGYSZERŰ!!!

Amphitrite

2015. október 3.

Az én száraz, töredezett hajamra nem sok termék válik be, ennél az első használat után nem sok változást vettem észre a hajamon(ezért 4 csillag), viszont kipróbáltam a banános változattal együtt: A banánosat hajmosás előtt még száraz hajra kenem fel bőségesen, minimum 30 percig, de jobb, ha minimum 1 órát rajta hagyom zuhanysapkával és törülközővel. Balzsamként pedig ezt az omegás változatot használom szintén zuhanysapkával minimum 10-15 percig. Ez a kettő ilyen használat mellett nagyon beválik. Az omegás illatától rosszul nem vagyok, nincs vele problémám, de annyira nemis tetszik, viszont a hatása miatt megéri. A banánosnak viszont nagyon finom illata van, olyan, mint az a banán alakú banános csoki, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

fotosleszek

2015. szeptember 21.

Az pozitív vélemény alapján választottam, mert elfogyott a serical latte hajpakolásom. Olyan büdös, hogy a saját hajamtól rosszul vagyok hajmosás közben, igazi halolaj szaga van (semmi keksz illat, mint ahogy mások írták). A párom felajánlotta, hogy inkább vesz nekem másik pakolást, csak ne legyen ilyen büdi a hajam :-D
Nem elég, hogy büdös, még az ápoló hatása se nagy durranás :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Nem elég, hogy büdös, még az ápoló hatása se nagy durranás :-(

nicolebunny

2015. szeptember 2.

Imádtam mindig a Kallos termékeket. Ki ne imádná?! Olcsóak, nagy kiszerelésűek, és hatásosak!
Mosás után törölközővel kinyomogatom a vizet a hajamból, amíg már nem csöpög, utána kenem kenem fel. Engem is kekszre, vagy a kekszes krémtúróra emlékeztet az illata, de nagyon jó :D Általában 10percig hagyom fent, de ha rohanós napom van akkor egy max egy fogmosásnyi időt. Már 5 perces hatóidő után is eszméletlen selymes, puha és fényes lesz a hajam, öröm fésülni, nem gubancos, hanem igazi reklám haj :) Továbbá nem vettem észre, hogy zsírosítaná a hajam, pedig egy időben más balzsam használatakor, hiába kerültem el a hajtöveimet, 3. nap már elég gyászos volt a hajam. Ez a Kallos hajpakolás viszont még úgy sem zsírosítja a hajtöveimet, hogy nyár volt, meleg volt, illetve az egész hajamra felpacsmagolom! :) Már vagy 2 hónapja használom heti 1-2x, és még a fele sem fogyott el :O Azért a 650 Ft-ért bőségesen megéri!!! :) Lekörözi drogériás, túlárazott társait!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Ancsuk

2015. július 30.

Szerettem ezt a hajbalzsamot szokasos kallos hatas

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Szerettem ezt a hajbalzsamot szokasos kallos hatas

weird

2015. július 30.

Szeretem! Kellemes kis hajpakolás a vasalt, festett hajnak, hajmosás előtt szoktam feltenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

auberginecat

2015. május 20.

korábban a serical lattét használtam, ami nagyon hatásos, de besokalltam tőle, megcsömörlöttem az illatától, úgyhogy váltanom kellett. ezt választottam, ennek 'parkban üldögélő öreg nénitől kapott keksz' illata van. :D nagyon olcsó; 7-800 pénz a Magdianyusboltban. hátast nem dobtam tőle, de annyit minimum tud, mint a drágább társai, úgyhogy érdemes inkább ezt venni. könnyen ki tudom fésülni az amúgy gubancolódó, sérült hajamat, úgyhogy engem megnyert, bár nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

agiv

2015. május 6.

Ilyen jó pakolásom még sosem volt!én balzsamként használom,a leírás szerint is 5percig kell rajta lennie. Hát csodákat művel a hajammal,puha selymes,még napok múlva is!legeslegjobb balzsam nekem,ezentúl csak ezt fogom használni! imádom!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil