Kallos

Ár:   1755 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   3 x 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: gombkata9, Módosítva: 2014. április 23.

Kiszerelés:   3 x 60 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális krémhajfesték új generációs formulával, válogatott összetevőkből. Argánolaj és keratin hatóanyagainak köszönhetően optimális védelmet nyújt a fejbőr és a hajszálak számára. Természetes, ragyogó színárnyalatok. Tökéletes őszhaj fedés. Rendkívüli színmegtartó képesség.

PrincessTurquoise

2014. december 4.

Előzetes tapasztalatom a Wella és az Alfaparf szőkéivel volt, ám számomra ezek a megfizethetetlen kategóriát képezik, pláne, hogy hosszú hajamra két doboz festéket kell használnom.Emiatt döntöttem a Kallos KJMN ezüstszőke, majd később gyöngyszőke árnyalatának kipróbálása mellett.Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, semmivel sem kevesebb ez a termék, mint az imént említett drágább professzionális festékek. A kiszerelése is pont az én hajhosszúságomra lett szabva, arról nem is beszélve, hogy a szép, hamvas tónus hamvasítósampon használata mellett (!) tökéletesen megtartható akár 1 hónapon keresztül is. (teszteltem!) Nem fakul, nem roncsolja jobban a hajat, mint bármely más festék, a drogériás választékhoz még hasonlítani sem érdemes. Mindezeket egybevetve a barátságos árral, azt hiszem bátran mehet az 5 csillag. :)

Update: sajnos kb. 1 év használat után azt kell mondanom, tökéletesen tönkretette a hajamat ez a festék. Mindent elkövettem a hajam utóápolását illetően, illetve tisztában vagyok vele, hogy egy 12.8as hamvasszőke 12%os oxival sosem lesz kedvező a hajnak...de mégis azt gondolom, sok múlik a festéken. Ezentúl nem ár alapján fogok dönteni szerintem. Viszont azt kell levonnom tanulságként,csak is tartós használat után ismerszik meg egy festék minősége. -2csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

melody9

2014. november 17.

Sziasztok!
Én tegnap használtam elöször! Szőke melíros hajam befestettem barnára, fodrász által és szerintem túl sötétre sikeredett! Végső elkeseredésemben, vettem egy 7.3as-t 9-es oxival! Az eredménnyel annyira meg vagyok elégedve,hogy elmehetnék fodrásznak! :D Komolyan csak ámulok-bámulok! Olyan szép természetes árnyalatot kaptam! És nem törte a hajam, sőt nagyon szép fényes lett tőle!!!
Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Sziasztok!
Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

L.ajla

2014. szeptember 26.

Ma használtam először. Egy fél tubus 12.8-ast és fél tubus 000-ást kevertem 9%-os oxival. A kikevert 300ml festék épp hogy elég lett a vastag, dús kb melltartókapocsig érő hajamra(tehát lapocka alá).
A hajam előtte imperity 9.1-gyel(9%oxi) volt festve, tehát szőke volt már valamennyire. Kb. 1,5 cm-es lenövésem volt. Féltem, hogy sárgára szívja ki a tövét, de szerencsére nem ez történt.
A festést a tövével kezdtük(tesóm festette), majd a hajvégekre vittük fel a maradékot. Már mikor rajta volt a fejemen szürkés színű volt. Ja és a festék a végén lilás lett már a tálkában aminek örültem, mert gondoltam akkor nem leszek sárga:D
Az eredmény: egységes hajszín, hamvas árnyalatú. A hajtövemet nem szívta kis sárgára, hanem ugyanolyan lett, mint a többi rész. Ennek nagyon örülök :) Persze nem lett olyan világos az eredmény, mint vártam, de gondolom ahhoz világosabb, vagyis jobban leszívott haj kellett volna.
1000ft-ból kijöttem nem mellesleg, ez 300ml-t jelent.
Hogy mennyire ápol vagy nem ápol nem tudom, mert festés közben ahogy ide-oda lettek rakva a tincsek összegubancolódott a hajam kicsit, amit csak hajpakolással és hajolajjal tudtam ellensúlyozni, amiktól persze nagyon puha a hajam:)
Összességében elégedett vagyok vele 1 dolgot kivéve: a fejbőrömet végig marta :S most ha hozzáérek, végigsimítom a kezem rajta érzem h kicsit kivan marva:S
Up (másnap): ma már nem fáj a fejbőröm, és lehet azért csípte mert festés előtt 1 nappal mostam hajat és nem volt elég koszos a fejbőröm, hogy megfelelő védőréteg alakuljon ki.De lehet nem ez volt a gond. Ez következő festéskor fog kiderülni.
Addig +1 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

1000ft-ból kijöttem nem mellesleg, ez 300ml-t jelent.
Addig +1 csillag

suxxx94

2014. augusztus 29.

Sötétbarna a hajam és a szőke hajtövemet festem középbarnára a 5.0-össel.Gyönyörű színt ad pont olyat amilyen a képen van és ráadásul tartós is,fényes is puha is lesz a hajam!Próbáltam már 2X ennyibe kerülő fodrászkellékes hajfestéket is de ez bírta legtovább a hajamon!Mindenképp nála maradok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Kata lizator

2014. augusztus 22.

Elég régóta használom ezt a festéket, és alapvetően elégedett vagyok. Csakhogy!
A 7-es színmélységű festék nem fogta meg az ősz hajszálakat. Régebben, amikor 8-as színmélységgel festettem, az sem fogta be. Lehet ám, hogy az én hibám, mert általában minden festéket 25 percig hagyok a tövön, aztán elkezdem a hossz átszínezését is a hígított festékkel, és utána várok 10 percet. Így, a tövet több, mint 35 percig éri, kb. olyan 40 percig.
Ilyen időleosztással szoktam általában hajat festeni.
Csakhogy, amikor 6.1-essel festettem, akkor szépen befogta az ősz hajszálakat is! De azt tapasztaltam, ha már ennél világosabbal festem (7-es vagy 8-as), nem fogja be.
(Ja, egyébként 00-ás végződésűt nem használtam még, hanem általában .1 végződésűt, vagy .0-ás végződésűt.)
Mi a véleményetek? Mit csináljak másképp. A .00-ástól tartok, hogy túl sötét lenne, mert annyi ősz hajszálam meg nincs...
Ja, a hajam eredetileg 6-os. A végén lenne kissé 7-esbe hajló (ha hagynám, és nem festeném).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Elég régóta használom ezt a festéket, és alapvetően elégedett vagyok. Csakhogy!
Ilyen időleosztással szoktam általában hajat festeni.

Angi278

2014. augusztus 22.

Sziasztok! Màr sokszor használtam több árnyalatát ennek a hajfestéknek, és a végeredménnyel mindig elégedett voltam :). Szép fényes és puha is tőle a haj, bár 3 hajmosáson keresztül legelább engedi a szînét. Most egy kis segìtséget szeretnék kérni: végreegészen jòl kivilágosodott a hajam. Picit vöröses árnyalatú, de alapvetően világos, szőkésbarna. A kérdésem, hogy a 8.31-es árnyalazhoz milyen oxit hasznaljak? 6-os jó hozzá? Köszönóm előre is a segìtséget! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

nagyerika28

2014. április 19.

Jó áron, jó festék.Semmi irritációt nem okoz,puha,fényes és gyönyörű színű haj az eredmény!Nem is igazán kopik.És nem mellesleg 1 adag 160ml!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

vador

2014. április 11.

A tűzvörösét (7.420) használom 9-es oxival, immáron kb. 5 hónapja.
Előtte Syoss Mixing Colors használtam, de azzal nem sikerült elég intenzív színt elérni, nagyon törte a hajam és még drága is volt. No, ez minőségben lekörözi a drogériás testvérkét - pont olyan színt lehet vele elérni, amilyet szeretnék (akinek van hozzá affinitása, egész különleges árnyalatokat is kikeverhet), megfelelő ápolás mellett nem roncsol és hát igencsak olcsó. Mivel ez egy intenzív vörös, óhatatlanul kopik, de én csak minden 2. hónapban festem az egész hosszt, közte csak tőfestéssel élek, és így is remekül mutat.
A INCI is viszonylag barátságos - mondjuk nincs benne háromféle rákkeltő vegyület, ellentétben sok civilizáltabbnak ható márkával, de persze igazán barátságos összetevőkből álló hajfesték nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

A tűzvörösét (7.420) használom 9-es oxival, immáron kb. 5 hónapja.

kozmano

2014. április 4.

Nagy hajfesték tesztelő vagyok, szeretem ezt a festéket mert olcsó, hatalmas a színválaszték és nem roncsolja a hajamat. Úgyhogy végül a Kallos mellett döntöttem, szép élénk színe van, 8.43 és 0.66 keverékével festem most és ez az a vörös, amire mindig is vágytam.
Szép, selymes a hajam, kopik ugyan, de én még nem találkoztam olyan vörös hajfestékkel ami ne kopna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

Akane

2014. január 25.

Tegnap teszteltem két színét, a 12.8-at magamon, és a 6.0-át tesómon, és mindkettőnkön szép színe lett. A 12.8 szép, természetes szőke színt, ami annyira nagyon nem színskálahű, de nem rossz, és van valami fémes fénye, ami nekem kifejezetten tetszik. :) A 6.0 talán egy picit világosabb lett, mint a színsálán, de az ősz hajakat szépen befogta, egyenletes lett, és mindkettőnk esetében nagyon szép fényes hajat eredményezett. Az őszhajfedéshez annyit hozzá kell tennem, hogy tesóm haján másfél órán át maradt fenn a festék, mert elkezdtünk hókiflit sütni és fenn felejtettük. :D Legközelebb csak fél órát hagyom majd fenn neki, és majd update-elek, hogy úgy is befogta-e. :) Kikeverésnél kicsit szúrós a szaga, de nekem bejön ez a festék. :)

Update: Fél órás hatóidővel is fogja az őszt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Update: Fél órás hatóidővel is fogja az őszt. :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Petróleumszármazék, hajfestékekben, hajszőkítő termékekben használatos hajszínező anyag. Irritatív hatású lehet.