Kallos

Ár:   1755 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   3 x 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: gombkata9, Módosítva: 2014. április 23.

Kiszerelés:   3 x 60 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális krémhajfesték új generációs formulával, válogatott összetevőkből. Argánolaj és keratin hatóanyagainak köszönhetően optimális védelmet nyújt a fejbőr és a hajszálak számára. Természetes, ragyogó színárnyalatok. Tökéletes őszhaj fedés. Rendkívüli színmegtartó képesség.

Litta

2017. február 3.

Elegem lett, hogy a drogériás festékekkel mindig teljesem más színt érek el, mint amilyet szeretnék, így kipróbáltam ezt. A 6.20-as Sötét szőke violett, és 5.66-os ragyogó? ibolya színű árnyalatokat használtam eddig, kék és lila mixtonnal keverve. Végre kezd lilás árnyalatú hajam lenni, az eddig vörösesbarna rondaság helyett, amit a drogériás festékek produkáltak! Jelenleg az 5.66 és fél doboz kék mixton keveréke van a hajamon, ez valami csodás!!! Élénk, fényes, de nem túl rikító, gyönyörű lila szín. Jó, hogy lehet így játszani a keverőszínekkel, pl a kéktől jóval sötétebb lett, a lilától pedig élénk, és elnyomta a vörös pigmenteket benne.

Árban is teljesen baráti, és ami tetszik, hogy nagyobb kiszerelés. Míg dobozos festékből 3 doboz is csak szűkösen volt elég (derékig érő dús hajam van),addig ebből 2 és féllel is kényelmesen be lehet kenni mindenhol.

Csak azért nem kap 5 csillagot, mert sajnos viszonylag hamar kopik, és szerintem köze lehet ahhoz, hogy eléggé elkezdett töredezni a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Ascyra

2016. december 15.

Sokáig használtam a KJMN szőkéit, de a fehérítőn kívül egyik sem győzőtt meg igazán. Sajnos nem a festék, hanem a hajam pigmentáltságának hibája, hogy nem lettem sosem igazán szép szőke. A KJMN 000-t viszont szívből ajánlom, amikor ezt kevertem a festékbe mindig nagyon szép egyenletes lett (a leszívott részeken) a szín és igazán fehéres az árnyalat. Azóta fekete vagyok és már nem Kallos festéket használok, hanem egy olasz márkát. De ha bárki megkérdezne, a Kallost én szívből ajánlom, nagyon jól fed, tartós és nem teszi tönkre a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

Mesza

2016. november 28.

Először hasznàltam ezt a fajta festéket, fodràszkellékes ajànlotta, de többször nem veszek. Nem vagyok allergiàs, sokféle hajfestéket kipròbàltam, de ez annyira csipte a fejbőrömet, hogy nehezen birtam a fél òràs hatòidőt. A hajam nagyon kiszàritotta, mondjuk ez lenne a legkevesebb gond, hajvégàpolòval és hajpakolàssal mindig helyre lehet hozni... A szin sem győzött meg túlsàgosan, fénye sem lett tőle a hajamnak, azert az eddig hasznàlt festékek legtöbbjétől szép fénye volt. A hajvégeim egy nagyon kicsit sötétebbek a tetejénél ezért 9 %- os oxit hasznàltam, de egy kicsit se vilàgositott rajta. Szàmomra pénzkidobàs volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 28.

Lilla777

2016. november 18.

Nekem nagyon megtetszett...Többféle Kallos terméket is használok, gondoltam kipróbálom ezt is. Szép, hamvas középbarna lett a hajam, abszolút nem roncsolta, szép fényes lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

norcu

2016. november 16.

8.1-es színű festéket használom . Több hamvas tónusú festéket is kipróbáltam de a töve mindig hamar besárgult két festés között , ennél a festéknél nem sárgul a hajam . Örülök neki , hogy rátaláltam . Festésnél viszont azt tapasztaltam , hogy a fejbőrömet kicsit csípte és viszketett is tőle , ez elmúlt egy két perc után , de azét kellemetlen volt. Sokszor használtam már és úgy gondolom , hogy nem is fogok mással kisérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Patrisah

2016. szeptember 28.

Arban nagyon jo hajfestek. A kivant szint is amit iger beteljesiti. A kopasa szerintem nagyon minimalis. En alapbol barna vagyok, ezzel a festekkel csinaltam szoket, oxival hasznaltam. Nagyon szerettem, festes utan is jo volt a hajam tapintasa. Korulbelul 4 vagy 5 alkalommal festettem a hajam ezzel a fajtaju festekkel, mire rajottem, hogy rettenetesen karositotta a hajamat. Az eddigi hatkozepig ero gyonyoru hajambol vallig ero csunya, roncs, toredezett valami lett.
Egyszoval az arat szerintem igy nem eri meg, viszont a kivant szint elerhettem vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

sweetnika77

2016. szeptember 17.

Elönye hogy nem csipte a fejbőrőm nem viszkettem tőle,szép természetes szine van,hátránya nekem nagyon kopott főleg a tővéből,többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Skylah

2016. április 23.

Otthon festem a hajam már egy ideje anyagi okokból, és egy szép barna színt kerestem, Valójában nálam az elsődleges szempont az ősztakarás, a fodrászkellékes ajánlotta ezt a festéket, mert nem akartam túl drágát. Ezt megelőzően bolti dobozos festékeket használtam az olcsóbb fajtából, de egy ideje megmaradtam ennél. Szép barna szín, tökéletes ősztakarás (ahogyan ígéri). Világos barna pluszt használok, aminek állítólag még jobb az ősztakarása. Nem fogok egy ideig változtatni, egy tőfestés megvan 500 Ft-ból, elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Melpomene21

2016. február 24.

Hát meg kell mondanom őszintén, hogy sokáig elégedett voltam vele, mert nagyon szép színt eredményezett, de kikopott egy hónap alatt, és kicsit visszajelezve a korábbi kommentelőknek is, a mostani hajszínem egyáltalán nem kopik. (persze érdemes a megfelelő terméket érdemes megtalálni hozzá). Szóval szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

klingerevelin

2016. február 24.

Nagyon jó áron van, és szerintem semmivel se tud kevesebbet, mint a sokkal drágább társai. Festés után nagyon szép (hamvas szőkét használok), kb. 2 hét után látok kopást, de még nem volt olyan festék, ami ne kopott volna nekem. 9%-os oxit használok hozzá, egy tubust kétszer használok fel a félhosszú hajamra, nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Petróleumszármazék, hajfestékekben, hajszőkítő termékekben használatos hajszínező anyag. Irritatív hatású lehet.