Kallos

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata lizator, az összetevőket feltöltötte: norcza, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Élettelen, töredezett hajra omega-6 komplex-szel és makadámia olajjal

Mélyregeneráló, intenzív tápláló hajpakolás Omega-6 komplex-szel és Makadámia olajjal, mely helyreállítja a száraz, töredezett, élettelen hajszálak szerkezetét és fényét. Hidratálja, táplálja és selymesen ragyogóvá varázsolja a meggyengült, sérült hajat és hajvégeket.

ancsusz29

2015. március 13.

Nagyon jó hajpakolás :) eddig a Latte és a Keratinos hajpakolást próbáltam ki, azokkal is meg vagyok elégedve. De ettől az Omega hajpakolástól úgy érzem sokkal puhább és könnyebben kezelhető a hajam, több napon keresztül. Én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Evu227

2015. február 6.

Én festetem elég régóta a hajamat és néha olyan száraz tud lenni a sivatag, bármit is kezdjek vele....de EZ!...uhhh....1 hónapja vettem Miskolcon egy fodrászkellékesben, kb. 800 Ft volt, de minden fillért megért. Hajmosás előtt felkenem kb 1 órával és olyan puha, csillogó és egészséges lesz a hajam tőle mint semmi mástól! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Judittttt

2014. december 28.

Szuper. Sűrűbb, mint a megszokott Kallos balzsamok, jó az illata, és valóban ápol. Nekem nagyon bejön, ajánlom. Makadámdió olaj van benne, amit az én hajam imád.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil