Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

bubita

2015. szeptember 29.

Régóta megvan, de eddig nem nagyon használtam. Azonban most hajnövesztési projektbe fogtam, így gondoltam jól jöhet. Nagyon szeretem az illatát, kellemes puhává és fénylővé varázsolja a hajam és nagyon könnyű tőle mosás után kifésülni. Kicsit segített a töredezettség javításában, de teljesen nem szüntette meg. Sajnos a zsírosodást nem gátolja, de ez várható volt. 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

BrigittaHer

2015. szeptember 28.

Ár-érték arányban verhetetlen, Hosszú, hátközépig érő hajamra rendszeresen használom, az illata sajnos hamar elillan, de nagyon puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

WednesdayAddams

2015. szeptember 28.

Szeretem. Mielőtt rátaláltam, a Serical Lattét használtam és az igazat megvallva éppen azért mentem a boltba, de mivel nem volt, így ő jött velem haza, és nem is bántam meg.
Bár sokak szerint a két termék ugyanaz, szerintem nagyon is sokban különböznek. Kezdjük rögtön az illattal: a Serical nagyon-nagyon édes, tömény cukros-karamellás, a Kallos viszont lágyabb, vaníliás-tejes, nem olyan émelyítő.
Az állaguk is más, a Kallos sűrűbb, gazdagabb, a Serical inkább folyósabb. És végül a legfontosabb, a hatás: mindkettő puha, fényes, illatos hajat eredményez, csakhogy a Kallost használva nálam ez a hatás meg is marad a következő hajmosásig, míg a Serical csak ideig-óráig puhítja a hajamat.
Mióta használom, a hajam sokkal egészségesebb, nem törik, nem száraz, nem gubancolódik.
Szóval nálam Kallos vs. Serical: 1 - 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Szóval nálam Kallos vs. Serical: 1 - 0.

petran

2015. szeptember 27.

Szerintem nagyon tömény, büdös. Puhít a hajamon, de az összetevői sem a legjobbak. Pozitívum, hogy tényleg nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Agi104

2015. szeptember 25.

Már a 2. dobozzal vettem meg ezt a hajpakolást, nekem nagyon bevált. Erősebb tőle a hajam és nem száll.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Annie4

2015. szeptember 19.

Nekem nagyon zsírosítja a hajam pedig a tövére nem használom! És többet vártam a hatásától ha már mindenki ennyire dícsérte. :( sajna az én hajam nem szereti. Nem érzem, hogy táplálná, nagyon száraz marad a hajam a használata után is. Most beruháztam egy John Frieda wunderkur pakolásra, talán ez jobban beválik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Mimiti

2015. szeptember 14.

Szomorú vagyok, mert nagyon bíztam benne. Sajnos a legfőbb problémám, hogy nem csak a hajvégeim töredezettek, sőt, mióta levágattam, csak a felső harmad van kevésbé jó állapotban, így elég nehéz dolgom van a felvitelnél. Már néhányszor használtam ezt a pakolást, de nem vettem észre, hogy annyira használt volna, ellenben rettentően zsíros lett tőle a hajam, pedig az utóbbi időben tényleg csak a végekre kentem nagyon keveset. Az illata nagyon finom, és 1 napig elképesztően puha a hajam, de másnapra már zsírosodik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

emcuscicus666

2015. szeptember 14.

Az arahoz mert a tudasa szerintem. 1-2 napig szepen all a hajam vege is, am a 3. nap utan mar kezd szalkasodni. Ennyi penzert nem varok mast. Hiu remeny volt, hogy kivalthatom vele a John Frieda hajkurat, de ettol fuggetlenul jo termeknek tartom. A konnyu kifesulhetoseget, es a puha hajat ez is hozza 1-2 napig. Telre nekem nem lesz eleg, de talan nyaron tudom hasznalni rendszeresen. Jelenleg ezt, a Kallos Keratinos pakolasat, es a John Frieda hajkurat valtogatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

szeretemafeketet

2015. augusztus 27.

Évek óta használom,tényleg egy csodaszer! Könnyen kifésülhetőfé és puhává teszi a hajat,300 ft-ért teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Maanina

2015. augusztus 13.

Nagyon hasonlít a Selica hasonló termékéhez, és meg is közelíti annak a hatását. Ennek jobban tetszik a textúrája, könnyebb kimosni is, de a másik egy picit jobban ápol. Imádom ennek a balzsamnak az illatát, nagyon tartós. Könnyebb kifésülni a használata után a hajam, de nem teszi lapossá, zsírossá. Én meg vagyok vele elégedve. Az ára miatt főképp megérdemli a max pontszámot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.