Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

Malna00

2018. november 14.

Az illata elmegy, de szerintem túl van dícsérve ez a termék, pont annyit ér amennyibe kerül. Rosszat nem tett a hajammal, de jót sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

ysolo

2018. október 14.

Az itteni ertekeslesek miatt vettem meg, kar volt. Tudhatnam mar, hogy olcso husnak hig a leve. Nincs semmi baj a hajammal, max. havonta egyszer szoktam pakolast hasznalni, ha epp van idom ezzel pepecselni. Ez SEMMIT (pontosabban semmi jot) nem csinalt a hajammal. Egy sima hajbalzsam is jobb, mert ettol 1 nap mulva mar zsiros a hajam. Kb. 5x hasznaltam, es ugy latom sprodebb a hajam, jobban szall es tartas nelkuli, ha ezt hasznalom. Most ott all a polcomon, mindig egy kicsit lejjebb es hatrebb kerul. Biztosan nem fogom elhasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

e

2018. október 9.

Ár érték arányban jó termék és hatásában van ott mint egy drogériás termék. Nekem eleinte nagyon bevált, kb 1 évig használtam, de szerintem hosszútávon szárított kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

zsbsz

2018. szeptember 17.

Régen nagy kedvenc volt, de mostanában már nem érzem, hogy bármi érdemit tenné a hajam áll, és az illata se olyan kellemes már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Pogo

2018. szeptember 17.

Na ezt is kipróbáltam, vártam egy kisebbfajta csodát, mert a hajam vastag szálú, enyhén hullámos és rettenetesen sűrű.
Nem tud sokkal többet mint egy balzsam. 15 percig hagytam a hajamon. Amikor öblitettem, isteni lágy, selymes tapintása volt. Szárazra törölve viszont már nem igazán éreztem igy. de egyáltalán nem rossz a termék! Az ára kiváló , az illata is tetszik. Kis tégellyel vettem kipróbálásra, de mivel a balzsam is hasonló árban van, sőt drágább is, azt hiszem maradok ennél, de egy másik Kallos hajpakolást is ki fogok próbálni, lehet hogy az lesz a nekem való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Fefecs87

2018. augusztus 12.

Imádom az illatát
Megfizethető
Könnyen fésülhetővé teszi a hajam
Nem nehezíti el és nem is zsírosít
Az illata pedig hajmosástól hajmosásig megmaradt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Imádom az illatát
Megfizethető
Könnyen fésülhetővé teszi a hajam
Nem nehezíti el és nem is zsírosít
Az illata pedig hajmosástól hajmosásig megmaradt

HikariLeeNA

2018. július 17.

Isteni az illata. A hajam könnyen kifésülhető és selymes lett tőle. Imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Isteni az illata. A hajam könnyen kifésülhető és selymes lett tőle. Imádom :)

Andi888

2018. július 1.

Az Elseve hajpakolások után csalódás. Semmi különöset nem tud, az illata sem tartós. Áll a polcon, el fogom ajándékozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

AngelBeauty

2018. június 28.

Kellemes állag, puha tapintás, tejes illat! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Kellemes állag, puha tapintás, tejes illat! Imádom!

flor1992

2018. június 27.

Évek óta használom ezt a pakolást,és nagyon meg vagyok vele elégedve.Isteni illata van,árérték aránya megfelelő.Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.