Kallos

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: rexi19, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Kímélő hajsampon, mindennapi használatra. Selymes fényt, rugalmasságot és természetes szépséget kölcsönöz a hajnak. B-vitamin komplex tartalma védi és regenerálja a hajat, a haj könnyen kifésülhetővé válik.

Kiszerelés: 750ml

Nicole7

2013. április 20.

Spórolási célból és kíváncsiságból vettem meg, de nekem sajnos nem vált be. Egy végeláthatatlan idő volt mire nagy nehezen elhasználtam. Amellett, hogy zsírosította a hajam semmi a fényt nem adott neki, és a kifésülés hajbalzsam nélkül lehetetlen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Britte

2013. február 14.

Fodrászom próbált már egy csomó sampont a legdrágábbtól a legolcsóbbig. Ez az egyetlen, amitől nem repedezett ki a kezén a bőr. A horrorisztikuson száraz, sprőd hajamat megmosta vele és mintha újjáépítették volna a hajamat, pedig a balzsamot még rá se tette. Azt mondta, hogy semmi baja a hajamnak, csak szar terméket használtam eddig. :) Most már ott "lapul" a polcomon az 1l-es kiszerelés és alig várom a következő hajmosást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

rexi19

2012. augusztus 28.

Kiszedi 1-2hajmosással a ricinusos hajpakolást, finom az illata, nagyon olcsó és sokáig elég. Én meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Propylene Glycol