Kallos

Ár:   850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manulka, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kényeztető hajerősítőv tej száraz, töredezett hajra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Cuncievi

2017. november 22.

Első benyomásom a termékről,hogy a száraz törékeny hajam érezhetően puhává tette.Az illata nekem nagyon tetszik!Ajánlom mindenkinek!😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

birdnerd

2017. október 2.

Nagyon jó illata van és sokáig elég. A fodrászomnál találkoztam vele és annyira megtetszett, hogy beszereztem magamnak egyet. Már majdnem egy éve használom és alig 2-3 centi fogyott belőle. Ad egy kis fényt a hajamnak, de ezen kívül semmi extra. Az illata az, ami nagyon megfogott. Számomra olyan termék ez is, hogy jól van, most van ilyenem, de ha nem lenne, nem hiányozna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

FrauNika

2017. április 26.

A fodrászom ajánlására vettem meg. Eleinte jó volt de utána semmi extra. Alig vártam, hogy elfogyjon. Nekem Gliss Kur spray-s balzsamja jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Kyry

2017. április 8.

Ezt a terméket is nagyon szeretem a Kallostól. Finom illata van és táplálja a hajam. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

Vicus

2016. szeptember 26.

Hosszú távú hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de eddig nagyon jól teljesít. Tényleg selymessé, puhává teszi a hajamat. Tetszik a kiszerelés, jól néz ki és gazdaságos is. Viszont borzasztó Dove testápoló illata van :( Nagyon erős. Nincs bajom az erősséggel, ha valami finom édes illat lenne.. De így olyan szagom van, mint egy nagymamának. Ezért mínusz egy csillag.
Update: Alig várta már, hogy elfogyjon, az illatát nagyon-nagyon untam már :D De egyébként a hatása rendben van, szerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

lillyofthew

2016. május 9.

Nekem nagyon bevált az egész termékcsalád, száraz hajvégekre kitűnő választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.

Nekem nagyon bevált az egész termékcsalád, száraz hajvégekre kitűnő választás.

Gee

2016. március 18.

Én hajszárításnál használom a félig megszáradt hajamra formázás előtt, illetve reggelente 2 fújásnyit a hajvégekre kenek, így puhább lesz és nem száll annyira, de mivel tej állagú és nem olaj, nincs zsíros kinézete tőle. Illatát imádom, teszi a dolgát, ár-érték arányban szerintem nagyon jó. A Loreal mythic oil milk-et cseréltem le erre anyagiak miatt, és azért a Loreal-lal jobban meg voltam elégedve, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

barbyka01

2016. január 23.

Minden hajmosás után használom, leginkább kifésülés segítőként. Nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

sarkanyandi

2016. január 16.

Nem használom rég, de eddig egész jól teljesít. Gazdaságos, könnyebben fésülhető lesz a hajam, az illata viszont éppen túl van az én határaimon. Ettől függetlenül szeretem használni, bár miután elfogy biztosan kipróbálok valami mást.:)
Update: No, lassan egy éve lesz hogy ezt a hozzászólást írtam, és még mindig van egy kevés az alján. Ennek többek közt az is az oka, hogy meguntam, nem szerettem már és közben újravettem a Gliss Kur hajspray-t, 2x is...de aki szereti annak jó, mert amúgy is lassan fogy, én viszont maradok a jól bevált termékeimnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

kisroka

2015. december 8.

Nekem tetszik az illata, bár lehet csak azért, mert a fodrásznál is mindig ilyen illet van, akihez járok. Hajmosás után szoktam csak használni, vizes hajon, szárítás után viszont csak és kizárólag a hajvégekre használom - ugyanis egyszer-kétszer véletlenül a fejtetőmre/hajtövekre is jutott, és már másnap nagyon zsíros volt tőle a hajam. Viszont puhít és szépen csillog utána a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butyloctanol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.