Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

babciika

2012. február 25.

Még a fodrászomnál ismerkedtem meg ezzel a hajpakolással, szerintem nagyon jó minden téren! Illata valami isteni, ára igencsak baráti, ápolja igencsak a hajam, puha és fényes lett, és emellett nem használok balzsamot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

juzuha

2012. február 25.

Én úgy érzem hogy a régebbi kék címkés társa jobb volt amit fél órán át kellett a hajon hagyni. Az illatát is jobban szerettem meg az szerintem köröket vert a bödönös serical lattéra és erre is. Ennek szerintem elég műanyagos illata van.. a kék címkésé vaníliás volt és napokig érezhető.. na de mindegy, hatásilag még nem tudok mit mondani erre mivel olyan rég még nem használom ezt a megújult formát, de ár-érték arányban biztos teljesen megéri. Egyelőre 4 pontot adok neki mert most erősen igénybevett töredező hajon várom a csodát és puhítani puhítja, fényessé teszi, de még nem telt el elég idő, majd visszanézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

Milli006

2012. február 8.

Eszméletlen jó illata van! Nekem puha lett tőle a nagyon vastag szálú, rakoncátlan hajam. Nagyon olcsó, eurós boltban lehet kapni. Én biztosan újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 8.

liliomlány

2012. január 30.

Az illata isteni,a hajam puha lesz tőle,nagyon szeretem.Kiadós pakolás,telejsen korrekt.Tehát,nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 30.

annapanni

2012. január 20.

Nemrég vettem, most lila cimkéje van, ezért nem tudtam beazonosítani... Háromszor is használtam, 5-10percet ír hatóidőnek, sehogy nem válik be. Először felhabzik, aztán szépen csúszik, könnyen fésülhető ujjal. Amikor szárítani kezdem akkor kezdődnek a gondok, kócolódik és a csomókat nem lehet kifésülni. Akárhogyan is kenem-vékonyan, vastagon, 2percet hagyom a hajon vagy tízet... Mi lehet a baj?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.

Odil

2011. december 12.

Hogyan okoz károkat a hajszerkezetben? Komolyan érdekel. :o
Egyébként tényleg puhít, kifésülhetőséget javít, közepesen táplál, de nem állította meg a töredezést. Az illata tetszik, lágyabb és kedvesebb a Serical Lattéénél. Ez valóban tejes-vaníliás, az már pörkölt cukros amerikai sütemény, túl sok és émelyítő. Összetevőiben ugyanaz, csak egy tartósítószerben térnek el, akkor meg már inkább ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

Hogyan okoz károkat a hajszerkezetben? Komolyan érdekel. :o

ur.isten.ne.mar

2011. november 17.

olcsónak olcsó, és szerintem ennyit tud. ráadásul a fodrászom is mondta, hogy bár a hajszálak felszínét ápolja, a szerkezetében hatalmas károkat okoz :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 17.

Kobzoska

2011. október 16.

Nem régóta használom,de eddig nagyon selymessé és fényessé tette a durva,vastagszálú hajamat.Ja,és megnéztem,az összetétele alapján teljesen ugyanaz,mint a serical latte,nemhiàba ugyanaz a cég forgalmazza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 16.

kismag

2011. szeptember 5.

Pakolásként és balzsamként is ezt használom, magyon selymes és jó illatú lesz tőle a hajam és csak akkor zsíosodik kicsit gyorsabban mikor pakolásként is megy. Hatalmas mennyiség és sokáig elég. Legközelebb a serical verziót veszem meg. Nem mondom, hogy nem használtam még jobbat, de ár-érték arányban remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

csildiko60

Korcsoport: >54
2011. május 17.

Selymesíti a hajat, kissé erőteljes illatot ad.Sajnos már másnap hajat kell mosni, ha használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. május 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.