Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

Juccimo

2015. december 1.

Évekkel ezelőtt kezdtem el használni, mert mindenki ódákat zengett róla. Nem tudom, milyen hatást vártam azok után, legalább azt, hogy a hajam énekeljen, mikor lemosom róla, de azt nyilván nem hozta... persze fényes és szép tőle az ember haja, de nálam ennyiben kimerül a tudása. Viszont - én nem tudom, mikor változtatták meg az illatát, de egy ideje bárhol és bármilyen kiszerelést veszek belőle, olyan rettenetesen büdös szaga van, hogy amikor használom, rendesen a hányinger kerülget. (Amúgy ezért van az, hogy már jó ideje nem ezt használom elsősorban hajpakolásként, bár most éppen visszatértem rá, mert mást nem találtam a boltban.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

rencsubaba

2015. november 24.

Még szőke hajamon kezdtem el használni,mert sokan ajánlottak,hogy csodaszer,a hajam mosás után olyan volt mint a rágógumi.Nem segített ugy vettem észre,viszont mikor sötét hajra váltottam 6 évnyi szökítés után és lenyirattam a csúnya,roncsolt részeket és azon próbáltam ugy tényleg nagyon jo a hajam imádta jol magába szivta orakig rajta hagytam,bebugyoláltam .Puha fényes lett az árához képest csodaszer,de a már csunya tönkre memt hajon nem segít.Az illatát viszont utálom kinem álhatom.tőlem 4* ot kap az illata miat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

kpetra001

2015. november 15.

Először nagyon megijedtem az illata miatt de az elso hasznalat utan megnyudtam hogy a hajamon tenyleg masabb kellemesebb. Szerintem ez egy nagyon klassz termek es nagyon tartos. Az ara meg: OMG!! hogy lehet egy ilyen jó termék ilyen olcsó. Stóval nálam bevált. Szeri van písz meg láv😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 15.

Kitty23

2015. november 9.

A hajam nagyon nem szereti, el is ajándékoztam. Én többet nem veszek ilyent!!! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Kitti93

2015. november 9.

Ár/érték arányban kiváló, de mégis vártam hogy elfogyjon mert nekem kitartott 1évig pedig hosszú hajam van. Minőségében persze észrevehető hogy olcsóbb változat, de azért az árához képest megéri. Ha újraveszem akkor mindenképp csak kis kiszerelésben keresem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 9.

tothmerci94

2015. november 8.

A legjobb ár/érték arányú hajra való termék, amit valaha próbáltam. Sajnos nem éppen természetes, ezért én soha nem használom a hajtöveimnél. Kb. 10 percig szoktam a hajamon hagyni, ezalatt a száraz hajam fényessé, selymessé és könnyen fésülhetővé válik. Az illata pedig olyan finom, hogy már-már belekóstolnék. Az ára miatt szinte ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

vikcs

2015. november 4.

A hajam imádja, 15 percig rajtahagyom általában, és elején elég tömény illatnak tartottam,de a hajamon imádom! És a textúrája olyan lágy, amilyen a hajam is lesz. 😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 4.

Angelless

2015. november 4.

A Latte az, amihez mindig visszatérek. Fogalmam sincs, mi okozza az olcsó termék - tökéletes minőség kombót a Kallosnál, de le a kalappal.
Minél több ideig marad a nedves hajon, annal puhább lesz! Az illata és az állaga is isteni szerintem. Nem sokkal szörnyűbb illata van mint a többi (Nivea és társai) hajápolónak.
Mostanában nem szárítom meg a hajam. Eredetileg csúnya hullámos szokott lenni, de mióta ismét használom a lattét, szép nagy, egyenletes hullámok vannak benne.
A tégely már több, mint egy éve megvan, és nem romlik, nem büdösödik.
Csak jókat lehet mondani róla. Mindenkinek ajánlatos tartani egyet a polcán és használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 4.

A tégely már több, mint egy éve megvan, és nem romlik, nem büdösödik.

Vandenis

2015. november 3.

Imádtam ezt a terméket, nagyon puhává varázsolta a hajam. Használtam a répa kivonatos változatát is, de nem érek el ilyen hatást vele. Sajnos a tejes illatát kifejezetten utálja a párom , amit még hajszáritás után is érez, úgyhogy a mézeset fogom kipróbálni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Marlenka

2015. október 23.

Ezt a terméket az itt olvasottak miatt vásároltam meg.
Hajmosás utàn alkamazom, kb 10 percig hagyom a hajamon, majd lemosom.
A hajam extra puha, jó illatú. Tapasztaltam egy újabb pozitívumot. A hajamat gyakran vasalom, de sajnos az egyenesség nem tartott tovàbb 1-2 órànàl. Kellemes meglepetés volt szàmomra, hogy e termék hasznàlata utàn a hajam a következő hajmosásig egyenes maradt! :)
Àpolàsàról nem tudok sokat mondani, még csak 2x hasznàltam.
Ami szàmomra plussz pont, hogy nem tartalmaz szilikont. Ez nagyon fontos!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 23.

Ezt a terméket az itt olvasottak miatt vásároltam meg.
Hajmosás utàn alkamazom, kb 10 percig hagyom a hajamon, majd lemosom.
Àpolàsàról nem tudok sokat mondani, még csak 2x hasznàltam.
Ami szàmomra plussz pont, hogy nem tartalmaz szilikont. Ez nagyon fontos!!!

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.