Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

wifey

2016. május 8.

Nos...szerencsére csak egy kisméretűt vettem meg belőle, de az is a kukában végezte. Egész konkrétan 3 hetes, nyáron rohasztott büdöstej szaga van, és nagyon nem éri meg a fejemre kenni, mert hatása az nulla. Nem is kísérletezek Kallos-szal tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

borb.biaa

2016. május 8.

Régebben nagyon nagy kedvencem volt, mostanában újravásároltam, és elkezdtem használni, heti egyszer kenem fel a hajamra. Csodaszernek nem mondanám, de szép fényes és puha lesz tőle a hajam, ilyen áron szerintem egész jó kis termék.
Egyébként az illatával csináltak valamit, vagy az én orrom változott meg? :D Csak mert emlékeim szerint régen nagyon édes, sütis illata volt, most meg nem olyan édes az illata, mint régen, kicsit savanykásabb, fura (szerencsére nem marad meg a hajamban), és biztos, hogy nem az én darabom a hibás, szóval nem értem, mi történt vele. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Kriszta96

2016. április 22.

Nekem sajnos nem vált be, nem táplálta a hajam, sőt mintha szárazabb lett volna tőle, ráadásul gubancolódott is rendesen, nem ezt vártam tőle :/ biztosan nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 22.

MuffinQueen

2016. április 20.

Hosszútávon nagyon hullott a hajam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Hosszútávon nagyon hullott a hajam tőle.

nagyerika28

2016. április 20.

Nagyon szeretem!Jó az illata, és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam.Szárítás után is illatozok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Ancsitoo

2016. április 10.

Pakolás híján vásároltam meg, és nemrég próbáltam ki. Azt kell mondjam, hogy tökéletes az én száraz hajvégeimre! :) Puha lett a hajam, ami az én hajtípusomnál már egy jó pont! Nagyon fini illata van, és a hajam is a használata után, még szárítás után is. Nem bántam meg, hogy megvettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Szonja114

2016. április 2.

Már régóta használom, de eddig mindig csak balzsamként. Nem olyan régen kezdtem el pakolásként használni, 1 órát hagyom rajta. A hajam sokkal puhább lett, és szerencsére nem ragad össze tőle. Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

Bea11

2016. március 31.

Finom illat, szuper ár, és a hajam puha lesz a használata után. Én teljesen megvagyok elégedve vele, többször is újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

porcelanpipi

2016. március 30.

Rengeteg, úgyhogy nagyon lassan fogy el. Az illata nemrossz, puha, selymes lesz tőle a hajam, én egy órát rajta szoktam hagyni, törölközőbe csavarva. Nagyon alaposan ki kell öblíteni mert ragacsos lesz a haj tőle. Ár-érték arányban jó kis termék. Vagy ezt vagy pedig a Serical Latte hajpakolást szoktam venni, szerintem ugyanaz a kettő..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

annushka88

2016. március 23.

Elso nap, oke
Masodik napra nem zsiros lesz a hajam tove, hanem csombekokban csung, kb rasztacsomokban a hajam hossza, olyan mintha nem mostam volna ki rendesen, de persze miutan eszrevettem ezt a mellekhatast, nagyon odafigyelve hosszabban oblitettem a korabbiaknal, de semmi.
Az illata jo, de a szulinapi tortamon, nem a hajamon
A tegelyes kiszerelest amugysem szeretem, nem higienikus, nem praktikus, foleg az ilyen alakzat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Elso nap, oke
Az illata jo, de a szulinapi tortamon, nem a hajamon

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.