Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

Nicolett022

2018. május 15.

Régebben használtam már én ezt, most újra vettem, mert kellett valami, de a véleményem még mindig ugyan az. Nem rossz, szerethető, az illata kellemes, a hajam könnyen kifésülhető lesz tőle, ráadásul ár-érték arányban is nagyon jó, de olyan semmilyen. Az én hajamnak ennél több kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 15.

Ennie86

2018. május 15.

Ha már lúd legyen kövér alapon a legnagyobb bödönre esett a választásom. :) Egy ideig biztosan elég lesz. Na de a hatásáról: finom, visszafogott tejes illat, könnyen kivadászható a bödönjéből. A hajam nagyon szereti. :) Könnyen fésülhető, jó illatú, és remekül ápol. Újravevős! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Aapple

2018. április 26.

Sziasztok!
1000 féle hajpakolót meg hajbalzsamot meg minden féle cuccot próbáltam már, mikor megismerkedtem ezzel a termékcsaláddal és erre a termékre esett a választásom, hogy kipróbálom.
Illata nagyon jó, és használatközben igazán selymes és dús érzést ad, én konkrétan nem használok balzsamot mellé, csak ezt és kicsit többet vártam mint, hogy kimerüljön a képessége az illatnál! Tehát jó mert árérték arányban jó, és nem egy kifejezetten drogériás termék, de ha találok jobbat mindenképpen leváltom! Semmi extrát nem adott a hajam minőségéhez!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Sziasztok!

Kisscsajszika

2018. április 20.

Egyszerűen imádom. Bársonyosan puha a hajam utána, könnyen kezelhető és arról nem beszélve, hogy az illata valami isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

RekaDora

2018. április 17.

Te jó isten! A fekete hajam most lett leszivatva, tehát a hajvégeim olyanok voltak mint a seprű..nem lehetett fésülni, gubancolódott, töredezett volt,száraz,fakó, tehát minden amit el lehet képzelni. Kentem rá másmilyen balzsamot,de egyenlő volt a nullával. Aztán megvettem ezt mert jókat olvastam róla itt. De ez a cucc..! Másodjára használom hajmosáskor, kb 5 percet volt rajta és valami csoda. A hajam ujra puha és fésülhető lett, el sem hiszem..imádom! Megmentette az életemet!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Hologirl92

2018. március 2.

Szuper nekem nagyon bejött! Az illatát imádom nekem favorit. A hatása szintén szuper, puha és könnyen fésülhető lesz a hajam prdig nekem göndör gubancos. A csokis balzsam helyett vettem de szerintme találkozunk még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

aurora90

2018. február 21.

Szokitett hajamra próbáltam ki, ha egész éjszakára felkenem érezhető a hatása, nem olyan száraz a hajam, de azért csodát nem művel. A tejpor-szag eleg fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

coffeegirl

2018. február 21.

Gyenge változat, egyszer vettem csak, alig vártam, hogy elfogyjon. Számomra semmilyen kellemes hatással nem volt,talán az illata és az állaga nem volt rossz, de semmi komoly dolgot nem művelt a hajammal. pedig szükségszerű lett volna. Mindegy, ezt is kipróbáltam és nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Klauu94

2018. február 15.

Először elég érdekes illata volt, de meg lehet szokni. Ha csak 10percig hagyom a hátamon nem érek vele semmit. Elég száraz a hajam a szőkítés miatt. Nálam úgy vált be, hogy 30perc, zuhanysapkával. Sokkal fényesebb, és könnyebben ki tudom fésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Boginyuszi

2018. február 4.

Az illata isteni, a férjemnek is tetszik. De nem érzem, hogy olyan nagyon hidratálna, kell még mellé a kifésülő spray használata

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.