Kallos

Ár:   1755 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   3 x 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: gombkata9, Módosítva: 2014. április 23.

Kiszerelés:   3 x 60 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális krémhajfesték új generációs formulával, válogatott összetevőkből. Argánolaj és keratin hatóanyagainak köszönhetően optimális védelmet nyújt a fejbőr és a hajszálak számára. Természetes, ragyogó színárnyalatok. Tökéletes őszhaj fedés. Rendkívüli színmegtartó képesség.

svkrita

2015. december 30.

Ez a legjobb festék amit valaha láttam illetve használtam! 600 forintért vettem egyet, és nagyon sok jött ki belőle! pont szivattam a hajam és utána festettem ezzel: 6,00 sötétszőke, amit 6os oxival kevertem el. féltem hogy mikor lemosom majd a töve ahol pipisárga volt a hajam ott majd világosabb lesz. hát tévedtem. mikor kimostam a hajamból, és megszárítottam nem akartam hinni a szememnek. egy gyönyörű egyszínű csillogó sötétszőke hajat kaptam! innentől csak is ezt fogom használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Veruss

2015. november 13.

Nagyon szeretem, próbáltam a barnát, kapucsínót, vöröset és szőkét belőle. A szőke annyira nem jó, de a többit bátran. Hozza a színt, tartós, alig kopik,fakul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

kiittiikeee

2015. november 11.

Tegnap festettem be a hajam a 6.1 es hamvas sötétszőkével és megosztó a véleményem.. egyrészt sötétebb színt kaptam, de ez még nem is lenne nagy baj hiszen elég sokféle árnyalat volt a hajamban mégis most egyszínű lett szimte teljesen. Ez pozitívum ezen kívül az is pozitív hogy nagyon szép fényes a hajam tőle és persze az ára is nagyon kecsegtető. Viszont rettentően erős festék, bár csak enyhén csípte a fejbőröm mégis lettek apró kis pattanások a tarkómnál illetve a fülem mögött.. biztosan kicsit megmarta a bőröm. Én úg érzem a festés után hogy ha évente 2 max 3 alkalommal festi azember a haját akkor tökéletes,de ha havont kell festeni én nemezt választanám. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Tincsa

2015. szeptember 18.

Fodrászkellékesben vettem, 100 ml + az oxi volt kő kemény 1000 ft. Eredeti középszőke hajam van, és még soha nem volt festve. Gondoltam, hogy őszre bevállalok pár árnyalattal sötétebbet, ilyen karamellás, világos barnát. Valami eszméletlen szép!! *.* 7.34-t vettem, Nem lett száraz a hajam, jól befogta, azt a színt kaptam amit akartam (gondolom az eredeti hajszín miatt is). Azt hiszem maradok ennél a festéknél, de később update-lek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

CandyPop

2015. augusztus 28.

A 8.3 es a 9.3 arnyalatot hasznaltam egyszerre a hajamra. Bar marta a fejboromet,nagyon szepen befogta a hajam,es egysegesebbe tette a szinet. (Sotetbarnabol lettem szoke) Lassabban is nott le tole,szoval nekem ez lesz a hajfestekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Kyra72

2015. július 4.

Egy hirtelen ötlettől vezérelt barnára festés utáni többszöri világosítást követően leszívott hajra kentük. A 12.0-ás árnyalatot használtam,speciális ultraszőke, ha jól emlékszem. Szép lett nagyon, kíváncsi vagyok, leszívás nélkül mennyire világosítja majd ki a sötétbarna tövemet 12-es oxival. Hajam jól bírta, sejmes, puha, nem száradt ki nagyon ahhoz képest, hogy mennyit lett gyötörve. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

papucsallatka

2015. június 26.

550 forintért vettem, viszont hajfestés után 1-2 héttel sebes volt a fejbőröm, nemtudom ennek köszönhető-e. 2 hónap után kezdett el kopni a színe

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

drozsi

2015. június 20.

Azert adom 2 csillagot mert olcso. Baratom leszivatott hajat festettuk ezzel,ezust szoke+ raktunk bele ezust mixtont is. 2 mosas utan konkretan kimosta belole a szint..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

snowyfairy

2015. április 23.

A nővérem haját festettem a kékes-fekete árnyalattal. A boltban 6-os Oxit adtak hozzá. (nagyon finom illatú a Kallos oxi) Ahhoz képest, hogy kb 600 Ft-ba került az Oxival együtt, nagyon megérte. Szépen fed, ápolttá teszi a hajat. És napfényben gyönyörű kékes csillogása van. Könnyű leszedni, ha bőrre megy a festék. Szerintem maradunk ennél. Ilyen ár-érték arányban nem találhattunk volna jobbat. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

nixi00

2015. január 3.

a 4.45 ös kávé színnel festem a hajam lehet a szőkítés befolyásolja vagy nem tudom de egyáltalán nem olyan lett a hajam tőle mint amilyen a színskálán hanem vagy 5-6 árnyalattal sötétebb majdnem fekete és nekem minden sötétbarnától meg sötétebb barnától feketés lesz a hajam :( leszőkítettem a feketét tönkre ment a hajam erre megint fekete lettem :( azon gondolkodok elmegyek fodrászhoz és sötét barnát csináltatok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Petróleumszármazék, hajfestékekben, hajszőkítő termékekben használatos hajszínező anyag. Irritatív hatású lehet.