Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

Nicolei094

2016. január 23.

Nagyon finom illata van, bár én a keratinos tesóját jobban szeretem. 10-15 percnél szerintem nem érdemes semmiképp sem előbb lemosni, balzsam helyett használtam én is, és szerintem jobban táplál, mint egy balzsam, de egyébként semmi extrát nem nyújt. Jobban kifésülhető a haj és nem olyan száraz. Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Minimalist

2016. január 11.

A baratnőm ajánlotta ezért vettem meg, de bár ne tettem volna. Alapból kevés vékonyszálú hajam van de ettől úgy elkezdett hullani, hogy egy-egy hajmosás után csodálkoztam, hogy maradt haj a fejemen. Amikor abbahagytam a használatát a hullás szinte azonnal abbamaradt. Ahogy látom csak az én hajam nem bírta, de az nagyon nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 11.

illusia

2016. január 9.

Balzsam helyett használom, szuperül bevált, puha, szép tőle a hajam, könnyű kifésülni utána. Az illatát is nagyon szeretem. Már sokadjára veszem újra. Nem találtam még ennél jobb terméket a szőkített hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

LolaDobrev

2015. december 27.

Vettem 2-3 kisebb kiszerelésben..de hát... oké puha a haj mosás után de..a szagától émelygek..illetve azért nem akkora durranás szerintem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

b0rzi

2015. december 20.

ár-érték arányban egy kis csoda, ráadásul a rengeteg festés után ez hozta vissza a hajam állapotát, hogy ne legyek cirokseprű (pluszbalzsam..)
az illatát először utáltam, de már kezdem megszokni :)
Nagyon ritkán használtam, így nekem a legkisebb volt a legjobb választás, augusztus óta most van belőle nagyon kevés

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 20.

az illatát először utáltam, de már kezdem megszokni :)

kicsikocsi

2015. december 17.

Egyszerűen imádtam! Évekig használtam, nagyon szép, puha és fényes lett tőle a hajam és hát ennyi pénzért?! Most ugyan egy ideje elkalandoztam más, drágább termékek felé, de érdekes, hogy az 1200 ft-os hiperszuper balzsamnál számomra ez többet nyújtott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

mevelin913

2015. december 17.

Ez volt az első kallos termék hajpakolás mait kipróbáltam és imádtam, fantasztikus szerintem ez a tejporos illata, nagyon szép lett utána a hajam, egyáltalán nem volt macerás, könnyen ki lehetett öblíteni, olcsó volt, és szerintem több mint fél évig elég is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 17.

bugosgizi

2015. december 8.

A hajápoló rutinomba kellett egy kis erősítés így télvíz idejére. Ezt a kis terméket hajmosás előtt használom. Fél órát esetleg óra hosszát pihentetem a haj végemen (mivel az a nagyon igénybe vett).
Amikor balzsamozok a Baleás termékkel akkor azért ebből csempészek hozzá. A hajam kegyetlen mód puha és fényes tőle. ^^
Az illatán nem módosít végeredményében... Viszont nem értem a problémázást az illat téma körül. Számomra elképesztően jó illata van. Bár én elég nyakatekert ízlésű ember vagyok. :D Szagolgatom a kupakját ha kell ha nem. xD
Már régebben használtam a Kallos Frutta hajpakolóját... Ez attól szerintem jobban teljesít. Ezért jár neki a maxos pontszám. (Na meg az hogy ennyire olcsó legyen valami ami ilyen jó... :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

hlillus

2015. december 3.

Régebben próbáltam. Akkoriban hallottam mindenkitől, hogy milyen jó hajpakolás a Latte, ezért megvettem, mert sok pénzt úgysem bukom vele, ha nálam nem szuperál. Aztán rájöttem, hogy nem erről beszéltek annyit, a Serical Latte volt az, de nyilván használtam, ha már megvan.
Semmi extrát nem vettem észre, segített a hajamon, de nem olyan mértékben, mint amit várok egy hajápoló terméktől. Az illatára már nem emlékszem pontosan, de nem lehetett olyan rossz, az nagyon megmaradt volna bennem.
Összehasonlítva az eredetileg megvásárolni tervezett Serical Latte hajpakolással (beszereztem azt is), ez jobbnak bizonyult, a másik nagyon nem vált be.
Nem venném újra, egy kalandnak elment.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Nem venném újra, egy kalandnak elment.

Bini94

2015. december 2.

Nagyon puha, fényes tőle a hajam viszont lelapul, ezért kapott "csak" 4-est tőlem. Az illatával szerintem semmi gond, ár-érték arányban 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.