Kallos

Ár:   850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manulka, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kényeztető hajerősítőv tej száraz, töredezett hajra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

NellielTu

2015. november 24.

Kifésülő spraynek használom nedves hajra, arra tökéletes számomra, és szerintem az illata is kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

auberginecat

2015. október 15.

meh, az itteni vélemények alapján vettem meg, illetve annyira felcsigázta a fantáziámat már több alkalommal is a százas boltban, hogy egye fene alapon hazavittem. háááát röviden; szerintem elég elfogultak a vélemények ezzel a motyóval kapcsolatban. az illata förtelem, legolcsóbb, állott babakence szaga van, nem tetszik, de ez ugye egyéni szoc probléma, túl is léptem rajta. viszont ami fölött nem tudok szemet hunyni, hogy nagyon nehéz eltalálnom a megfelelő mennyiséget, pedig egyéb termékekkel nincs ilyen jellegű gondom. ez vagy semmit nem ér, vagy tapad-ragad és csimbókos zsírmók lesz a hajam, pedig nyilván a hajtövekre nem fufuzok belőle. jelenleg arra használom, hogy hajmosás előtt kifésülöm vele a gubancokat, utána a samponnal úgyis lejön az a borzadályos bagolyköpet réteg, amit maga után hagy. sajnálom, pedig szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Lulic

2015. október 4.

Teljesen semleges, a szaga megér egy misét. Nem bántam meg, de nem is veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

szueszti

2015. szeptember 12.

Nem tudom hová tenni ezt a terméket. Itt akadtam rá. Ennyi pénzért ekkora mennyiség, sok jó vélemény, na persze, hogy kell. Annyira nem bírtam ki, hogy az utcán fújtam belőle picit a hajamra :) Első tapasztalat, huu ennek brutál erős virágillata van, hhmm elég híg, de úgy látom szépen beszívja. Otthon hajmosás után a piros és pink samponjával balzsamjával annyira nem tudtam külön vizsgálni az ő hatását, viszont az rögtön kiderült, hogy a sampontól eszeveszetten viszket a fejem. Igyekszem minden nap használni, azt nem mondanám, hogy hétről hétre egyre szebb és puhább a hajam. Inkább egy bizonyos szintig tartja a hidratáltságát. Ami még nem tetszik benne az a formula. Azt hittem, hogy ezt a könnyű kis spriccelőkét nem lehet túladagolni, hát tévedtem, ha kicsit többet nyomok, vagy nem rendezgetem gyorsan a hajam képes tincsesen elzsírosítani, pedig a hajtöveket gondosan kerülöm. A másik pedig, hogy egyszerűen mindenhová megy. Tele van vele a mosdókagyló és már nem egyszer megcsúsztam miatta a fürdőpadlón. Most lehet azt gondolni, hogy én vagyok a béna, de azért van némi gyakorlatom, pár(száz) kencét kipróbáltam már :) A flakon is nehéz és vastag, úgyhogy rászoktam arra, hogy a tenyerembe fújom és onnan kenem a hajamra.
Összességében nem tudom azt mondani hogy rossz, de talán az ára miatt elfogultak vele sokan. Tapasztalataim szerint a Gliss Kur kétfázisú spriccelőivel egyezik meg. ( Total és Ultimate Repairt használtam) Viszont a K. M. Shimmer Shine nem volt ennyire komfortos. Amik viszont felülmúlják és szintén mindennap használhatóak azok az olajos hajápolók. Drogériás szinten is vannak jók, sokkal jobban hidratál, fényesít és nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Szintia55

2015. augusztus 14.

Nem szeretem a kallos termekeket de ez kiemelkedo az osszes kozul
Puhit taplal jol kezelheto a haj tole es ezek mellett megsem neheziti el
Napjaban tobbszor is hasznalhato
En szaraz hajra ajanlom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Nem szeretem a kallos termekeket de ez kiemelkedo az osszes kozul
Puhit taplal jol kezelheto a haj tole es ezek mellett megsem neheziti el
Napjaban tobbszor is hasznalhato
En szaraz hajra ajanlom

GNóri

2015. július 22.

Nagyon szeretem! Vizes és száraz hajon is szoktam használni, mindenhogy szuper. Ráadásul más spray-kkel ellentétben ezt mindennap használom, van, hogy naponta többször is, mégsem lesz ragacsos, zsíros, összetapadt, elnehezült a hajam. Amióta ezt, és a lab35 hajerősítő sampont használom, láthatóan és érezhetően egészségesebb, erősebb a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Vika

2015. június 30.

Nem igazán jöttek be nekem a kallos termékei, voltak már rossz tapasztalataim. Aztán elolvastam az előző véleményeket erről a termékről és vettem egyet. Hát ez egy főnyeremény!!! Tényleg nagyon jól eltaláltam, végre egy igazán jó kifésülést elősegítő hajápoló termék! Jó az illata, a kiszerelés gazdaságos, 300 ml és nagyon olcsó is. Nedves és száraz hajon is tökéletes, bár én inkább száraz hajon használom. Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

trudee

2015. május 31.

Nagyon jó, Kallos hajápoló spray termékek közül eddig ez vált be a legjobban. Tényleg azonnal látványos az ápoló hatása, talán még hosszú távon is javítja a haj szerkezetét, mert amióta ezt használom, azóta sokkal egészségesebb kinézetű a hajam. Praktikus, gazdaságos, kevesebb pénzért több van benne, mint a márkás termékekben és talán még a hatása is jobb azoknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Adél Zsanna

2015. május 3.

A fodrász ilyet használ kifésülő spray-nek, s nekem is ezzel fújta be a hajam! Puha, selymes volt a hajam, szépen ki tudta fésülni, viszont picit zsírosított mivel ő nem csak a hosszára fújta de lehetséges, hogy nem ettől, hanem a Matrix hajtőemelő spray-től!
Fogok venni egyet nyárra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Fogok venni egyet nyárra :D

pannababo

2015. április 11.

Ajándékba kaptam , mert a családom akarva akaratlan csak a kallosról tudott velem beszélni. tetszik a hatása, de nem az illata olyan esti illat , nem érzem kellően fiatalosnak , és van benne szilikon :( , de 4 pontot adok , mert nem tett kárt , sőt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butyloctanol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.