Kallos

Ár:   850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manulka, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kényeztető hajerősítőv tej száraz, töredezett hajra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Langel

2014. augusztus 16.

Hát még tesztelés alatt van, de először tetszett, utána nem és utána most megint. Szóval a titka hogy csínján kell vele bánni. Finom az illata, nekem egyáltalán nem erős, ahogy telnek az órák egyre inkább visszafogott lesz, de másfél-két napos hajon is ha megszagoltam még éreztem. Nekem a mennyiség megtalálása okozta a problémát, mert ha kicsit jobban megpumpálom akkor összeragad a hajam, és nehéz lesz, nem annyira jó érzés, de amikor sikerült mostanában eltalálnom már a mennyiséget, akkor egyelőre beválik. Igaz használok mellé még balzsamot és hajvégápoló olajat is, de jól kiegészíti őket. Amikor nem volt olaj a hajamon akkor fújtam kicsit többet és akkor lett a ragacsos hatás, szóval ennek tudom be és nem a sok mindennek úgy egyben amit rápakolok a hajamra. Egyelőre megelőlegezek neki egy 4 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

elizabeth0124

2014. július 31.

Hónapok óta használom, nagyon sokat segített a szőkített, dehidratált hajamat helyrehozni. Viszont nem árt váltani valami mással, mert a haj megszokja és már nem úgy funkcionál. Szárazon és vizesen is lehet használni. Bármelyik másik ehhez hasonló terméket lepipálja, megéri megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

bartaldora

2014. július 17.

Én is használom ezt a terméket. Nekem bevált ez a termék, szerintem nincs erős illata, viszont lehet, hogy egy idő után változás kell a hajnak, hogy ne szokja meg hirtelen. Én még biztos, hogy fogom ezt a terméket használni később is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 17.

k.ingrid90

2014. június 15.

Nagy lelkesedéssel csaptam le rá, mert a hajamra csak a Kallos termékeit szoktam használni. Szépen puhítja a hajat és tényleg nagyon könnyen meg lehet fésülködni. Nekem 1 hónap használat után, annyi bajom lett vele, hogy egyszerűen annyira erős illata van hogy nem bírtam már elviselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Ewyca

2014. április 1.

700-800 ft körül vettem egy kallosban még kb.december vége felé.Ezért 300 ml adagot kapunk,ami nagyon kedvező,azóta kb 1negyede fogyott el,pedig derékig érő hajamon van mit kifésülni:)
Nagyon jó az illata,ezt már többen is megjegyezték,nagyon jók az összetevők ennyi pénzért.Hajmosás után kifésülőnek használom szárítás előtt,nem csalódtam,végre nem húzom ki a fél hajszerkezetem.
Összességében ár érték arányban tökéletes,jó összetevők,jó illat,nagyon jól teszi a dolgát,nagyon olcsó:)
Imádom,örülök,hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Imádom,örülök,hogy rátaláltam.

baririta

2014. március 25.

Nekem nagyon megtetszett. Az illata szerintem kifejezetten jó, én szárítás előtt fújom a hajamra, és még másnapra is jó puha tőle az amúgy töredezett vége. Olívaolaj, kókuszolaj, panthenol - hát én ezek mellett még a szilikont is elnézem neki. :) Én 699 Ft-ért vettem az Ázsia boltban, szerintem ennyit simán megér. A Gliss Kur-os fényesítő spray-hez hasonlítva ez sokkal jobb, eddig azt használtam, de ezután ezt fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

manulka

2014. január 29.

Kifésülő spraynek vettem, kb. 800 forintért a Kallos fodrászkellékesnél. 300 milis, ahogy elnézem, kb. egy éves adag nekem a vállig érő hajammal. Nem tudok rosszat mondani róla. A sok szilikonon kívül tartalmaz növényi olajakat, ezek miatt is tetszett meg. Ha túl sokat fújok, kicsit zsírosít, meg elnehezít, de egyben úgy is érzem, hogy valóban ápolja a hajamat. Nem szeretem a csak szilikonos hajápolókat, mert másnapra már teljesen elmúlik a hatásuk, mintha nem is kentem volna semmit a hajamra. Az illata kellemes, enyhe, de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 29.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butyloctanol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.